logo
tivibu SPOR HD
Paylaş:
21 Eylül 2019 Cumartesi 16:13:34
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
diğer
16:00Slavia Prag U17 - Pardubice U17Canlı
futbol
16:00Niva Vinnitsa - FC Bukovyna ChernivtsiCanlı
futbol
16:00Metallurg Bekabad - Pahtakor TaşkentCanlı
futbol
16:00Sogdiana Cizzak - Navbahor NamanganCanlı
futbol
16:00PFC Spartak Nalchik - Spartak VladikavkazCanlı
futbol
16:00F.C. Pro Vercelli 1892 - A.S.D.C. GozzanoCanlı
futbol
16:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - F.C. SüdtirolCanlı
tenis
16:00Roger Federer - Nick KyrgiosCanlı
diğer
15:45HPK U18 - KalPa U18Canlı
diğer
15:45JYP Jyvaskyla U18 - Assat U18Canlı
diğer
15:44Strazhy Galaktiki - RunawaysCanlı
futbol
15:30FC Liefering Salzburg - Wacker InnsbruckCanlı
futbol
15:30HNK Cibalia - HNK Hajduk Split IICanlı
basketbol
15:30Royal Halı Gaziantep - Darüşşafaka S.K.Canlı
diğer
15:15Barcelona U20 - La Nevera Majadahonda U20Canlı
futbol
15:15Kuching FA - Tun RazakCanlı
futbol
15:07Åstorps FF - KullavagensCanlı
diğer
15:00Beibarys Atırau - İrtiş PavlodarCanlı
diğer
15:00Torpedo-Gorkiy - HC Lada TogliattiCanlı
diğer
15:00Aktöbe - Altai-TorpedoCanlı
futbol
15:00Shirak F.C. - Ararat - ErmenistanCanlı
futbol
15:00Yerevan - UrartuCanlı
futbol
15:00Sanna Khanh Hoa F.C. - Nam Dinh F.C.Canlı
futbol
15:00FC Smolevichi - FC Volna PinskCanlı
futbol
15:00Fajr Sepasi F.C. - Arman GoharCanlı
futbol
15:00Kaysar - FC KayratCanlı
futbol
15:00FC Taraz - AtırauCanlı
futbol
15:00Leningradets - FC Zvezda Saint PetersburgCanlı
futbol
15:00FC Anzhi Makhachkala - FC Biolog-Novokubansk ProgressCanlı
futbol
15:00SKA Rostov-on-Don - Urozhay KrasnodarCanlı
futbol
15:00Tampere United - EPSCanlı
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
tenis
15:00Thiemo de Bakker - Matteo GiganteCanlı
futbol
14:45FC Voluntari - Academica ClinceniCanlı
futbol
14:45FC Chikhura Sachkhere - FC Dinamo TbilisiCanlı
futbol
14:45Gümüşhanespor - PendiksporCanlı
futbol
14:45IF Gnistan - FC JazzCanlı
futbol
14:45Alashkert FC - Gandzasar FCCanlı
diğer
14:30Orli Znojmo U18 - Vasas U18Canlı
diğer
14:30HC Yugra - Toros NeftekamskCanlı
futbol
14:30Nei Mongol Zhongyou F.C. - Meizhou HakkaCanlı
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)Canlı
futbol
14:30Leeds United - Derby Country (beIN SPORTS HD 3)Canlı
basketbol
14:30Davao Occidental Tigers - Basilan SteelCanlı
basketbol
14:30Szolnoki U20 - U-BT Cluj-Napoca U20Canlı
futbol
14:15FC Sokol Saratov - FC Khimki IICanlı
futbol
14:15Hangzhou Greentown F.C. - Pekin Spor ÜniversitesiCanlı
diğer
14:00HIFK U20 - Oulun Kärpät U20Canlı
diğer
12:00Dizel - FirsAvtoCanlı
tenis
16:10Daniil Medvedev - Egor Gerasimov
basketbol
16:15Rethymno Cretan Kings - GS Lavrio
diğer
16:30Esbjerg - Kolding
futbol
16:30FC Bayern Munich - 1. FC Köln
futbol
16:30Hertha BSC - SC Paderborn 07
futbol
16:30SC Freiburg - FC Augsburg
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Union Berlin
futbol
16:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:301. FC Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica
futbol
16:30FK Púchov - FC ŠTK 1914 Šamorín
futbol
16:30KFC Komarno - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
16:30Bala Town F.C. - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Pen-y-Bont FC - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
16:30Carmarthen Town A.F.C. - The New Saints F.C.
futbol
16:30KIL Toppfotball - Ullensaker/Kisa IL
futbol
16:30SV Oberachern - Sandhausen II
futbol
16:30Turkspor Augsburg - TSV Nördlingen
futbol
16:30Engers - Wormatia Worms
futbol
16:30FV 07 Diefflen - TSV Schott Mainz
futbol
16:30Hassia Bingen - Karbach
futbol
16:30FC Hertha Wiesbach - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30TSG Pfeddersheim - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
16:30TuS Mechtersheim - SV Eintracht Trier 05
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa
futbol
16:30Aalesunds II - Lørenskog IF
futbol
16:30Osmanlı Spor - Altınordu
futbol
16:30Altay SK - Keçiörengücü
futbol
16:30Kozakken Boys - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
16:30Sumqayit - Sabah Bakü
futbol
16:30ŠK Slovan II Bratislava - MŠK Žilina II
futbol
16:30ASU Poli Timisoara - FC Resita
futbol
16:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19 - Bnei Sakhnin F.C. U19
futbol
16:30Garbarnia Kraków - GKS Katowice
futbol
16:30Balkany Zarya - Prykarpatye
futbol
16:30MFK Frýdek-Místek - ČSK Uherský Brod
futbol
16:30FC Hlučín - SFK Vrchovina
futbol
16:30FC Slovan Rosice - FK Blansko
futbol
16:30Gaborone United FC - TAFIC F.C.
futbol
16:30Prisons Gaborone XI - Orapa United FC
futbol
16:30FK Borac Čačak - RSK Rabrovo
futbol
16:30FC Volgar Astrakhan - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
futbol
16:30FC Omonia Aradippou - Ayia Napa F.C.
futbol
16:30Karmiotissa Polemidion - Alki Oroklinis
futbol
16:30ASIL Lysi - Omonia Psevda
futbol
16:30Akritas Chlorakas - Ermis Aradippou
futbol
16:30AEZ Zakakiou - Othellos Athienou F.C.
basketbol
16:30Hogsbo - KFUM Nässjö
tenis
16:30Lucas Pouille - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
16:30Sabanov/Sabanov - Doumbia/Reboul
tenis
16:30Guttau/Von Massow - Bobrov/Dijkhuizen
futbol
16:40Mirbat - Sohar
basketbol
16:45Fenerbahçe - Olimpia Milano
basketbol
16:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:50Al Rayyan SC - Al-Khor Sports Club
futbol
17:00Cleethorpes Town - Wisbech Town FC
futbol
17:00St Albans - Worthing FC
futbol
17:00Ashton United F.C. - Pontefract Collieries
futbol
17:00‪Sporting Club Ben Arous - Medenine
futbol
17:00Al-Najma - Al Hala SC
futbol
17:00CS M'saken - Sfax Railways
futbol
17:00Olympique Béja - AS Ariana
futbol
17:00FC Krasnodar III - Mahaçkale
futbol
17:00East Kilbride - Berwick Rangers
futbol
17:00PFC Hebar Pazardzhik - PFC Litex Lovech
futbol
17:00AC Bobigny - Lille OSC II
futbol
17:00Cumbernauld Colts - Penicuik Athletic
futbol
17:00Nantes U19 - Girondins de Bordeaux U19
futbol
17:00Tonbridge Angels - Eastbourne Borough
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
basketbol
17:00Neptūnas - BC Juventus Utena
basketbol
17:00Rytas Vilnius - BC Pieno žvaigždės
basketbol
17:00Koping Stars - Borås Basket
basketbol
17:00Euroins Cherno More - BC Yambol
basketbol
17:00Tromsø Storm - Nidaros Jets Trondheim
basketbol
17:00Green Eagles - Unza Pacers
basketbol
17:00Dziki Varşova - Ksiezak Lowicz
basketbol
17:00Ermis Lagkada Drop - Olympiacos SFP Pireus
tenis
17:00Mektic/Skugor - Zelenay/Sharan
tenis
17:00Natalia Vikhlyantseva - Varvara Gracheva
tenis
17:00Emil Ruusuvuori - Jurij Rodionov
tenis
17:00Julieta Estable - Guillermina Naya
tenis
17:00Thaisa Grana Pedretti - Maria Lourdes Carle
tenis
17:00Jack Findel-Hawkins - Adam El Mihdawy
diğer
17:00Hollanda - Almanya
diğer
17:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
diğer
17:00Ural Ufa - Yugra-Samotlor
diğer
17:00Yaroslavich - Lokomotiv Novosibirsk
diğer
17:00Erzeni - Partizan
futbol
17:00Manchester City - Watford
futbol
17:00Everton - Sheffield United
futbol
17:00Burnley - Norwich City
futbol
17:00Levante UD - SD Eibar
futbol
17:00Kalmar FF - BK Häcken
futbol
17:00IFK Norrköping - Örebro SK
futbol
17:00Millwall - Queens Park Rangers
futbol
17:00Nottingham Forest - Barnsley
futbol
17:00Cardiff City - Middlesbrough
futbol
17:00Brentford - Stoke City
futbol
17:00Bristol City - Swansea City
futbol
17:00Reading - Blackburn Rovers
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Fulham
futbol
17:00Birmingham City - Preston North End
futbol
17:00Wigan Athletic - Charlton Athletic
futbol
17:00Luton Town - Hull City
futbol
17:00Dundee United - Arbroath F.C.
futbol
17:00Alloa Athletic - Ayr United
futbol
17:00Greenock Morton - Dundee
futbol
17:00Gillingham - Ipswich Town
futbol
17:00Rotherham United - Shrewsbury Town
futbol
17:00Accrington Stanley - Blackpool
futbol
17:00Fleetwood Town - Rochdale
futbol
17:00AFC Wimbledon - Bristol Rovers
futbol
17:00Doncaster Rovers - Peterborough United
futbol
17:00Lincoln City - Oxford United
futbol
17:00Bolton Wanderers - Sunderland
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Southend United
futbol
17:00Tranmere Rovers - Burton Albion
futbol
17:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
futbol
17:00Inverness - Queen of the South
futbol
17:00St. Mirren - Hamilton Academical
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Portsmouth
futbol
17:00Livingston - Aberdeen
futbol
17:00Motherwell - Ross County
futbol
17:00Airdrie United - Raith Rovers
futbol
17:00Stranraer - Falkirk
futbol
17:00East Fife F.C. - Dumbarton
futbol
17:00Peterhead - Clyde F.C.
futbol
17:00Forfar Athletic - Montrose F.C.
futbol
17:00Stenhousemuir - Brechin City
futbol
17:00Queen's Park F.C. - Cowdenbeath
futbol
17:00Aldershot Town - Wrexham
futbol
17:00Annan Athletic F.C. - Stirling Albion
futbol
17:00Ebbsfleet United - Barrow
futbol
17:00Elgin City F.C. - Cove Rangers FC
futbol
17:00Albion Rovers - Edinburgh City FC
futbol
17:00Walsall - Scunthorpe United
futbol
17:00Crewe Alexandra - Salford City
futbol
17:00Bradford City - Carlisle United
futbol
17:00Cambridge United - Swindon Town
futbol
17:00Colchester United - Leyton Orient
futbol
17:00Grimsby Town - Macclesfield Town
futbol
17:00Oldham Athletic - Morecambe
futbol
17:00Forest Green Rovers - Stevenage
futbol
17:00Northampton Town - Crawley Town
futbol
17:00Newport County - Exeter City
futbol
17:00Port Vale - Mansfield Town
futbol
17:00Plymouth Argyle - Cheltenham Town
futbol
17:00Halifax Town - Barnet
futbol
17:00Chorley - Woking
futbol
17:00Bromley - Notts County
futbol
17:00Solihull Moors - Yeovil Town
futbol
17:00Maidenhead United - Harrogate Town
futbol
17:00Hartlepool United - Dover Athletic
futbol
17:00Boreham Wood - Stockport County
futbol
17:00Torquay United - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Sutton United - Chesterfield
futbol
17:00FC Mordovia Saransk - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Krasnodar II
futbol
17:00FC Torpedo Moskova - FC Tom Tomsk
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - Norrby IF
futbol
17:00Dalkurd FF - Östers IF
futbol
17:00Rende - Teramo
futbol
17:00Miedz Legnica II - Falubaz Zielona Gora
futbol
17:00Botafogo de Futebol e Regatas - São Paulo
futbol
17:00East Thurrock United - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
17:00KS Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
futbol
17:00Pogon - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
17:00KS Skra Czestochowa - Znicz Pruszków
futbol
17:00South Shields - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Atherton Collieries - Mickleover Sports F.C.
