logo
Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
Paylaş:
21 Eylül 2019 Cumartesi 15:58:41
futbol
15:30FC Liefering Salzburg - Wacker InnsbruckCanlı
futbol
15:30HNK Cibalia - HNK Hajduk Split IICanlı
basketbol
15:30Royal Halı Gaziantep - Darüşşafaka S.K.Canlı
diğer
15:15Barcelona U20 - La Nevera Majadahonda U20Canlı
futbol
15:15Kuching FA - Tun RazakCanlı
futbol
15:07Åstorps FF - KullavagensCanlı
diğer
15:00Beibarys Atırau - İrtiş PavlodarCanlı
diğer
15:00Torpedo-Gorkiy - HC Lada TogliattiCanlı
diğer
15:00Aktöbe - Altai-TorpedoCanlı
futbol
15:00Shirak F.C. - Ararat - ErmenistanCanlı
futbol
15:00Yerevan - UrartuCanlı
futbol
15:00Sanna Khanh Hoa F.C. - Nam Dinh F.C.Canlı
futbol
15:00FC Smolevichi - FC Volna PinskCanlı
futbol
15:00Fajr Sepasi F.C. - Arman GoharCanlı
futbol
15:00Kaysar - FC KayratCanlı
futbol
15:00FC Taraz - AtırauCanlı
futbol
15:00Leningradets - FC Zvezda Saint PetersburgCanlı
futbol
15:00FC Anzhi Makhachkala - FC Biolog-Novokubansk ProgressCanlı
futbol
15:00SKA Rostov-on-Don - Urozhay KrasnodarCanlı
futbol
15:00Tampere United - EPSCanlı
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
tenis
15:00Thiemo de Bakker - Matteo GiganteCanlı
tenis
15:00Camilla Scala - Martina TrevisanCanlı
futbol
14:45FC Voluntari - Academica ClinceniCanlı
futbol
14:45FC Chikhura Sachkhere - FC Dinamo TbilisiCanlı
futbol
14:45Gümüşhanespor - PendiksporCanlı
futbol
14:45IF Gnistan - FC JazzCanlı
futbol
14:45Alashkert FC - Gandzasar FCCanlı
futbol
14:38Höganäs BK - Anderstorps IFCanlı
diğer
14:30Orli Znojmo U18 - Vasas U18Canlı
diğer
14:30HC Yugra - Toros NeftekamskCanlı
futbol
14:30Nei Mongol Zhongyou F.C. - Meizhou HakkaCanlı
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)Canlı
futbol
14:30Leeds United - Derby Country (beIN SPORTS HD 3)Canlı
basketbol
14:30Davao Occidental Tigers - Basilan SteelCanlı
basketbol
14:30Szolnoki U20 - U-BT Cluj-Napoca U20Canlı
futbol
14:15FC Sokol Saratov - FC Khimki IICanlı
futbol
14:15Hangzhou Greentown F.C. - Pekin Spor ÜniversitesiCanlı
futbol
14:14Wormo - Klippans FFCanlı
diğer
14:00HIFK U20 - Oulun Kärpät U20Canlı
diğer
14:00HC Arlan Kokshetau - TemirtauCanlı
diğer
14:00Irbis Skate Sofia - AkureyrarCanlı
futbol
14:00Tarup-Paarup IF - Herning FremadCanlı
futbol
14:00FC Nosta Novotroitsk - FC TümenCanlı
futbol
14:00FC Zenit-Izhevsk - Zvezda PermCanlı
futbol
14:00Rotor Volgograd II - Khimik-ArsenalCanlı
futbol
14:00Ümraniyespor - BolusporCanlı
futbol
14:00Kolos Kovalevka U21 - Oleksandriya U21Canlı
futbol
14:00FC Vorskla Poltava U21 - FC Dynamo Kyiv U21Canlı
futbol
14:00Phrae United - Ranong F.C.Canlı
futbol
14:00Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
basketbol
14:00Prometey - BC ZaporozhyeCanlı
basketbol
14:00BC Dnipro - Khimik YuzhnyCanlı
futbol
13:45VfB Stuttgart - Greuther FurthCanlı
futbol
13:45Akhmat - Krylia SovetovCanlı
futbol
13:45SV Wehen Wiesbaden - Arminia ВielefeldCanlı
futbol
13:45Nurnberg - Karlsruher SCCanlı
futbol
13:45SV Sandhausen - VfL BochumCanlı
futbol
13:45Ararat Moskova - FC Metallurg LipetskCanlı
futbol
13:45FC Znamya Truda - FC Torpedo VladimirCanlı
futbol
13:45Hetman Zamość - Wisla PulawyCanlı
tenis
13:45Alexander Zverev - John IsnerCanlı
tenis
15:55Daniil Medvedev - Egor Gerasimov
diğer
16:00İran - Avustralya
diğer
16:00Zenit Saint Petersburg - MGTU
diğer
16:00Zenit Kazan - Gazprom Transgas Stavropol
futbol
16:00Udinese Calcio - Brescia Calcio
futbol
16:00ŁKS Łódź - Arka Gdynia
futbol
16:00Empoli F.K - A.S. Cittadella
futbol
16:00FC Spartak Moskova II - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00S.S. Juve Stabia - Ascoli Calcio 1898
futbol
16:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - ACD Virtus Entella
futbol
16:00A.S. Livorno Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
16:00Spezia Calcio - A.C. Perugia Calcio
futbol
16:00U.S. Cremonese - F.C. Krotone
futbol
16:00Polokwane City F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
16:00Stellenbosch - Black Leopards F.C.