futbol
17:00Stalybridge Celtic - Redcliffe FC
futbol
17:00Grantham Town - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00AC Kajaani - Ekenäs IF
futbol
17:00Cádiz CF - Deportivo de La Coruña
futbol
17:00Guarani - Paraná Clube
futbol
17:00IFK Uddevalla - Savedalens IF
futbol
17:00Lidköpings - Örebro Syrianska IF
futbol
17:00Assyriska Turabdin IK - Utsiktens BK
futbol
17:00Lindö FF - Högsby
futbol
17:00Ängelholms FF - FC Rosengard
futbol
17:00Härnösands FF - Ope
futbol
17:00Odsmals IK - Melleruds IF
futbol
17:00Viktoria Kahl - DJK Ammerthal
futbol
17:00Karlburg - SpVgg Ansbach
futbol
17:00SC Union Nettetal - TVD Velbert
futbol
17:00HSC BW Schwalbe Tundern - FC Eintracht Northeim
futbol
17:00Inter Turkspor Kiel - Frisia
futbol
17:00Levanger FK - Nardo FK
futbol
17:00Staal Jørpeland IL - Vindbjart FK
futbol
17:00Fana IL - Lysekloster Idrettslag
futbol
17:00SK Vard Haugesund - FK Fyllingsdalen
futbol
17:00SK Gjøvik-Lyn - Nybergsund IL-Trysil
futbol
17:00Strindheim IL - Orkla Fotballklubb
futbol
17:00Verdal Idrettslag - Tiller IL
futbol
17:00Keflavík FutbolClub - FC Fjölnir
futbol
17:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
17:00Leiknir Reykjavík - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
17:00Íþróttafélagið Grótta - Haukar
futbol
17:00Þór Akureyri - IF Magni Grenivik
futbol
17:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
17:00GPTS Avia Świdnik - Podlasie
futbol
17:00Górnik Zabrze II - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
17:00Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
futbol
17:00KP Starogard Gdanski - Gornik Konin
futbol
17:00Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
futbol
17:00Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko
futbol
17:00Stal Brzeg - Polonia Bytom
futbol
17:00KS Wisłoka Dębica - Korona Kielce II
futbol
17:00ZKS Olimpia Zambrów - Legia Warsaw II
futbol
17:00Piast Żmigród - LZS Starowice
futbol
17:00Cliftonville - Institute F.C.
futbol
17:00Forres Mechanics F.C. - Banks O' Dee F.C.
futbol
17:00Dalbeattie Star FC - Gala Fairydean Rovers FC
futbol
17:00SSV Jeddeloh - HSC Hannover
futbol
17:00Inverurie Loco Works - Wick Academy
futbol
17:00Turriff United F.C. - Formartine United
futbol
17:00Keith F.C. - Stirling University F.C.
futbol
17:00Edinburgh University A.F.C. - Lochee United
futbol
17:00Zorya Luhansk - Mariupol
futbol
17:00Ranheim FutbolII - Brumunddal Fotball
futbol
17:00Larne F.C. - Dungannon Swifts F.C.
futbol
17:00Coleraine F.C. - Crusaders F.C.
futbol
17:00Glenavon F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Glentoran Belfast United - Warrenpoint Town F.C.
futbol
17:00Buckie Thistle F.C. - Civil Service Strollers
futbol
17:00Fort William - Vale of Leithen F.C.
futbol
17:00Broxburn Athletic - East Stirlingshire F.C.
futbol
17:00Strathspey Thistle - Lossiemouth FC
futbol
17:00KF Skënderbeu Korçë - Teuta Durrës
futbol
17:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
17:00Nuneaton Town - Alvechurch
futbol
17:00SC Wiener Viktoria - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00Wolfsberger AC II - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
17:00ACSO Filiasi - FC Hunedoara
futbol
17:00Ghiroda - Progresul Pecica
futbol
17:00CS Naţional Sebiş - Crisul Chisineu-Cris
futbol
17:00ACS Gloria Popesti-Leordeni - Agricola Borcea
futbol
17:00Avenir Sportif de Gabes - Sbikha
futbol
17:00Southampton U23 - Chelsea U23
futbol
17:00Gretna F.C. - Hill Of Beath Hawthorn
futbol
17:00Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci
futbol
17:00FK Inđija - FK Radnički Niš
futbol
17:00Kazanka - Veles Moskova
futbol
17:00Yate Town - Walton Casuals F.C.
futbol
17:00Torns IF - Eskilsminne IF
futbol
17:00Bærum SK - Elverum Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Oppsal IF
futbol
17:00C.F. Monterrey U20 - Puebla F.C. U20
futbol
17:00Spartans FC - Deveronvale F.C.
futbol
17:00F.C. United of Manchester - Warrington Town F.C.
futbol
17:00Fraserburgh - Bonnyrigg Rose
futbol
17:00Edusport Academy - Rothes
futbol
17:00Farnborough - Wealdstone
futbol
17:00Nairn County F.C. - Clachnacuddin FC
futbol
17:00Linlithgow Rose F.C. - Huntly FC
futbol
17:00Hereford - Truro City
futbol
17:00Curzon Ashton - Blyth Spartans A.F.C.
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Swindon Supermarine - Bath City
futbol
17:00Gateshead - Ramsbottom United F.C.
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Lewes F.C. - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Billericay Town F.C. - Basildon United
futbol
17:00Kettering Town - Sutton Coldfield Town
futbol
17:00Kidderminster Harriers - Stafford Rangers
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Taunton Town F.C.
futbol
17:00Rukh Vinnyky - FC Obolon Kyiv
futbol
17:00Tiverton Town F.C. - Bristol Manor Farm
futbol
17:00Bishop's Stortford - Peterborough Sports
futbol
17:00Maidstone United - Cheshunt FC
futbol
17:00Chester - Altrincham
futbol
17:00Bradford Park Avenue - Morpeth Town
futbol
17:00Stamford A.F.C. - Boston United
futbol
17:00Oxford City - North Leigh F.C.
futbol
17:00Cirencester Town F.C. - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Moneyfields - Whyteleafe F.C.
futbol
17:00Alfreton Town - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - Ware F.C.
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Kidsgrove Athletic F.C.
futbol
17:00Weston-super-Mare - Merthyr Town FC
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Stourbridge
futbol
17:00Club Ferrocarril Midland - Deportivo Merlo
futbol
17:15Volos NFC - OFI Crete
futbol
17:15Virgile Lacombe - PFC Montana
futbol
17:15Esteghlal F.C. - Niroye Zamini F.C.
diğer
17:30ZSK Gazprom-Ugra Surgut - NOWA
futbol
17:30ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Hermannstadt
futbol
17:30NK Slaven Belupo - HNK Gorica
futbol
17:301. FK Příbram - MFK Karviná
futbol
17:30SFC Opava - FC Slovan Liberec
futbol
17:301. FC Slovácko - Teplice
futbol
17:30FK Varnsdorf - FK Pardubice
futbol
17:30SK Lisen - 1. SK Prostějov
futbol
17:30Botev Vratsa - FC Dunav Ruse
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor
futbol
17:30Waldgirmes - TSV Lehnerz
futbol
17:30FC Kitzbuhel - SV Telfs
futbol
17:30NK Sesvete - HNK Šibenik
futbol
17:30CA Osasuna II - Real Unión
futbol
17:30Slovan Velvary - Dukla Prague II
futbol
17:30TJ Jiskra Domažlice - FC Viktoria Plzeň II
futbol
17:30TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Živanice
futbol
17:30Tuzla City - FK Sarajevo
futbol
17:30FK Mladost Doboj Kakanj - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30NK Solin - BSK Bijelo Brdo
futbol
17:30Orijent - NK Croatia Zmijavc
futbol
17:30NK Hrvatski Dragovoljac - Kustosja
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
17:30P.A.O.K. B.C. - Ohrid
basketbol
17:30Türk Telekom B.K. - Banvit B.K.
basketbol
17:30Mladost SP - OKK Beograd
tenis
17:30Yannick Mertens - Gregoire Jacq
futbol
17:45Marsta - Vallentuna BK
futbol
17:45Al-Wahda S.C.C. II - Fujairah SC II
futbol
17:45Al-Ittihad Kalba II - Al Ain II
futbol
17:45Al Wasl FC II - Al Nasr SC II
diğer
18:00NIS Vojvodina - Calcit Kamnik
diğer
18:00VC Dynamo Moskova - ASC Nizhny Novgorod
diğer
18:00DHV Odense - Skovbakken
diğer
18:00Trottur Nes - KA Akureyri
diğer
18:00TJ Sokol Bučovice - VK Ostrava
diğer
18:00Sokol Slapanice - Novy Yichin
futbol
18:00SV Mattersburg - Sturm Graz
futbol
18:00WSG Swarovski Wattens - SK Rapid Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SKN St. Pölten
futbol
18:00FC Hradec Králové - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00FC Baltika Kaliningrad - FC Rotor Volgograd
futbol
18:00FC Chertanovo Moskova - FC Shinnik Yaroslavl
futbol
18:00FC Fakel Voronezh - FC Khimki
futbol
18:00HIFK - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:00R.E. Virton - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
18:00FC Torpedo Armavir - Luch Vladivostok
futbol
18:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00Lech Poznań II - Widzew Łódź
futbol
18:00Stal Mielec - GKS Belchatow
futbol
18:00Neman Grodno - Dnyapro MCHZ
futbol
18:00Eintracht Celle - SV Arminia Hannover
futbol
18:00CD Subiza - CF Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:00Villarreal CF II - FC Barcelona II
futbol
18:00Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
futbol
18:00JKS Jarota Jarocin - Swit Skolwin
futbol
18:00Rayo Majadahonda U19 - Real Valladolid U19
futbol
18:00Djurgårdens IF Fotboll U19 - IFK Norrköping U19
futbol
18:00G.D. Chaves - S.C. Covilhã
futbol
18:00Maccabi Netanya F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
futbol
18:00Nacional da Madeira - F.C. Penafiel
futbol
18:00Académico de Viseu FC - S.C. Farense
futbol
18:00Stade Lausanne-Ouchy - FC Chiasso
futbol
18:00Spartak Pleven - Pomorie
futbol
18:00Ittihad Khemisset - Chabab Benguerir
futbol
18:00Mouloudia Club d'Oujda - FUS de Rabat
futbol
18:00Genoa C.F.C. U19 - U.S. Sassuolo Calcio U19
futbol
18:00Buzanada - SD Tenisca
futbol
18:00Amal Bou Saâda - MC Saïda
futbol
18:00Racing Club Rélizane - MO Béjaïa
futbol
18:00Olympique de Médéa - DRB Tadjenant
futbol
18:00OM Arzew - USM El Harrach
futbol
18:00AD Fafe - Vitoria Guimarães SC II
futbol
18:00ASF Andrézieux - Montpellier II
futbol
18:00Mantois 78 - Chartres
futbol
18:00Unionistas de Salamanca CF II - CD Cristo Atletico
futbol
18:00Real Betis U19 - 26 de Febrero U19
futbol
18:00Racing de Casablanca - Association Salé
futbol
18:00RC Arba - AS Khroub
futbol
18:00Atletico San Luis U20 - Club Santos Laguna U20
futbol
18:00KAC Kénitra - Chabab Atlas Khénifra
basketbol
18:00Boulazac U21 - Le Mans Sarthe U21
basketbol
18:00Bourg-en-Bresse U21 - Strasbourg U21
basketbol
18:00Elan Chalon U21 - JSF Nanterre U21
basketbol
18:00Tofaş - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
18:00Dubrava - Bosco Zagreb
basketbol
18:00KK Zabok - KK Hermes Analitica
basketbol
18:00OKK Spars Sarajevo - BC Krka
tenis
18:00Maheu/Roger-Vasselin - Arends/Pel
tenis
18:00Carl Soderlund - Nick Chappell
futbol
18:15Ettifaq Dammam - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:15TPS Turku II U20 - TaFa U20
futbol
18:15Union Comercio II - Academia Deportiva Cantolao II
basketbol
18:15Panevezys Lietkabelis - BC Prienai
futbol
18:20Al-Fateh SC - Al-Ahli SC
diğer
18:30Rusya - Yunanistan
diğer
18:30Sırbistan - Çek Cumhuriyeti
diğer
18:30Sancti Spíritus - Pinar del Rio
futbol
18:30Olympique de Marseille - Montpellier HSC
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Korona Kielce
futbol
18:30Carpi F.C. 1909 - A.C. Rimini 1912
futbol
18:30MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
futbol
18:30El Gouna FC - Ismaily SC
futbol
18:30UD Samano - CD Bezana
futbol
18:30CD Vera - Atletico Union Guimar
basketbol
18:30BC Kolín - USK Future Stars Prague
basketbol
18:30JKL Dolphins - Betway Power
basketbol
18:30Porto II - Sampaense Basket
basketbol
18:30TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
18:30KK FMP - Dynamic
tenis
18:30Genaro Alberto Olivieri - Gonzalo Villanueva
tenis
18:30Cristian Rodríguez - Peter Bertran
tenis
18:30Marray/Smith - Gengel/Ramanathan
futbol
18:40Fanja SC - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:45Sabail - Gabala
diğer
19:00VC Lokomotiv-Belogorie - Tekhnolog-Belogorie
diğer
19:00Kps Siedlce - MCKiS Jaworzno
diğer
19:00HK - Vestri
futbol
19:00IFK Göteborg - IK Sirius Fotboll
futbol
19:00Juventus F.C. - Hellas Verona F.C.