futbol
16:00Chippa United F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
16:00UCC - Avondale United
futbol
16:00Athenry - West United
futbol
16:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - F.C. Südtirol
futbol
16:00F.C. Pro Vercelli 1892 - A.S.D.C. Gozzano
futbol
16:00Stade Malherbe Caen - RC Lens
futbol
16:00TS Sporting - Mbombela United
futbol
16:00Royal Eagles - Real Kings
futbol
16:00OKS - BK Marienlyst
futbol
16:00FC Slutsk - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
16:00CKS Chełmianka Chełm - Hutnik Nowa Huta
futbol
16:00Nordvärmland FF - Grebbestad
futbol
16:00Vänersborgs IF - IFK Tidaholm
futbol
16:00Tvååkers IF - Åtvidabergs FF
futbol
16:00Nykopings BIS - Rynninge IK
futbol
16:00Ohtana/Aapua FF - Gimonas Umea
futbol
16:00Brantevik/Rörum Österlen FF - Dalstorps IF
futbol
16:00Räppe GOIF - Karlskrona AIF
futbol
16:00Piteå IF - Umea Akademi
futbol
16:00Sandviks IK - IFK Östersund
futbol
16:00Holmalunds IF - Gerdskens
futbol
16:00Forsa IF - Bollnas
futbol
16:00Saters - Avesta AIK
futbol
16:00Slatta - Torsakers IF
futbol
16:00Asa IF - Laholms
futbol
16:00IFK Fjärås - Gnosjo
futbol
16:00Deisenhofen - SpVgg Hankofen-Hailing
futbol
16:00Lindsdals IF - IFK Karlshamn
futbol
16:00Sölvesborgs GoIF - Vaxjo Norra
futbol
16:00Grythyttans IF - Yxhults
futbol
16:00IFK Olme - FBK Karlstad
futbol
16:00IFK Sunne - Kungsör BK
futbol
16:001. Sand - DJK Don Bosco
futbol
16:00SpVgg Bayern Hof - Abtswind
futbol
16:00Wurzburger FV - ASV Cham
futbol
16:00Enhorna - Hargs
futbol
16:00Hanau 93 - FC 1931 Eddersheim e.V.
futbol
16:00Blumenthaler SV - Habenhauser FV
futbol
16:00TSV Eintracht Stadtallendorf - SV Neuhof 1910
futbol
16:00Türk Gücü Friedberg - Rot-Weiss Walldorf
futbol
16:00SV Röchling Völklingen - SV Gonsenheim
futbol
16:00Os Turn Fotball - Bergen Nord
futbol
16:00FC Rijnsburgse Boys - Jong Volendam
futbol
16:00SV Spakenburg - Sparta Rotterdam II
futbol
16:00ASWH - IJsselmeervogels
futbol
16:00Samut Sakhon F.C. - Rayong
futbol
16:00Polonia Środa Wielkopolska - SKS Bałtyk Gdynia
futbol
16:00Nielba Wągrowiec - K.S. Sokół Kleczew
futbol
16:00Bryne FC II - FK Mandalskameratene
futbol
16:00Bangkok United F.C. - Chiangrai United F.C.
futbol
16:00FC Gomel II - FC Dinamo Minsk II
futbol
16:00Skovshoved IF - FA 2000
futbol
16:00Tala'ea El-Gaish SC - Arab Contractors SC
futbol
16:00Sancaktepe Belediyespor - Çorum Belediyespor
futbol
16:00Sarıyer - Afjet Afyonspor
futbol
16:00Ergene Velimeşe Spor - Sivas Belediye Spor
futbol
16:00Tuzlaspor - Sakaryaspor
futbol
16:00Utaş Uşakspor - Ankara Demirspor
futbol
16:00Çatalca Spor - Serik Belediyespor
futbol
16:00Kızılcabölükspor - Sultanbeyli Belediyespor
futbol
16:00FC Levadia Tallinn - JK Narva Trans
futbol
16:00Bayrampaşa FC - Batman Petrolspor
futbol
16:00Karacabey Belediyespor - Nevşehirspor GK
futbol
16:00AB Tårnby - Gentofte-Vangede IF
futbol
16:00Alemannia Aachen U19 - Arminia Bielefeld U19
futbol
16:00Niva Vinnitsa - FC Bukovyna Chernivtsi
futbol
16:00Sogdiana Cizzak - Navbahor Namangan
futbol
16:00Maccabi Tel Aviv F.C. U19 - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. U19
futbol
16:00S.S. Lazio U19 - Delfino Pescara 1936 U19
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Kabwe Warriors
futbol
16:00Kansanshi Dynamos - Green Buffaloes
futbol
16:00Lee Woon-jae - Power Dynamos F.C.
futbol
16:00Akron Tolyatti - Ural II
futbol
16:00PFC Spartak Nalchik - Spartak Vladikavkaz
futbol
16:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Belediye Vanspor
futbol
16:00BK Karlstad - IF Sylvia Norrköping
futbol
16:00Sepidrood Rasht - Aluminium Arak
futbol
16:00Feirense U23 - Setubal U23
futbol
16:00MFC Kremin Kremenchuk - FC Chornomorets Odesa
futbol
16:00Sarvari - Debreceni VSC
futbol
16:00Ceglédi VSE - Papai Perutz
futbol
16:00FC Hatvan - Újpest
futbol
16:00Érdi VSE - Diósgyőri VTK
futbol
16:00FC Heviz - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
16:00Salgótarjáni BTC - Szolnoki MÁV FC
futbol
16:00Putnok VSE - Paksi SE
futbol
16:00Parma F.C. U19 - Udinese Calcio U19
futbol
16:00Brescia Calcio U19 - Virtus Entella Chiavari U19
futbol
16:00Dunaharaszti MTK - Budapest Honvéd
futbol
16:00Santos FC U20 - Mirassol U20
futbol
16:00JDR Stars - Cape Umoya
futbol
16:00C.S.D. Villa Española - Club Atlético Torque
futbol
16:00Lokomotiv Gomel - FC Lida
futbol
16:00Gamla Upsala SK - Kungsangens IF
futbol
16:00ANIF - Salzburger AK 1914
futbol
16:00IF Skjold Sæby - IF Lyseng
futbol
16:00Velence SE - Szeged 2011
futbol
16:00Metallurg Bekabad - Pahtakor Taşkent
futbol
16:00OGC Nice U19 - Bastia U19
basketbol
16:00Lyon Villeurbanne U21 - Limogesa U21
basketbol
16:00Bankeryds - IK Eos
basketbol
16:00Frøya Basket - Ammerud Basket
basketbol
16:00Socar Petkimspor - Fethiye Belediye
basketbol
16:00Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı - Final Gençlik
basketbol
16:00Pınar Karşıyaka - Büyükçekmece
basketbol
16:00AEK Larnaca B.C. - Omonia BC
basketbol
16:00King Wilki Morskie Szczecin - Stargard Szczecinski
tenis
16:00Roger Federer - Nick Kyrgios
basketbol
16:15Rethymno Cretan Kings - GS Lavrio
futbol
16:30FK Púchov - FC ŠTK 1914 Šamorín
futbol
16:30KFC Komarno - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
16:30Bala Town F.C. - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Pen-y-Bont FC - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
16:30Carmarthen Town A.F.C. - The New Saints F.C.