futbol
19:00FC Tambov - FC Rostov
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Rubin Kazan
futbol
19:00R. Charleroi S.C. - Sint-Truidense
futbol
19:00SK Brann - FK Haugesund
futbol
19:00A.C. ChievoVerona - A.C. Pisa 1909
futbol
19:00Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - RKS Radomiak Radom
futbol
19:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
futbol
19:00Chrobry Głogów - OKS Odra Opole
futbol
19:00NK Aluminij - MND Tabor Sežana
futbol
19:00Real Zaragoza - CD Lugo
futbol
19:00IFK Eskilstuna - Angby
futbol
19:00Saham Club - Oman FC
futbol
19:00UP Langreo - Getafe CF II
futbol
19:00KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
futbol
19:00De Treffers - SVV Scheveningen
futbol
19:00SO Romorantin - Angoulême CFC
futbol
19:00Alencon - AF Virois
futbol
19:00FC Winterthur - Wil 1900
futbol
19:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
futbol
19:00Union Gurten - Allerheiligen
futbol
19:00SV Leobendorf - Stripfing Weiden
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor
futbol
19:00FK Napredak Kruševac - TSC Backa Topola
futbol
19:00FK Rad - FK Radnik Surdulica
futbol
19:00Kocaelispor - Turgutluspor
futbol
19:00FK Čukarički - FK Mladost Lučani
futbol
19:00Spartak Zdrepceva Krv - Javor Ivanjica
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Al-Duhail
futbol
19:00Hibernians - Senglea Athletic F.C.
futbol
19:00Atlético Saguntino - Atzeneta
futbol
19:00Ħamrun Spartans F.C. - Sirens F.C.
futbol
19:00Santfeliuenc FC - CE L'Hospitalet
futbol
19:00UD Benigánim - Vilamarxant
futbol
19:00MC El Eulma - USM Annaba
futbol
19:00Las Palmas III - Atletico Tacoronte
futbol
19:00Cultural y Deportiva Leonesa II - Club Deportivo La Virgen del Camino
futbol
19:00CD Pamplona - UD Mutilvera
futbol
19:00JSM Béjaïa - Skikda
futbol
19:00Metallist 1925 - FC Volyn Lutsk
futbol
19:00Orense Sporting Club - Independiente Juniors
futbol
19:00FC Saint-Louis Neuweg - FC Metz II
futbol
19:00Qormi F.C. - Fgura United F.C.
futbol
19:00Monts d'Or Azergues Foot - Olympique de Marseille II
futbol
19:00FC Martigues - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
19:00AS Yzeure - Hyeres
futbol
19:00AS Monaco II - Marignane Gignac
futbol
19:00US Colomiers Football - Blois Foof 41
futbol
19:00Racing Club de Lens II - Reims II
futbol
19:00Hessen Dreieich - TSV Steinbach
futbol
19:00US Lusitanos Saint-Maur - CS Sedan Ardennes
futbol
19:00Club America Mexico U20 - Querétaro F.C. U20
futbol
19:00CA San Telmo - Sacachispas FC
futbol
19:00Botev Galabovo - FC Strumska Slava
futbol
19:00FC Murom - FC Dolgoprudny
futbol
19:00Stade Rennais II - FC Guichen
futbol
19:00St. Pryve St. Hilaire - AS Saint-Étienne II
futbol
19:00Bourgoin Jallieu - Thiers
futbol
19:00FC Belshina Bobruisk II - SMI autotrans
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Juventus - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
19:00Guerino Vanoli Basket - Banco di Sardegna Sassari
basketbol
19:00Marbella - Iraurgi Saski Baloia
basketbol
19:00Panathinaikos B.C. - Maccabi Tel Aviv
basketbol
19:00Oliveirense Basquetebol - CB Bahía San Agustín
basketbol
19:00Fyllingen Bbk - Centrum Tigers Oslo
basketbol
19:00Bærum Basket - Gimle BBK Bergen
basketbol
19:00Pirot - BC Spartak Pleven
basketbol
19:00Munali Suns - Napsa Hurricanes
basketbol
19:00Lucenec - Spisska Nova Ves
basketbol
19:00Anadolu Efes S.K. - Alba Berlin
basketbol
19:00Anadolu Efes - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
tenis
19:00Peter Polansky - Roberto Quiroz
tenis
19:00Liam Caruana - Alexander Sarkissian
futbol
19:05Club Atlético Temperley - Estudiantes de Buenos Aires
futbol
19:15Estudiantes de La Plata - Club Atlético Patronato
basketbol
19:15KK Warszawa - MKS Znicz Basket Pruszkow
futbol
19:20Fylde - Eastleigh
tenis
19:30Takuto Niki - Rinky Hijikata
futbol
19:30Newcastle United - Brighton & Hove Albion
futbol
19:30Werder Вremen - RasenBallsport Leipzig
futbol
19:30Atletico Madrid - Celta de Vigo
futbol
19:30Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
futbol
19:30Asteras Tripolis - Atromitos
futbol
19:30Ravenna - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30FC 08 Villingen - Freiburger FC
futbol
19:30CE Andratx - Santa Catalina Atletico
futbol
19:30Atletico de Pinto U19 - Mostoles U19
futbol
19:30UCAM Murcia CF - Granada CF II
futbol
19:30Club Siero - Union Club Ceares
futbol
19:30Gobelins - Stade Briochin
futbol
19:30Muleño CF - CA Pulpileño
futbol
19:30Al-Muharraq SC - Riffa S.C.
futbol
19:30Busaiteen Club - Manama Club
futbol
19:30FK Bačka Palanka - FK Kolubara Lazarevac
futbol
19:30FK Metalac Gornji Milanovac - Zarkovo
basketbol
19:30FC Barcelona Bàsquet - Valencia BC
basketbol
19:30Monako - BCM Gravelines
basketbol
19:30Pardinyes Lleida - FC Barcelona Bàsquet II
basketbol
19:30Zornotza Saskibaloi Taldea - Circulo Gijon
basketbol
19:30CB Granada - CB Lucentum Alicante
basketbol
19:30BC Rilski Sportist - BC Chernomorets
basketbol
19:30Monako U21 - Gravelines U21
futbol
19:35Qadsia SC - Al-Arabi SC Kuwait
futbol
19:45CE Felanitx - CE Manacor
diğer
20:00Mayabeque - Industriales
diğer
20:00Matanzas - Holguín
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - FC Sion
futbol
20:00FC St. Gallen - Servette FC
futbol
20:00Belenenses SAD - Rio Ave F.C.
futbol
20:00NK Varaždin - GNK Dinamo Zagreb
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
futbol
20:00Panetolikos - AEK Athens F.C.
futbol
20:00FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce
futbol
20:00ŠKF Sereď - FC ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00PFC Slavia Sofia - PFC Levski Sofia
futbol
20:00Fenerbahçe S.K. - MKE Ankaragücü
futbol
20:00MŠK Žilina - FK Pohronie
futbol
20:00AEL Limassol - Doxa Katokopias
futbol
20:00KS Polkowice - Elana Toruń
futbol
20:00Olimpia Elbląg - MKS Bytovia Bytów
futbol
20:00Córdoba CF - Badajoz
futbol
20:00Levante UD B - UE Llagostera
futbol
20:00Auch - Rodéo FC Toulouse
futbol
20:00FC Aarau - FC Schaffhausen
futbol
20:00HFX Wanderers - Valour Winnipeg
futbol
20:00VST Völkermarkt - SV Dellach/Gail
futbol
20:00FK Borac Banja Luka - NK Široki Brijeg
futbol
20:00FC Jove Español San Vicente - Olimpic de Xativa
futbol
20:00Club Universidad Nacional II - Yalmakan
futbol
20:00Coyotes de Tlaxcala - Tiburones Rojos de Veracruz II
futbol
20:00NK Međimurje - GNK Dinamo Zagreb II
futbol
20:00Debreceni EAC - Aqvital Csakvar
futbol
20:00CD Ourense - UD Ourense
futbol
20:00Alboraya U19 - CD Roda U19
futbol
20:00Chamalieres - Vendée Les Herbiers
futbol
20:00Lorient II - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00SC Bastia - Jeanne d'Arc de Drancy
futbol
20:00C.F. Pachuca U20 - FC Tijuana U20
futbol
20:00Kukesi - KF Tirana
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Phoenix Hagen - BV Chemnitz 99
basketbol
20:00Beşiktaş - Galatasaray Medical Park
basketbol
20:00Angra Vaquinha - S.C. Lusitânia
basketbol
20:00Radnicki - KK Dunav Stari Banovci
basketbol
20:00KK Mornar Basket Bar - KK Budućnost Podgorica
basketbol
20:00Almansa - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
20:00Cedevita Olimpija - KK Tajfun Sentjur
tenis
20:00Rafael Nadal - Milos Raonic
tenis
20:00Bugnon/Naya - Carle/Estable
tenis
20:00Dasha Ivanova - Jessica Livianu
tenis
20:00Lauren Proctor - Dalayna Hewitt
diğer
20:05New York Yankees - Toronto Blue Jays
diğer
20:05Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
futbol
20:10Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
futbol
20:20Ittihad FC - Al-Hilal FC
diğer
20:30Fransa - Finlandiya
diğer
20:30HAOK Mladost - ACH Volley Ljubljana
futbol
20:30FC Astra Giurgiu - FC Dinamo București
futbol
20:30K.F.C. Dessel Sport - Lierse Kempenzonen
futbol
20:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Beitar Jerusalem F.C.
futbol
20:30Maccabi Tel Aviv F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
20:30FK Željezničar Sarajevo - FK Radnik Bijeljina
basketbol
20:30Algeciras - Planasa Navarra
basketbol
20:30Real Canoe - Palencia Baloncesto
basketbol
20:30TBB Trier - PS Karlsruhe Lions
basketbol
20:30Academica Efapel - Beira Mar
basketbol
20:30KK Sencur - Podcetrtek
basketbol
20:30Schalke 04 - Nürnberger BC
tenis
20:30Emilio Gomez - Jeffrey John Wolf
tenis
20:30Austin Rapp - Hugo Gaston
tenis
20:30Tippabhatla/Chavez - Crawford/Riffice
futbol
20:45FC Groningen - PEC Zwolle
futbol
20:45Willem II - VVV-Venlo
futbol
20:45Helmond Sport - FC Oss
futbol
20:45FC Shakhtyor Salihorsk - FC Vitebsk
diğer
21:00Polonya - İspanya
diğer
21:00Artemisa - Santiago de Küba
diğer
21:00Camagüey - Villa Clara
diğer
21:00Las Tunas - Isla de la Juventud
diğer
21:00Guantánamo - Granma
futbol
21:00FC Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
futbol
21:00FC Metz - Amiens SC
futbol
21:00Stade de Reims - AS Monaco FC
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - Toulouse FC
futbol
21:00OGC Nice - Dijon FCO
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Royal Antwerp - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
21:00Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
futbol
21:00Willow Park - Dublin University
futbol
21:00FAC Team für Wien - FC Dornbirn 1913
futbol
21:00KMSK Deinze - Seraing United
futbol
21:00K.S.K. Heist - Thes Sport
futbol
21:00FCV Dender EH - UR La Louviere Centre
futbol
21:00LKS Nieciecza - Miedz Legnica
futbol
21:00Rayo Vallecano - UD Almería
futbol
21:00Pyramids - ENPPI Club
futbol
21:00FK Vojvodina - FK Voždovac
futbol
21:00FK Mačva Šabac - FK Proleter Novi Sad
futbol
21:00A.F.C. Tubize - RWD Molenbeek
futbol
21:00Balzan F.C. - Valletta F.C.
futbol
21:00Catanduva U20 - Independente Limeira U20
futbol
21:00WA Tlemcen - ASM Oran
futbol
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Mirassol Futebol Clube
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - Clube Atlético Linense
futbol
21:00EC Agua Santa - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - Desportivo Brasil
futbol
21:00Comercial de Ribeirão Preto - Associação Atlética Internacional
futbol
21:00Novorizontino U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
futbol
21:00Botafogo Ribeirao Preto U20 - Guarani SP U20
futbol
21:00Santa Cruz RS U19 - PRS U19
futbol
21:00MS Daburiya Osama - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
futbol
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Artsul F.C. - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Maccabi Ashdod - Holon Yermiyahu
futbol
21:00Sport Club do Recife U20 - Sao Paulo U20
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U19 - Vere U19
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - EC São Bernardo
futbol
21:00Reims - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket
basketbol
21:00Cholet Basket - Chorale Roanne Basket
basketbol
21:00Élan Chalon - Nanterre
basketbol
21:00Besancon Avenir Comtois - BC Orchies
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Rueil
basketbol
21:00La Charite - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
21:00Stade de Vanves - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Feurs EF - SOPCC
basketbol
21:00Novipiu Casale Monferrato - Goyang Orions
basketbol
21:00Bayer Giants Leverkusen - Eisbären Bremerhaven
basketbol
21:00Hospitalet - Villarrobledo
tenis
21:00Vocel/Kellovsky - Chappell/Stalder
futbol
21:15Bidvest Wits F.C. - Orlando Pirates
futbol
21:15Unión Comercio - Academia Deportiva Cantolao
futbol
21:15Sliema Wanderers F.C. - Gudja United F.C.
futbol
21:15Tunus - Libya
diğer
21:20Chicago Cubs - St.Louis Cardinals
diğer
21:30Slovenya - Bulgaristan
diğer
21:30Belçika - Ukrayna
futbol
21:30K.R.C. Genk - K.V. Oostende
futbol
21:30K.V.C. Westerlo - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
21:30Albacete Balompié - Málaga CF
futbol
21:30Defensa y Justicia - Club Atlético Huracán
futbol
21:30Atletico Grau - Deportivo Cultural Santa Rosa
futbol
21:30CSyD Flandria - Club Almirante Brown
futbol
21:30All Boys - Atlético de Rafaela
futbol
21:30Villa Dalmine - Deportivo Riesta
futbol
21:30Club Almagro - Chacarita Juniors
futbol
21:30Club Atlético Atlanta - William Brown
futbol
21:30Las Palmas U19 - Maspalomas U19
futbol
21:30Canuelas - Deportivo Español
futbol
21:30Rentistas - Deportivo Maldonado
futbol
21:30Avai II - Brusque Futebol Clube
futbol
21:30Club Atlético Villa Teresa - Albion Montevideo
futbol
21:30Ceara SC Fortaleza II - Floresta EC
basketbol
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - Liège Basket
basketbol
21:30Bourg-en-Bresse - Strasbourg IG
basketbol
21:30Leuven Bears - Belfius Mons-Hainaut
basketbol
21:30Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
basketbol
21:30Croonen Lommel - Oxaco Boechout
tenis
21:30Nadal/Tsitsipas - Kyrgios/Sock
tenis
21:30Krueger/Fukuda - Portillo Ramirez/Sewing
futbol
21:45A.C. Milan - Internazionale Milano
futbol
21:45Vitesse - Fortuna Sittard
futbol
21:45Modena F.C. - FeralpiSalò
futbol
21:45A.C. Cesena - Piacenza Calcio 1919
futbol
21:45U.S. Pistoiese - Calcio Como
futbol
21:45Shelbourne F.C. - Limerick F.C.
futbol
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Drogheda United F.C.
futbol
21:45Athlone Town F.C. - Galway United F.C.
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely F.C.
futbol
21:45Cobh Ramblers F.C. - Longford Town F.C.
futbol
21:45Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:45Milan - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Granada CF - FC Barcelona
futbol
22:00Deportivo Pasto - Atletico Nacional
futbol
22:00Always Ready - The Strongest
futbol
22:00Juventud de Las Piedras - C.A. Peñarol
futbol
22:00Once de Abril - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
22:00Atletico Mineiro U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
22:00Curridabat - Sporting San Jose
futbol
22:00Monte Cristo - Inhumas
futbol
22:00Colon Montevideo - Parque del Plata
futbol
22:00Rocha - Club Oriental
basketbol
22:00Real Madrid Baloncesto - Baloncesto Fuenlabrada
basketbol
22:00Patriots Kigali - REG
tenis
22:00Adams/Goldhoff - Rapp/Touliatos
tenis
22:00M. Redlicki/Withrow - Pasha/Schnur
futbol
22:30Moreirense F.C. - Benfica
futbol
22:30Atlanta United - San Jose Earthquakes
futbol
22:30Clube Atletico Bragantino - Londrina Esporte Clube
futbol
22:30FC Edmonton - York 9
futbol
22:30Municipal De Vinto - Virgen de Chijipata
futbol
22:30Stormer's Sporting Club - Wilstermann Cooperativas
futbol
22:30Yaracuy - Atletico Furrial
futbol
22:30Universidad Central de Venezuela FC - Angostura FC
futbol
22:30Hermanos Colmenares - Real Frontera
basketbol
22:30Terceira SUSIARTE - CAB Madeira
futbol
22:45Cezayir - Fas
futbol
23:00Cruzeiro Esporte Clube - Flamengo
futbol
23:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - FC Confianca SE
futbol
23:00Portuguesa - Deportivo Táchira
futbol
23:00Lala - Zamora
futbol
23:00Carabobo FC - Aragua
futbol
23:00Estudiantes De Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
23:00Chacaritas SC - CD D'Leon
futbol
23:00CA Independiente de La Chorrera II - Sporting San Miguelito II
futbol
23:00Club Deportivo Plaza Amador II - Costa del Este II
futbol
23:00Titanes - Universidad de Los Andes FC
diğer
23:10Cincinnati Reds - New York Mets
futbol
23:15America de Quito - Club Sport Emelec
futbol
23:30Deportivo Santaní - Club Libertad
futbol
23:30Juan Aurich - CD Coopsol
basketbol
23:30San Marcos Lima - Circolo
basketbol
23:30Esgueyra/Oli - Porto
futbol
23:45San Lorenzo de Almagro - Boca Juniors
futbol
00:00Patriotas - Atlético Huila
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Columbus Crew
futbol
00:00Uruapan - Deportivo Dongu
futbol
00:00C.S.D. Municipal - Siquinala
futbol
00:00Barcelona Sporting Club II - SD Aucas II
futbol
00:00Atletico Nacional - San Martin Del Este
futbol
00:00Sociedad Deportiva Panamá Oeste - SCD San Antonio
futbol
00:00Ciervos - Club Calor de San Pedro
futbol
00:00Universidad Autónoma de Zacatecas - UA de Chihuahua
futbol
00:00Atletico San Francisco - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
basketbol
00:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Corinthians
futbol
00:30Chalatenango II - Jocoro II
futbol
00:30Sport Huancayo II - Club Universitario de Deportes II
futbol
01:00C.F. Monterrey - Puebla F.C.
futbol
01:00Club Necaxa - Club León
futbol
01:00Atlético San Luis - Club Santos Laguna
futbol
01:00Independiente Medellín - Millonarios Fútbol Club
futbol
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Bajai LSE
futbol
01:00Cuiabá Esporte Clube - Oeste Futebol Clube
futbol
01:00Coritiba Foot Ball Club - CRB Maceio
futbol
01:00Cafetaleros de Chiapas II - Inter Playa del Carmen AC
futbol
01:00Zacatepec - Correcaminos UAT
futbol
01:00CA Los Andes - CA Fenix Pilar
futbol
01:00Juventus FC Managua - Deportivo Ocotal
futbol
01:00Club Sport Uruguay de Coronado - AD Juventud Escazuceña
futbol
01:00Real Canamy Tlayacapan - Dorados de Sinaloa II
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Deportivo Tepic
futbol
01:00Pioneros de Cancun - Sporting Canamy
basketbol
01:00Colegio Inmaculada - Ejercito
basketbol
01:00Club Athletico Paulistano - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
diğer
01:10Detroit Tigers - Chicago White Sox
diğer
01:10Miami Marlins - Washington Nationals
diğer
01:10Tampa Bay Rays - Boston Red Sox
futbol
01:30Club Social y Deportivo Macará - Delfin
futbol
01:30Real Esteli U20 - Diriangen U20
futbol
01:30Real Madriz U20 - Chinandega U20
futbol
01:45Sport Boys Warnes - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
02:00Louisville City FC - FC New York Red Bulls II
futbol
02:00Defensor Sporting - Rampla Juniors
futbol
02:00CA Independiente de La Chorrera - AF Sporting San Miguelito
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Costa del Este FC
futbol
02:00Chattanooga Red Wolves - Orlando City II
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Once Caldas
futbol
02:00Atlético Tucumán - CA Independiente Avellaneda
futbol
02:00Club Guaraní - Club Olimpia
futbol
02:00Charlotte Independence - Swope Park Rangers
diğer
02:05Baltimore Orioles - Seattle Mariners
diğer
02:10Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates
diğer
02:10Cleveland Indians - Philadelphia Phillies
diğer
02:10Minnesota Twins - Kansas City Royals
diğer
02:10Houston Astros - Los Angeles Angels
diğer
02:20Atlanta Braves - San Francisco Giants
futbol
02:30Cincinnati - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30New İngiltere Revolution - Real Salt Lake
futbol
02:30Club Blooming - San Jose Oruro
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Bethlehem Steel
futbol
02:30Detroit City FC - New York Cosmos
basketbol
02:30Regatas Lima - Lima Norte
futbol
03:00C.F. Pachuca - Club Tijuana
futbol
03:00Santos - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:00Memphis 901 - Saint Louis FC
futbol
03:00Tulsa Roughnecks - Orange County Blues
futbol
03:00Nashville FC - Pittsburgh Riverhounds
basketbol
03:00Angeles Puebla - Soles De Mexicali
basketbol
03:00Laguneros de La Comarca - Fuerza Regia
futbol
03:30Houston Dynamo - Orlando City Soccer Club
futbol
03:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids
futbol
03:30Rio Grande Valley - Real Monarchs SLC
diğer
03:40San Diego Padres - Arizona Diamondbacks
futbol
04:00América de Cali - Atlético Bucaramanga
futbol
04:00Sport Huancayo - Club Universitario de Deportes
futbol
04:00Real Madriz FC - Chinandega
futbol
04:00Real Estelí F.C. - Diriangén FC
basketbol
04:00Real Club de Lima - EOFap
diğer
04:07Oakland Athletics - Texas Rangers
futbol
13:30Sassuolo - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Bologna - Roma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Rennes - Lille (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Angers - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Atalanta - Fiorentina (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Lazio - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:00Y.Çorumspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
15:00Muğlaspor - Bursaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Bursaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Şanlıurfaspor - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
futbol
18:30Balıkesirspor - Vanspor (A Spor HD)
futbol
20:30Kocaelispor - Sivas Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Hacettepe - Denizlispor (A Spor HD)
futbol
15:00Manisa FK - Elazığ Bld. (A Spor HD)
futbol
16:30Kahramanmaraş - Karagümrük (A Spor HD)
futbol
18:30Diyarbekirspor - Eskişehirspor (A Spor HD)
futbol
03:30Independiente DV - Corinthians (S SPORT HD)
futbol
14:30Hatayspor - Siirt İÖİ (A Spor HD)
basketbol
19:00Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
futbol
20:30Sakaryaspor - Çankırıspor (A Spor HD)
futbol
03:30Atletico Mineiro - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Sheffield Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
15:00Denizlispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Boluspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Aston Villa - Burnley (TRT Spor HD)
futbol
17:30Alanyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30Teksüt Bandırma - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Bursaspor - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
15:30Royal Halı Gaziantep - Darüşşafaka S.K.Canlı
basketbol
14:30Davao Occidental Tigers - Basilan SteelCanlı
basketbol
14:30Szolnoki U20 - U-BT Cluj-Napoca U20Canlı
basketbol
16:15Rethymno Cretan Kings - GS Lavrio
basketbol
16:30Hogsbo - KFUM Nässjö
basketbol
16:45Fenerbahçe - Olimpia Milano
basketbol
16:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
17:00Neptūnas - BC Juventus Utena
basketbol
17:00Rytas Vilnius - BC Pieno žvaigždės
basketbol
17:00Koping Stars - Borås Basket
basketbol
17:00Euroins Cherno More - BC Yambol
basketbol
17:00Tromsø Storm - Nidaros Jets Trondheim
basketbol
17:00Green Eagles - Unza Pacers
basketbol
17:00Dziki Varşova - Ksiezak Lowicz
basketbol
17:00Ermis Lagkada Drop - Olympiacos SFP Pireus
basketbol
17:30P.A.O.K. B.C. - Ohrid
basketbol
17:30Türk Telekom B.K. - Banvit B.K.