futbol
16:30KIL Toppfotball - Ullensaker/Kisa IL
futbol
16:30SV Oberachern - Sandhausen II
futbol
16:30Turkspor Augsburg - TSV Nördlingen
futbol
16:30Engers - Wormatia Worms
futbol
16:30FV 07 Diefflen - TSV Schott Mainz
futbol
16:30Hassia Bingen - Karbach
futbol
16:30FC Hertha Wiesbach - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30TSG Pfeddersheim - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
16:30TuS Mechtersheim - SV Eintracht Trier 05
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa
futbol
16:30Aalesunds II - Lørenskog IF
futbol
16:30Osmanlı Spor - Altınordu
futbol
16:30Altay SK - Keçiörengücü
futbol
16:30Kozakken Boys - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
16:30Sumqayit - Sabah Bakü
futbol
16:30ŠK Slovan II Bratislava - MŠK Žilina II
futbol
16:30ASU Poli Timisoara - FC Resita
futbol
16:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19 - Bnei Sakhnin F.C. U19
futbol
16:30Garbarnia Kraków - GKS Katowice
futbol
16:30Balkany Zarya - Prykarpatye
futbol
16:30MFK Frýdek-Místek - ČSK Uherský Brod
futbol
16:30FC Hlučín - SFK Vrchovina
futbol
16:30FC Slovan Rosice - FK Blansko
futbol
16:30Gaborone United FC - TAFIC F.C.
futbol
16:30Prisons Gaborone XI - Orapa United FC
futbol
16:30FK Borac Čačak - RSK Rabrovo
futbol
16:30FC Volgar Astrakhan - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
futbol
16:30FC Omonia Aradippou - Ayia Napa F.C.
futbol
16:30Karmiotissa Polemidion - Alki Oroklinis
futbol
16:30ASIL Lysi - Omonia Psevda
futbol
16:30Akritas Chlorakas - Ermis Aradippou
futbol
16:30AEZ Zakakiou - Othellos Athienou F.C.
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:30Hogsbo - KFUM Nässjö
tenis
16:30Lucas Pouille - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
16:30Sabanov/Sabanov - Doumbia/Reboul
tenis
16:30Guttau/Von Massow - Bobrov/Dijkhuizen
diğer
16:30Esbjerg - Kolding
futbol
16:30FC Bayern Munich - 1. FC Köln
futbol
16:30Hertha BSC - SC Paderborn 07
futbol
16:30SC Freiburg - FC Augsburg
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Union Berlin
futbol
16:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:301. FC Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica
futbol
16:40Mirbat - Sohar
basketbol
16:45Fenerbahçe - Olimpia Milano
basketbol
16:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:50Al Rayyan SC - Al-Khor Sports Club
futbol
17:00East Kilbride - Berwick Rangers
futbol
17:00PFC Hebar Pazardzhik - PFC Litex Lovech
futbol
17:00AC Bobigny - Lille OSC II
futbol
17:00Cumbernauld Colts - Penicuik Athletic
futbol
17:00Nantes U19 - Girondins de Bordeaux U19
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
basketbol
17:00Neptūnas - BC Juventus Utena
basketbol
17:00Rytas Vilnius - BC Pieno žvaigždės
basketbol
17:00Koping Stars - Borås Basket
basketbol
17:00Euroins Cherno More - BC Yambol
basketbol
17:00Tromsø Storm - Nidaros Jets Trondheim
basketbol
17:00Green Eagles - Unza Pacers
basketbol
17:00Dziki Varşova - Ksiezak Lowicz
basketbol
17:00Ermis Lagkada Drop - Olympiacos SFP Pireus
tenis
17:00Mektic/Skugor - Zelenay/Sharan
tenis
17:00Natalia Vikhlyantseva - Varvara Gracheva
tenis
17:00Emil Ruusuvuori - Jurij Rodionov
tenis
17:00Julieta Estable - Guillermina Naya
tenis
17:00Thaisa Grana Pedretti - Maria Lourdes Carle
tenis
17:00Jack Findel-Hawkins - Adam El Mihdawy
diğer
17:00Hollanda - Almanya
diğer
17:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
diğer
17:00Ural Ufa - Yugra-Samotlor
diğer
17:00Yaroslavich - Lokomotiv Novosibirsk
futbol
17:00Manchester City - Watford
futbol
17:00Everton - Sheffield United
futbol
17:00Burnley - Norwich City
futbol
17:00Levante UD - SD Eibar
futbol
17:00Kalmar FF - BK Häcken
futbol
17:00IFK Norrköping - Örebro SK
futbol
17:00Millwall - Queens Park Rangers
futbol
17:00Nottingham Forest - Barnsley
futbol
17:00Cardiff City - Middlesbrough
futbol
17:00Brentford - Stoke City
futbol
17:00Bristol City - Swansea City
futbol
17:00Reading - Blackburn Rovers
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Fulham
futbol
17:00Birmingham City - Preston North End
futbol
17:00Wigan Athletic - Charlton Athletic
futbol
17:00Luton Town - Hull City
futbol
17:00Dundee United - Arbroath F.C.