basketbol
17:30Mladost SP - OKK Beograd
basketbol
18:00Boulazac U21 - Le Mans Sarthe U21
basketbol
18:00Bourg-en-Bresse U21 - Strasbourg U21
basketbol
18:00Elan Chalon U21 - JSF Nanterre U21
basketbol
18:00Tofaş - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
18:00Dubrava - Bosco Zagreb
basketbol
18:00KK Zabok - KK Hermes Analitica
basketbol
18:00OKK Spars Sarajevo - BC Krka
basketbol
18:15Panevezys Lietkabelis - BC Prienai
basketbol
18:30BC Kolín - USK Future Stars Prague
basketbol
18:30JKL Dolphins - Betway Power
basketbol
18:30Porto II - Sampaense Basket
basketbol
18:30TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
18:30KK FMP - Dynamic
basketbol
19:00Guerino Vanoli Basket - Banco di Sardegna Sassari
basketbol
19:00Marbella - Iraurgi Saski Baloia
basketbol
19:00Panathinaikos B.C. - Maccabi Tel Aviv
basketbol
19:00Oliveirense Basquetebol - CB Bahía San Agustín
basketbol
19:00Fyllingen Bbk - Centrum Tigers Oslo
basketbol
19:00Bærum Basket - Gimle BBK Bergen
basketbol
19:00Pirot - BC Spartak Pleven
basketbol
19:00Munali Suns - Napsa Hurricanes
basketbol
19:00Lucenec - Spisska Nova Ves
basketbol
19:00Anadolu Efes S.K. - Alba Berlin
basketbol
19:00Anadolu Efes - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:15KK Warszawa - MKS Znicz Basket Pruszkow
basketbol
19:30FC Barcelona Bàsquet - Valencia BC
basketbol
19:30Monako - BCM Gravelines
basketbol
19:30Pardinyes Lleida - FC Barcelona Bàsquet II
basketbol
19:30Zornotza Saskibaloi Taldea - Circulo Gijon
basketbol
19:30CB Granada - CB Lucentum Alicante
basketbol
19:30BC Rilski Sportist - BC Chernomorets
basketbol
19:30Monako U21 - Gravelines U21
basketbol
20:00Phoenix Hagen - BV Chemnitz 99
basketbol
20:00Beşiktaş - Galatasaray Medical Park
basketbol
20:00Angra Vaquinha - S.C. Lusitânia
basketbol
20:00Radnicki - KK Dunav Stari Banovci
basketbol
20:00KK Mornar Basket Bar - KK Budućnost Podgorica
basketbol
20:00Almansa - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
20:00Cedevita Olimpija - KK Tajfun Sentjur
basketbol
20:30Algeciras - Planasa Navarra
basketbol
20:30Real Canoe - Palencia Baloncesto
basketbol
20:30TBB Trier - PS Karlsruhe Lions
basketbol
20:30Academica Efapel - Beira Mar
basketbol
20:30KK Sencur - Podcetrtek
basketbol
20:30Schalke 04 - Nürnberger BC
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket
basketbol
21:00Cholet Basket - Chorale Roanne Basket
basketbol
21:00Élan Chalon - Nanterre
basketbol
21:00Besancon Avenir Comtois - BC Orchies
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Rueil
basketbol
21:00La Charite - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
21:00Stade de Vanves - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Feurs EF - SOPCC
basketbol
21:00Novipiu Casale Monferrato - Goyang Orions
basketbol
21:00Bayer Giants Leverkusen - Eisbären Bremerhaven
basketbol
21:00Hospitalet - Villarrobledo
basketbol
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - Liège Basket
basketbol
21:30Bourg-en-Bresse - Strasbourg IG
basketbol
21:30Leuven Bears - Belfius Mons-Hainaut
basketbol
21:30Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
basketbol
21:30Croonen Lommel - Oxaco Boechout
basketbol
22:00Real Madrid Baloncesto - Baloncesto Fuenlabrada
basketbol
22:00Patriots Kigali - REG
basketbol
22:30Terceira SUSIARTE - CAB Madeira
basketbol
23:30San Marcos Lima - Circolo
basketbol
23:30Esgueyra/Oli - Porto
basketbol
00:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Corinthians
basketbol
01:00Colegio Inmaculada - Ejercito
basketbol
01:00Club Athletico Paulistano - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
basketbol
02:30Regatas Lima - Lima Norte
basketbol
03:00Angeles Puebla - Soles De Mexicali
basketbol
03:00Laguneros de La Comarca - Fuerza Regia
basketbol
04:00Real Club de Lima - EOFap
basketbol
19:00Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Teksüt Bandırma - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
16:00Niva Vinnitsa - FC Bukovyna ChernivtsiCanlı
futbol
16:00Metallurg Bekabad - Pahtakor TaşkentCanlı
futbol
16:00Sogdiana Cizzak - Navbahor NamanganCanlı
futbol
16:00PFC Spartak Nalchik - Spartak VladikavkazCanlı
futbol
16:00F.C. Pro Vercelli 1892 - A.S.D.C. GozzanoCanlı
futbol
16:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - F.C. SüdtirolCanlı
futbol
15:30FC Liefering Salzburg - Wacker InnsbruckCanlı
futbol
15:30HNK Cibalia - HNK Hajduk Split IICanlı
futbol
15:15Kuching FA - Tun RazakCanlı
futbol
15:07Åstorps FF - KullavagensCanlı
futbol
15:00Shirak F.C. - Ararat - ErmenistanCanlı
futbol
15:00Yerevan - UrartuCanlı
futbol
15:00Sanna Khanh Hoa F.C. - Nam Dinh F.C.Canlı
futbol
15:00FC Smolevichi - FC Volna PinskCanlı
futbol
15:00Fajr Sepasi F.C. - Arman GoharCanlı
futbol
15:00Kaysar - FC KayratCanlı
futbol
15:00FC Taraz - AtırauCanlı
futbol
15:00Leningradets - FC Zvezda Saint PetersburgCanlı
futbol
15:00FC Anzhi Makhachkala - FC Biolog-Novokubansk ProgressCanlı
futbol
15:00SKA Rostov-on-Don - Urozhay KrasnodarCanlı
futbol
15:00Tampere United - EPSCanlı
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
14:45FC Voluntari - Academica ClinceniCanlı
futbol
14:45FC Chikhura Sachkhere - FC Dinamo TbilisiCanlı
futbol
14:45Gümüşhanespor - PendiksporCanlı
futbol
14:45IF Gnistan - FC JazzCanlı
futbol
14:45Alashkert FC - Gandzasar FCCanlı
futbol
14:30Nei Mongol Zhongyou F.C. - Meizhou HakkaCanlı
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)Canlı
futbol
14:30Leeds United - Derby Country (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
14:15FC Sokol Saratov - FC Khimki IICanlı
futbol
14:15Hangzhou Greentown F.C. - Pekin Spor ÜniversitesiCanlı
futbol
16:30FC Bayern Munich - 1. FC Köln
futbol
16:30Hertha BSC - SC Paderborn 07
futbol
16:30SC Freiburg - FC Augsburg
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Union Berlin
futbol
16:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:301. FC Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica
futbol
16:30FK Púchov - FC ŠTK 1914 Šamorín
futbol
16:30KFC Komarno - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
16:30Bala Town F.C. - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Pen-y-Bont FC - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
16:30Carmarthen Town A.F.C. - The New Saints F.C.
futbol
16:30KIL Toppfotball - Ullensaker/Kisa IL
futbol
16:30SV Oberachern - Sandhausen II
futbol
16:30Turkspor Augsburg - TSV Nördlingen
futbol
16:30Engers - Wormatia Worms
futbol
16:30FV 07 Diefflen - TSV Schott Mainz
futbol
16:30Hassia Bingen - Karbach
futbol
16:30FC Hertha Wiesbach - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30TSG Pfeddersheim - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
16:30TuS Mechtersheim - SV Eintracht Trier 05
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa
futbol
16:30Aalesunds II - Lørenskog IF
futbol
16:30Osmanlı Spor - Altınordu
futbol
16:30Altay SK - Keçiörengücü
futbol
16:30Kozakken Boys - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
16:30Sumqayit - Sabah Bakü
futbol
16:30ŠK Slovan II Bratislava - MŠK Žilina II
futbol
16:30ASU Poli Timisoara - FC Resita
futbol
16:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19 - Bnei Sakhnin F.C. U19
futbol
16:30Garbarnia Kraków - GKS Katowice
futbol
16:30Balkany Zarya - Prykarpatye
futbol
16:30MFK Frýdek-Místek - ČSK Uherský Brod
futbol
16:30FC Hlučín - SFK Vrchovina
futbol
16:30FC Slovan Rosice - FK Blansko
futbol
16:30Gaborone United FC - TAFIC F.C.
futbol
16:30Prisons Gaborone XI - Orapa United FC
futbol
16:30FK Borac Čačak - RSK Rabrovo
futbol
16:30FC Volgar Astrakhan - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
futbol
16:30FC Omonia Aradippou - Ayia Napa F.C.
futbol
16:30Karmiotissa Polemidion - Alki Oroklinis
futbol
16:30ASIL Lysi - Omonia Psevda
futbol
16:30Akritas Chlorakas - Ermis Aradippou
futbol
16:30AEZ Zakakiou - Othellos Athienou F.C.
futbol
16:40Mirbat - Sohar
futbol
16:50Al Rayyan SC - Al-Khor Sports Club
futbol
17:00Cleethorpes Town - Wisbech Town FC
futbol
17:00St Albans - Worthing FC
futbol
17:00Ashton United F.C. - Pontefract Collieries
futbol
17:00‪Sporting Club Ben Arous - Medenine
futbol
17:00Al-Najma - Al Hala SC
futbol
17:00CS M'saken - Sfax Railways
futbol
17:00Olympique Béja - AS Ariana
futbol
17:00FC Krasnodar III - Mahaçkale
futbol
17:00East Kilbride - Berwick Rangers
futbol
17:00PFC Hebar Pazardzhik - PFC Litex Lovech
futbol
17:00AC Bobigny - Lille OSC II
futbol
17:00Cumbernauld Colts - Penicuik Athletic
futbol
17:00Nantes U19 - Girondins de Bordeaux U19
futbol
17:00Tonbridge Angels - Eastbourne Borough
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford
futbol
17:00Everton - Sheffield United
futbol
17:00Burnley - Norwich City
futbol
17:00Levante UD - SD Eibar
futbol
17:00Kalmar FF - BK Häcken
futbol
17:00IFK Norrköping - Örebro SK
futbol
17:00Millwall - Queens Park Rangers
futbol
17:00Nottingham Forest - Barnsley
futbol
17:00Cardiff City - Middlesbrough
futbol
17:00Brentford - Stoke City
futbol
17:00Bristol City - Swansea City
futbol
17:00Reading - Blackburn Rovers
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Fulham
futbol
17:00Birmingham City - Preston North End
futbol
17:00Wigan Athletic - Charlton Athletic
futbol
17:00Luton Town - Hull City
futbol
17:00Dundee United - Arbroath F.C.
futbol
17:00Alloa Athletic - Ayr United
futbol
17:00Greenock Morton - Dundee
futbol
17:00Gillingham - Ipswich Town
futbol
17:00Rotherham United - Shrewsbury Town
futbol
17:00Accrington Stanley - Blackpool
futbol
17:00Fleetwood Town - Rochdale
futbol
17:00AFC Wimbledon - Bristol Rovers
futbol
17:00Doncaster Rovers - Peterborough United
futbol
17:00Lincoln City - Oxford United
futbol
17:00Bolton Wanderers - Sunderland
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Southend United
futbol
17:00Tranmere Rovers - Burton Albion
futbol
17:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
futbol
17:00Inverness - Queen of the South
futbol
17:00St. Mirren - Hamilton Academical
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Portsmouth
futbol
17:00Livingston - Aberdeen
futbol
17:00Motherwell - Ross County
futbol
17:00Airdrie United - Raith Rovers
futbol
17:00Stranraer - Falkirk
futbol
17:00East Fife F.C. - Dumbarton
futbol
17:00Peterhead - Clyde F.C.
futbol
17:00Forfar Athletic - Montrose F.C.
futbol
17:00Stenhousemuir - Brechin City
futbol
17:00Queen's Park F.C. - Cowdenbeath
futbol
17:00Aldershot Town - Wrexham
futbol
17:00Annan Athletic F.C. - Stirling Albion
futbol
17:00Ebbsfleet United - Barrow
futbol
17:00Elgin City F.C. - Cove Rangers FC
futbol
17:00Albion Rovers - Edinburgh City FC
futbol
17:00Walsall - Scunthorpe United
futbol
17:00Crewe Alexandra - Salford City
futbol
17:00Bradford City - Carlisle United
futbol
17:00Cambridge United - Swindon Town
futbol
17:00Colchester United - Leyton Orient
futbol
17:00Grimsby Town - Macclesfield Town
futbol
17:00Oldham Athletic - Morecambe
futbol
17:00Forest Green Rovers - Stevenage
futbol
17:00Northampton Town - Crawley Town
futbol
17:00Newport County - Exeter City
futbol
17:00Port Vale - Mansfield Town
futbol
17:00Plymouth Argyle - Cheltenham Town
futbol
17:00Halifax Town - Barnet
futbol
17:00Chorley - Woking
futbol
17:00Bromley - Notts County
futbol
17:00Solihull Moors - Yeovil Town
futbol
17:00Maidenhead United - Harrogate Town
futbol
17:00Hartlepool United - Dover Athletic
futbol
17:00Boreham Wood - Stockport County
futbol
17:00Torquay United - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Sutton United - Chesterfield
futbol
17:00FC Mordovia Saransk - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Krasnodar II
futbol
17:00FC Torpedo Moskova - FC Tom Tomsk
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - Norrby IF
futbol
17:00Dalkurd FF - Östers IF
futbol
17:00Rende - Teramo
futbol
17:00Miedz Legnica II - Falubaz Zielona Gora
futbol
17:00Botafogo de Futebol e Regatas - São Paulo
futbol
17:00East Thurrock United - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
17:00KS Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
futbol
17:00Pogon - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
17:00KS Skra Czestochowa - Znicz Pruszków
futbol
17:00South Shields - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Atherton Collieries - Mickleover Sports F.C.
futbol
17:00Stalybridge Celtic - Redcliffe FC
futbol
17:00Grantham Town - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00AC Kajaani - Ekenäs IF
futbol
17:00Cádiz CF - Deportivo de La Coruña
futbol
17:00Guarani - Paraná Clube
futbol
17:00IFK Uddevalla - Savedalens IF
futbol
17:00Lidköpings - Örebro Syrianska IF
futbol
17:00Assyriska Turabdin IK - Utsiktens BK
futbol
17:00Lindö FF - Högsby
futbol
17:00Ängelholms FF - FC Rosengard
futbol
17:00Härnösands FF - Ope
futbol
17:00Odsmals IK - Melleruds IF
futbol
17:00Viktoria Kahl - DJK Ammerthal
futbol
17:00Karlburg - SpVgg Ansbach
futbol
17:00SC Union Nettetal - TVD Velbert
futbol
17:00HSC BW Schwalbe Tundern - FC Eintracht Northeim
futbol
17:00Inter Turkspor Kiel - Frisia
futbol
17:00Levanger FK - Nardo FK
futbol
17:00Staal Jørpeland IL - Vindbjart FK
futbol
17:00Fana IL - Lysekloster Idrettslag
futbol
17:00SK Vard Haugesund - FK Fyllingsdalen
futbol
17:00SK Gjøvik-Lyn - Nybergsund IL-Trysil
futbol
17:00Strindheim IL - Orkla Fotballklubb
futbol
17:00Verdal Idrettslag - Tiller IL
futbol
17:00Keflavík FutbolClub - FC Fjölnir
futbol
17:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
17:00Leiknir Reykjavík - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
17:00Íþróttafélagið Grótta - Haukar
futbol
17:00Þór Akureyri - IF Magni Grenivik
futbol
17:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
17:00GPTS Avia Świdnik - Podlasie
futbol
17:00Górnik Zabrze II - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
17:00Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
futbol
17:00KP Starogard Gdanski - Gornik Konin
futbol
17:00Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
futbol
17:00Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko
futbol
17:00Stal Brzeg - Polonia Bytom
futbol
17:00KS Wisłoka Dębica - Korona Kielce II
futbol
17:00ZKS Olimpia Zambrów - Legia Warsaw II
futbol
17:00Piast Żmigród - LZS Starowice
futbol
17:00Cliftonville - Institute F.C.
futbol
17:00Forres Mechanics F.C. - Banks O' Dee F.C.
futbol
17:00Dalbeattie Star FC - Gala Fairydean Rovers FC
futbol
17:00SSV Jeddeloh - HSC Hannover
futbol
17:00Inverurie Loco Works - Wick Academy
futbol
17:00Turriff United F.C. - Formartine United
futbol
17:00Keith F.C. - Stirling University F.C.
futbol
17:00Edinburgh University A.F.C. - Lochee United
futbol
17:00Zorya Luhansk - Mariupol
futbol
17:00Ranheim FutbolII - Brumunddal Fotball
futbol
17:00Larne F.C. - Dungannon Swifts F.C.
futbol
17:00Coleraine F.C. - Crusaders F.C.
futbol
17:00Glenavon F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Glentoran Belfast United - Warrenpoint Town F.C.
futbol
17:00Buckie Thistle F.C. - Civil Service Strollers
futbol
17:00Fort William - Vale of Leithen F.C.
futbol
17:00Broxburn Athletic - East Stirlingshire F.C.
futbol
17:00Strathspey Thistle - Lossiemouth FC
futbol
17:00KF Skënderbeu Korçë - Teuta Durrës
futbol
17:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
17:00Nuneaton Town - Alvechurch
futbol
17:00SC Wiener Viktoria - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00Wolfsberger AC II - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
17:00ACSO Filiasi - FC Hunedoara
futbol
17:00Ghiroda - Progresul Pecica
futbol
17:00CS Naţional Sebiş - Crisul Chisineu-Cris
futbol
17:00ACS Gloria Popesti-Leordeni - Agricola Borcea
futbol
17:00Avenir Sportif de Gabes - Sbikha
futbol
17:00Southampton U23 - Chelsea U23
futbol
17:00Gretna F.C. - Hill Of Beath Hawthorn
futbol
17:00Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci
futbol
17:00FK Inđija - FK Radnički Niš
futbol
17:00Kazanka - Veles Moskova
futbol
17:00Yate Town - Walton Casuals F.C.
futbol
17:00Torns IF - Eskilsminne IF
futbol
17:00Bærum SK - Elverum Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Oppsal IF
futbol
17:00C.F. Monterrey U20 - Puebla F.C. U20
futbol
17:00Spartans FC - Deveronvale F.C.
futbol
17:00F.C. United of Manchester - Warrington Town F.C.
futbol
17:00Fraserburgh - Bonnyrigg Rose
futbol
17:00Edusport Academy - Rothes
futbol
17:00Farnborough - Wealdstone
futbol
17:00Nairn County F.C. - Clachnacuddin FC
futbol
17:00Linlithgow Rose F.C. - Huntly FC
futbol
17:00Hereford - Truro City
futbol
17:00Curzon Ashton - Blyth Spartans A.F.C.
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Swindon Supermarine - Bath City
futbol
17:00Gateshead - Ramsbottom United F.C.
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Lewes F.C. - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Billericay Town F.C. - Basildon United
futbol
17:00Kettering Town - Sutton Coldfield Town
futbol
17:00Kidderminster Harriers - Stafford Rangers
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Taunton Town F.C.
futbol
17:00Rukh Vinnyky - FC Obolon Kyiv
futbol
17:00Tiverton Town F.C. - Bristol Manor Farm
futbol
17:00Bishop's Stortford - Peterborough Sports
futbol
17:00Maidstone United - Cheshunt FC
futbol
17:00Chester - Altrincham
futbol
17:00Bradford Park Avenue - Morpeth Town
futbol
17:00Stamford A.F.C. - Boston United
futbol
17:00Oxford City - North Leigh F.C.
futbol
17:00Cirencester Town F.C. - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Moneyfields - Whyteleafe F.C.
futbol
17:00Alfreton Town - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - Ware F.C.
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Kidsgrove Athletic F.C.
futbol
17:00Weston-super-Mare - Merthyr Town FC
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Stourbridge
futbol
17:00Club Ferrocarril Midland - Deportivo Merlo
futbol
17:15Volos NFC - OFI Crete
futbol
17:15Virgile Lacombe - PFC Montana
futbol
17:15Esteghlal F.C. - Niroye Zamini F.C.
futbol
17:30ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Hermannstadt
futbol
17:30NK Slaven Belupo - HNK Gorica
futbol
17:301. FK Příbram - MFK Karviná
futbol
17:30SFC Opava - FC Slovan Liberec
futbol
17:301. FC Slovácko - Teplice
futbol
17:30FK Varnsdorf - FK Pardubice
futbol
17:30SK Lisen - 1. SK Prostějov
futbol
17:30Botev Vratsa - FC Dunav Ruse
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor
futbol
17:30Waldgirmes - TSV Lehnerz
futbol
17:30FC Kitzbuhel - SV Telfs
futbol
17:30NK Sesvete - HNK Šibenik
futbol
17:30CA Osasuna II - Real Unión
futbol
17:30Slovan Velvary - Dukla Prague II
futbol
17:30TJ Jiskra Domažlice - FC Viktoria Plzeň II
futbol
17:30TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Živanice
futbol
17:30Tuzla City - FK Sarajevo
futbol
17:30FK Mladost Doboj Kakanj - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30NK Solin - BSK Bijelo Brdo
futbol
17:30Orijent - NK Croatia Zmijavc
futbol
17:30NK Hrvatski Dragovoljac - Kustosja
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:45Marsta - Vallentuna BK
futbol
17:45Al-Wahda S.C.C. II - Fujairah SC II
futbol
17:45Al-Ittihad Kalba II - Al Ain II
futbol
17:45Al Wasl FC II - Al Nasr SC II
futbol
18:00SV Mattersburg - Sturm Graz
futbol
18:00WSG Swarovski Wattens - SK Rapid Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SKN St. Pölten
futbol
18:00FC Hradec Králové - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00FC Baltika Kaliningrad - FC Rotor Volgograd
futbol
18:00FC Chertanovo Moskova - FC Shinnik Yaroslavl
futbol
18:00FC Fakel Voronezh - FC Khimki
futbol
18:00HIFK - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:00R.E. Virton - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
18:00FC Torpedo Armavir - Luch Vladivostok
futbol
18:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00Lech Poznań II - Widzew Łódź
futbol
18:00Stal Mielec - GKS Belchatow
futbol
18:00Neman Grodno - Dnyapro MCHZ
futbol
18:00Eintracht Celle - SV Arminia Hannover
futbol
18:00CD Subiza - CF Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:00Villarreal CF II - FC Barcelona II
futbol
18:00Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
futbol
18:00JKS Jarota Jarocin - Swit Skolwin
futbol
18:00Rayo Majadahonda U19 - Real Valladolid U19
futbol
18:00Djurgårdens IF Fotboll U19 - IFK Norrköping U19
futbol
18:00G.D. Chaves - S.C. Covilhã
futbol
18:00Maccabi Netanya F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
futbol
18:00Nacional da Madeira - F.C. Penafiel
futbol
18:00Académico de Viseu FC - S.C. Farense
futbol
18:00Stade Lausanne-Ouchy - FC Chiasso
futbol
18:00Spartak Pleven - Pomorie
futbol
18:00Ittihad Khemisset - Chabab Benguerir
futbol
18:00Mouloudia Club d'Oujda - FUS de Rabat
futbol
18:00Genoa C.F.C. U19 - U.S. Sassuolo Calcio U19
futbol
18:00Buzanada - SD Tenisca
futbol
18:00Amal Bou Saâda - MC Saïda
futbol
18:00Racing Club Rélizane - MO Béjaïa
futbol
18:00Olympique de Médéa - DRB Tadjenant
futbol
18:00OM Arzew - USM El Harrach
futbol
18:00AD Fafe - Vitoria Guimarães SC II
futbol
18:00ASF Andrézieux - Montpellier II
futbol
18:00Mantois 78 - Chartres
futbol
18:00Unionistas de Salamanca CF II - CD Cristo Atletico
futbol
18:00Real Betis U19 - 26 de Febrero U19
futbol
18:00Racing de Casablanca - Association Salé
futbol
18:00RC Arba - AS Khroub
futbol
18:00Atletico San Luis U20 - Club Santos Laguna U20
futbol
18:00KAC Kénitra - Chabab Atlas Khénifra
futbol
18:15Ettifaq Dammam - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:15TPS Turku II U20 - TaFa U20
futbol
18:15Union Comercio II - Academia Deportiva Cantolao II
futbol
18:20Al-Fateh SC - Al-Ahli SC
futbol
18:30Olympique de Marseille - Montpellier HSC
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Korona Kielce
futbol
18:30Carpi F.C. 1909 - A.C. Rimini 1912
futbol
18:30MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
futbol
18:30El Gouna FC - Ismaily SC
futbol
18:30UD Samano - CD Bezana
futbol
18:30CD Vera - Atletico Union Guimar
futbol
18:40Fanja SC - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:45Sabail - Gabala
futbol
19:00IFK Göteborg - IK Sirius Fotboll
futbol
19:00Juventus F.C. - Hellas Verona F.C.
futbol
19:00FC Tambov - FC Rostov
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Rubin Kazan
futbol
19:00R. Charleroi S.C. - Sint-Truidense
futbol
19:00SK Brann - FK Haugesund
futbol
19:00A.C. ChievoVerona - A.C. Pisa 1909
futbol
19:00Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - RKS Radomiak Radom
futbol
19:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
futbol
19:00Chrobry Głogów - OKS Odra Opole
futbol
19:00NK Aluminij - MND Tabor Sežana
futbol
19:00Real Zaragoza - CD Lugo
futbol
19:00IFK Eskilstuna - Angby
futbol
19:00Saham Club - Oman FC
futbol
19:00UP Langreo - Getafe CF II
futbol
19:00KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
futbol
19:00De Treffers - SVV Scheveningen
futbol
19:00SO Romorantin - Angoulême CFC
futbol
19:00Alencon - AF Virois
futbol
19:00FC Winterthur - Wil 1900
futbol
19:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
futbol
19:00Union Gurten - Allerheiligen
futbol
19:00SV Leobendorf - Stripfing Weiden
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor
futbol
19:00FK Napredak Kruševac - TSC Backa Topola
futbol
19:00FK Rad - FK Radnik Surdulica
futbol
19:00Kocaelispor - Turgutluspor
futbol
19:00FK Čukarički - FK Mladost Lučani
futbol
19:00Spartak Zdrepceva Krv - Javor Ivanjica
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Al-Duhail
futbol
19:00Hibernians - Senglea Athletic F.C.
futbol
19:00Atlético Saguntino - Atzeneta
futbol
19:00Ħamrun Spartans F.C. - Sirens F.C.
futbol
19:00Santfeliuenc FC - CE L'Hospitalet
futbol
19:00UD Benigánim - Vilamarxant
futbol
19:00MC El Eulma - USM Annaba
futbol
19:00Las Palmas III - Atletico Tacoronte
futbol
19:00Cultural y Deportiva Leonesa II - Club Deportivo La Virgen del Camino
futbol
19:00CD Pamplona - UD Mutilvera
futbol
19:00JSM Béjaïa - Skikda
futbol
19:00Metallist 1925 - FC Volyn Lutsk
futbol
19:00Orense Sporting Club - Independiente Juniors
futbol
19:00FC Saint-Louis Neuweg - FC Metz II
futbol
19:00Qormi F.C. - Fgura United F.C.
futbol
19:00Monts d'Or Azergues Foot - Olympique de Marseille II
futbol
19:00FC Martigues - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
19:00AS Yzeure - Hyeres
futbol
19:00AS Monaco II - Marignane Gignac
futbol
19:00US Colomiers Football - Blois Foof 41
futbol
19:00Racing Club de Lens II - Reims II
futbol
19:00Hessen Dreieich - TSV Steinbach
futbol
19:00US Lusitanos Saint-Maur - CS Sedan Ardennes
futbol
19:00Club America Mexico U20 - Querétaro F.C. U20
futbol
19:00CA San Telmo - Sacachispas FC
futbol
19:00Botev Galabovo - FC Strumska Slava
futbol
19:00FC Murom - FC Dolgoprudny
futbol
19:00Stade Rennais II - FC Guichen
futbol
19:00St. Pryve St. Hilaire - AS Saint-Étienne II
futbol
19:00Bourgoin Jallieu - Thiers
futbol
19:00FC Belshina Bobruisk II - SMI autotrans
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Juventus - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:05Club Atlético Temperley - Estudiantes de Buenos Aires
futbol
19:15Estudiantes de La Plata - Club Atlético Patronato
futbol
19:20Fylde - Eastleigh
futbol
19:30Newcastle United - Brighton & Hove Albion
futbol
19:30Werder Вremen - RasenBallsport Leipzig
futbol
19:30Atletico Madrid - Celta de Vigo
futbol
19:30Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
futbol
19:30Asteras Tripolis - Atromitos
futbol
19:30Ravenna - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30FC 08 Villingen - Freiburger FC
futbol
19:30CE Andratx - Santa Catalina Atletico
futbol
19:30Atletico de Pinto U19 - Mostoles U19
futbol
19:30UCAM Murcia CF - Granada CF II
futbol
19:30Club Siero - Union Club Ceares
futbol
19:30Gobelins - Stade Briochin
futbol
19:30Muleño CF - CA Pulpileño
futbol
19:30Al-Muharraq SC - Riffa S.C.
futbol
19:30Busaiteen Club - Manama Club
futbol
19:30FK Bačka Palanka - FK Kolubara Lazarevac
futbol
19:30FK Metalac Gornji Milanovac - Zarkovo
futbol
19:35Qadsia SC - Al-Arabi SC Kuwait
futbol
19:45CE Felanitx - CE Manacor
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - FC Sion
futbol
20:00FC St. Gallen - Servette FC
futbol
20:00Belenenses SAD - Rio Ave F.C.
futbol
20:00NK Varaždin - GNK Dinamo Zagreb
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
futbol
20:00Panetolikos - AEK Athens F.C.
futbol
20:00FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce
futbol
20:00ŠKF Sereď - FC ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00PFC Slavia Sofia - PFC Levski Sofia
futbol
20:00Fenerbahçe S.K. - MKE Ankaragücü
futbol
20:00MŠK Žilina - FK Pohronie
futbol
20:00AEL Limassol - Doxa Katokopias
futbol
20:00KS Polkowice - Elana Toruń
futbol
20:00Olimpia Elbląg - MKS Bytovia Bytów
futbol
20:00Córdoba CF - Badajoz
futbol
20:00Levante UD B - UE Llagostera
futbol
20:00Auch - Rodéo FC Toulouse
futbol
20:00FC Aarau - FC Schaffhausen
futbol
20:00HFX Wanderers - Valour Winnipeg
futbol
20:00VST Völkermarkt - SV Dellach/Gail
futbol
20:00FK Borac Banja Luka - NK Široki Brijeg
futbol
20:00FC Jove Español San Vicente - Olimpic de Xativa
futbol
20:00Club Universidad Nacional II - Yalmakan
futbol
20:00Coyotes de Tlaxcala - Tiburones Rojos de Veracruz II
futbol
20:00NK Međimurje - GNK Dinamo Zagreb II
futbol
20:00Debreceni EAC - Aqvital Csakvar
futbol
20:00CD Ourense - UD Ourense
futbol
20:00Alboraya U19 - CD Roda U19
futbol
20:00Chamalieres - Vendée Les Herbiers
futbol
20:00Lorient II - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00SC Bastia - Jeanne d'Arc de Drancy
futbol
20:00C.F. Pachuca U20 - FC Tijuana U20
futbol
20:00Kukesi - KF Tirana
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:10Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
futbol
20:20Ittihad FC - Al-Hilal FC
futbol
20:30FC Astra Giurgiu - FC Dinamo București
futbol
20:30K.F.C. Dessel Sport - Lierse Kempenzonen
futbol
20:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Beitar Jerusalem F.C.
futbol
20:30Maccabi Tel Aviv F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
20:30FK Željezničar Sarajevo - FK Radnik Bijeljina
futbol
20:45FC Groningen - PEC Zwolle
futbol
20:45Willem II - VVV-Venlo
futbol
20:45Helmond Sport - FC Oss
futbol
20:45FC Shakhtyor Salihorsk - FC Vitebsk
futbol
21:00FC Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
futbol
21:00FC Metz - Amiens SC
futbol
21:00Stade de Reims - AS Monaco FC
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - Toulouse FC
futbol
21:00OGC Nice - Dijon FCO
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Royal Antwerp - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
21:00Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
futbol
21:00Willow Park - Dublin University
futbol
21:00FAC Team für Wien - FC Dornbirn 1913
futbol
21:00KMSK Deinze - Seraing United
futbol
21:00K.S.K. Heist - Thes Sport
futbol
21:00FCV Dender EH - UR La Louviere Centre
futbol
21:00LKS Nieciecza - Miedz Legnica
futbol
21:00Rayo Vallecano - UD Almería
futbol
21:00Pyramids - ENPPI Club
futbol
21:00FK Vojvodina - FK Voždovac
futbol
21:00FK Mačva Šabac - FK Proleter Novi Sad
futbol
21:00A.F.C. Tubize - RWD Molenbeek
futbol
21:00Balzan F.C. - Valletta F.C.
futbol
21:00Catanduva U20 - Independente Limeira U20
futbol
21:00WA Tlemcen - ASM Oran
futbol
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Mirassol Futebol Clube
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - Clube Atlético Linense
futbol
21:00EC Agua Santa - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - Desportivo Brasil
futbol
21:00Comercial de Ribeirão Preto - Associação Atlética Internacional
futbol
21:00Novorizontino U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
futbol
21:00Botafogo Ribeirao Preto U20 - Guarani SP U20
futbol
21:00Santa Cruz RS U19 - PRS U19
futbol
21:00MS Daburiya Osama - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
futbol
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Artsul F.C. - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Maccabi Ashdod - Holon Yermiyahu
futbol
21:00Sport Club do Recife U20 - Sao Paulo U20
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U19 - Vere U19
futbol
21:00Esporte Clube Taubaté - EC São Bernardo
futbol
21:00Reims - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:15Bidvest Wits F.C. - Orlando Pirates
futbol
21:15Unión Comercio - Academia Deportiva Cantolao
futbol
21:15Sliema Wanderers F.C. - Gudja United F.C.
futbol
21:15Tunus - Libya
futbol
21:30K.R.C. Genk - K.V. Oostende
futbol
21:30K.V.C. Westerlo - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
21:30Albacete Balompié - Málaga CF
futbol
21:30Defensa y Justicia - Club Atlético Huracán
futbol
21:30Atletico Grau - Deportivo Cultural Santa Rosa
futbol
21:30CSyD Flandria - Club Almirante Brown
futbol
21:30All Boys - Atlético de Rafaela
futbol
21:30Villa Dalmine - Deportivo Riesta
futbol
21:30Club Almagro - Chacarita Juniors
futbol
21:30Club Atlético Atlanta - William Brown
futbol
21:30Las Palmas U19 - Maspalomas U19
futbol
21:30Canuelas - Deportivo Español
futbol
21:30Rentistas - Deportivo Maldonado
futbol
21:30Avai II - Brusque Futebol Clube
futbol
21:30Club Atlético Villa Teresa - Albion Montevideo
futbol
21:30Ceara SC Fortaleza II - Floresta EC
futbol
21:45A.C. Milan - Internazionale Milano
futbol
21:45Vitesse - Fortuna Sittard
futbol
21:45Modena F.C. - FeralpiSalò
futbol
21:45A.C. Cesena - Piacenza Calcio 1919
futbol
21:45U.S. Pistoiese - Calcio Como
futbol
21:45Shelbourne F.C. - Limerick F.C.
futbol
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Drogheda United F.C.
futbol
21:45Athlone Town F.C. - Galway United F.C.
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely F.C.
futbol
21:45Cobh Ramblers F.C. - Longford Town F.C.
futbol
21:45Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:45Milan - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Granada CF - FC Barcelona
futbol
22:00Deportivo Pasto - Atletico Nacional
futbol
22:00Always Ready - The Strongest
futbol
22:00Juventud de Las Piedras - C.A. Peñarol
futbol
22:00Once de Abril - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
22:00Atletico Mineiro U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
22:00Curridabat - Sporting San Jose
futbol
22:00Monte Cristo - Inhumas
futbol
22:00Colon Montevideo - Parque del Plata
futbol
22:00Rocha - Club Oriental
futbol
22:30Moreirense F.C. - Benfica
futbol
22:30Atlanta United - San Jose Earthquakes
futbol
22:30Clube Atletico Bragantino - Londrina Esporte Clube
futbol
22:30FC Edmonton - York 9
futbol
22:30Municipal De Vinto - Virgen de Chijipata
futbol
22:30Stormer's Sporting Club - Wilstermann Cooperativas
futbol
22:30Yaracuy - Atletico Furrial
futbol
22:30Universidad Central de Venezuela FC - Angostura FC
futbol
22:30Hermanos Colmenares - Real Frontera
futbol
22:45Cezayir - Fas
futbol
23:00Cruzeiro Esporte Clube - Flamengo
futbol
23:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - FC Confianca SE
futbol
23:00Portuguesa - Deportivo Táchira
futbol
23:00Lala - Zamora
futbol
23:00Carabobo FC - Aragua
futbol
23:00Estudiantes De Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
23:00Chacaritas SC - CD D'Leon
futbol
23:00CA Independiente de La Chorrera II - Sporting San Miguelito II
futbol
23:00Club Deportivo Plaza Amador II - Costa del Este II
futbol
23:00Titanes - Universidad de Los Andes FC
futbol
23:15America de Quito - Club Sport Emelec
futbol
23:30Deportivo Santaní - Club Libertad
futbol
23:30Juan Aurich - CD Coopsol
futbol
23:45San Lorenzo de Almagro - Boca Juniors
futbol
00:00Patriotas - Atlético Huila
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Columbus Crew
futbol
00:00Uruapan - Deportivo Dongu
futbol
00:00C.S.D. Municipal - Siquinala
futbol
00:00Barcelona Sporting Club II - SD Aucas II
futbol
00:00Atletico Nacional - San Martin Del Este
futbol
00:00Sociedad Deportiva Panamá Oeste - SCD San Antonio
futbol
00:00Ciervos - Club Calor de San Pedro
futbol
00:00Universidad Autónoma de Zacatecas - UA de Chihuahua
futbol
00:00Atletico San Francisco - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
futbol
00:30Chalatenango II - Jocoro II
futbol
00:30Sport Huancayo II - Club Universitario de Deportes II
futbol
01:00C.F. Monterrey - Puebla F.C.
futbol
01:00Club Necaxa - Club León
futbol
01:00Atlético San Luis - Club Santos Laguna
futbol
01:00Independiente Medellín - Millonarios Fútbol Club
futbol
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Bajai LSE
futbol
01:00Cuiabá Esporte Clube - Oeste Futebol Clube
futbol
01:00Coritiba Foot Ball Club - CRB Maceio
futbol
01:00Cafetaleros de Chiapas II - Inter Playa del Carmen AC
futbol
01:00Zacatepec - Correcaminos UAT
futbol
01:00CA Los Andes - CA Fenix Pilar
futbol
01:00Juventus FC Managua - Deportivo Ocotal
futbol
01:00Club Sport Uruguay de Coronado - AD Juventud Escazuceña
futbol
01:00Real Canamy Tlayacapan - Dorados de Sinaloa II
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Deportivo Tepic
futbol
01:00Pioneros de Cancun - Sporting Canamy
futbol
01:30Club Social y Deportivo Macará - Delfin
futbol
01:30Real Esteli U20 - Diriangen U20
futbol
01:30Real Madriz U20 - Chinandega U20
futbol
01:45Sport Boys Warnes - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
02:00Louisville City FC - FC New York Red Bulls II
futbol
02:00Defensor Sporting - Rampla Juniors
futbol
02:00CA Independiente de La Chorrera - AF Sporting San Miguelito
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Costa del Este FC
futbol
02:00Chattanooga Red Wolves - Orlando City II
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Once Caldas
futbol
02:00Atlético Tucumán - CA Independiente Avellaneda
futbol
02:00Club Guaraní - Club Olimpia
futbol
02:00Charlotte Independence - Swope Park Rangers
futbol
02:30Cincinnati - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30New İngiltere Revolution - Real Salt Lake
futbol
02:30Club Blooming - San Jose Oruro
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Bethlehem Steel
futbol
02:30Detroit City FC - New York Cosmos
futbol
03:00C.F. Pachuca - Club Tijuana
futbol
03:00Santos - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:00Memphis 901 - Saint Louis FC
futbol
03:00Tulsa Roughnecks - Orange County Blues
futbol
03:00Nashville FC - Pittsburgh Riverhounds
futbol
03:30Houston Dynamo - Orlando City Soccer Club
futbol
03:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids
futbol
03:30Rio Grande Valley - Real Monarchs SLC
futbol
04:00América de Cali - Atlético Bucaramanga
futbol
04:00Sport Huancayo - Club Universitario de Deportes
futbol
04:00Real Madriz FC - Chinandega
futbol
04:00Real Estelí F.C. - Diriangén FC
futbol
13:30Sassuolo - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Bologna - Roma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Rennes - Lille (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Angers - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Atalanta - Fiorentina (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Lazio - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:00Y.Çorumspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
15:00Muğlaspor - Bursaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Bursaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Şanlıurfaspor - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
futbol
18:30Balıkesirspor - Vanspor (A Spor HD)
futbol
20:30Kocaelispor - Sivas Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Hacettepe - Denizlispor (A Spor HD)
futbol
15:00Manisa FK - Elazığ Bld. (A Spor HD)
futbol
16:30Kahramanmaraş - Karagümrük (A Spor HD)
futbol
18:30Diyarbekirspor - Eskişehirspor (A Spor HD)
futbol
03:30Independiente DV - Corinthians (S SPORT HD)
futbol
14:30Hatayspor - Siirt İÖİ (A Spor HD)
futbol
20:30Sakaryaspor - Çankırıspor (A Spor HD)
futbol
03:30Atletico Mineiro - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Sheffield Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
15:00Denizlispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Boluspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Aston Villa - Burnley (TRT Spor HD)
futbol
17:30Alanyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
televizyon
S SPORT PLUS HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 2 HDCanlı
televizyon
tivibu SPOR 3 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
S SPORT 2 HDCanlı
televizyon
spor SMART HDCanlı
televizyon
DAZN 1 Bar HDCanlı
televizyon
DAZN 2 Bar HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
Sky Bundesliga 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 1 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 2 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 3 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 4 HDCanlı
televizyon
Fox Sports 5 HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
Tay TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
FX HDCanlı
televizyon
beIN SERIES SCI-FI HDCanlı
televizyon
beIN SERIES COMEDY HDCanlı
televizyon
beIN SERIES DRAMA HDCanlı
televizyon
beIN SERIES VICE HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
movie SMART PREMIUM 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN HDCanlı
televizyon
movie SMART PLATIN 2 HDCanlı
televizyon
movie SMART GOLD HDCanlı
televizyon
movie SMART ACTION HDCanlı
televizyon
movie SMART FEST HDCanlı
televizyon
movie SMART FAMILY HDCanlı
televizyon
movie SMART CLASSIC HDCanlı
televizyon
movie SMART TÜRK HDCanlı
televizyon
dizi SMART PREMIUM HDCanlı
televizyon
dizi SMART MAX HDCanlı
televizyon
FilmBox HDCanlı
televizyon
DocuBox HDCanlı
televizyon
Fast&FunBox HDCanlı
televizyon
FightBox HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Nat Geo HDCanlı
televizyon
Nat Geo People HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
BBC Earth HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
Discovery Showcase HDCanlı
televizyon
Outdoor Channel HDCanlı
televizyon
ID HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
Viasat History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
televizyon
Trace Urban HDCanlı
diğer
16:00Slavia Prag U17 - Pardubice U17Canlı
diğer
15:45HPK U18 - KalPa U18Canlı
diğer
15:45JYP Jyvaskyla U18 - Assat U18Canlı
diğer
15:44Strazhy Galaktiki - RunawaysCanlı
diğer
15:15Barcelona U20 - La Nevera Majadahonda U20Canlı
diğer
15:00Beibarys Atırau - İrtiş PavlodarCanlı
diğer
15:00Torpedo-Gorkiy - HC Lada TogliattiCanlı
diğer
15:00Aktöbe - Altai-TorpedoCanlı
diğer
14:30Orli Znojmo U18 - Vasas U18Canlı
diğer
14:30HC Yugra - Toros NeftekamskCanlı
diğer
14:00HIFK U20 - Oulun Kärpät U20Canlı
diğer
12:00Dizel - FirsAvtoCanlı
diğer
16:30Esbjerg - Kolding
diğer
17:00Hollanda - Almanya
diğer
17:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
diğer
17:00Ural Ufa - Yugra-Samotlor
diğer
17:00Yaroslavich - Lokomotiv Novosibirsk
diğer
17:00Erzeni - Partizan
diğer
17:30ZSK Gazprom-Ugra Surgut - NOWA
diğer
18:00NIS Vojvodina - Calcit Kamnik
diğer
18:00VC Dynamo Moskova - ASC Nizhny Novgorod
diğer
18:00DHV Odense - Skovbakken
diğer
18:00Trottur Nes - KA Akureyri
diğer
18:00TJ Sokol Bučovice - VK Ostrava
diğer
18:00Sokol Slapanice - Novy Yichin
diğer
18:30Rusya - Yunanistan
diğer
18:30Sırbistan - Çek Cumhuriyeti
diğer
18:30Sancti Spíritus - Pinar del Rio
diğer
19:00VC Lokomotiv-Belogorie - Tekhnolog-Belogorie
diğer
19:00Kps Siedlce - MCKiS Jaworzno
diğer
19:00HK - Vestri
diğer
20:00Mayabeque - Industriales
diğer
20:00Matanzas - Holguín
diğer
20:05New York Yankees - Toronto Blue Jays
diğer
20:05Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
diğer
20:30Fransa - Finlandiya
diğer
20:30HAOK Mladost - ACH Volley Ljubljana
diğer
21:00Polonya - İspanya
diğer
21:00Artemisa - Santiago de Küba
diğer
21:00Camagüey - Villa Clara
diğer
21:00Las Tunas - Isla de la Juventud
diğer
21:00Guantánamo - Granma
diğer
21:20Chicago Cubs - St.Louis Cardinals
diğer
21:30Slovenya - Bulgaristan
diğer
21:30Belçika - Ukrayna
diğer
23:10Cincinnati Reds - New York Mets
diğer
01:10Detroit Tigers - Chicago White Sox
diğer
01:10Miami Marlins - Washington Nationals
diğer
01:10Tampa Bay Rays - Boston Red Sox
diğer
02:05Baltimore Orioles - Seattle Mariners
diğer
02:10Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates
diğer
02:10Cleveland Indians - Philadelphia Phillies
diğer
02:10Minnesota Twins - Kansas City Royals
diğer
02:10Houston Astros - Los Angeles Angels
diğer
02:20Atlanta Braves - San Francisco Giants
diğer
03:40San Diego Padres - Arizona Diamondbacks
diğer
04:07Oakland Athletics - Texas Rangers

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.