futbol
17:00Alloa Athletic - Ayr United
futbol
17:00Greenock Morton - Dundee
futbol
17:00Gillingham - Ipswich Town
futbol
17:00Rotherham United - Shrewsbury Town
futbol
17:00Accrington Stanley - Blackpool
futbol
17:00Fleetwood Town - Rochdale
futbol
17:00AFC Wimbledon - Bristol Rovers
futbol
17:00Doncaster Rovers - Peterborough United
futbol
17:00Lincoln City - Oxford United
futbol
17:00Bolton Wanderers - Sunderland
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Southend United
futbol
17:00Tranmere Rovers - Burton Albion
futbol
17:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
futbol
17:00Inverness - Queen of the South
futbol
17:00St. Mirren - Hamilton Academical
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Portsmouth
futbol
17:00Livingston - Aberdeen
futbol
17:00Motherwell - Ross County
futbol
17:00Airdrie United - Raith Rovers
futbol
17:00Stranraer - Falkirk
futbol
17:00East Fife F.C. - Dumbarton
futbol
17:00Peterhead - Clyde F.C.
futbol
17:00Forfar Athletic - Montrose F.C.
futbol
17:00Stenhousemuir - Brechin City
futbol
17:00Queen's Park F.C. - Cowdenbeath
futbol
17:00Aldershot Town - Wrexham
futbol
17:00Annan Athletic F.C. - Stirling Albion
futbol
17:00Ebbsfleet United - Barrow
futbol
17:00Elgin City F.C. - Cove Rangers FC
futbol
17:00Albion Rovers - Edinburgh City FC
futbol
17:00Walsall - Scunthorpe United
futbol
17:00Crewe Alexandra - Salford City
futbol
17:00Bradford City - Carlisle United
futbol
17:00Cambridge United - Swindon Town
futbol
17:00Colchester United - Leyton Orient
futbol
17:00Grimsby Town - Macclesfield Town
futbol
17:00Oldham Athletic - Morecambe
futbol
17:00Forest Green Rovers - Stevenage
futbol
17:00Northampton Town - Crawley Town
futbol
17:00Newport County - Exeter City
futbol
17:00Port Vale - Mansfield Town
futbol
17:00Plymouth Argyle - Cheltenham Town
futbol
17:00Halifax Town - Barnet
futbol
17:00Chorley - Woking
futbol
17:00Bromley - Notts County
futbol
17:00Solihull Moors - Yeovil Town
futbol
17:00Maidenhead United - Harrogate Town
futbol
17:00Hartlepool United - Dover Athletic
futbol
17:00Boreham Wood - Stockport County
futbol
17:00Torquay United - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Sutton United - Chesterfield
futbol
17:00FC Mordovia Saransk - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Krasnodar II
futbol
17:00FC Torpedo Moskova - FC Tom Tomsk
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - Norrby IF
futbol
17:00Dalkurd FF - Östers IF
futbol
17:00Rende - Teramo
futbol
17:00Miedz Legnica II - Falubaz Zielona Gora
futbol
17:00Botafogo de Futebol e Regatas - São Paulo
futbol
17:00East Thurrock United - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
17:00KS Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
futbol
17:00Pogon - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
17:00KS Skra Czestochowa - Znicz Pruszków
futbol
17:00South Shields - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Atherton Collieries - Mickleover Sports F.C.
futbol
17:00Stalybridge Celtic - Redcliffe FC
futbol
17:00Grantham Town - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00AC Kajaani - Ekenäs IF
futbol
17:00Cádiz CF - Deportivo de La Coruña
futbol
17:00Guarani - Paraná Clube
futbol
17:00IFK Uddevalla - Savedalens IF
futbol
17:00Lidköpings - Örebro Syrianska IF
futbol
17:00Assyriska Turabdin IK - Utsiktens BK
futbol
17:00Lindö FF - Högsby
futbol
17:00Ängelholms FF - FC Rosengard
futbol
17:00Härnösands FF - Ope
futbol
17:00Odsmals IK - Melleruds IF
futbol
17:00Viktoria Kahl - DJK Ammerthal
futbol
17:00Karlburg - SpVgg Ansbach
futbol
17:00SC Union Nettetal - TVD Velbert
futbol
17:00HSC BW Schwalbe Tundern - FC Eintracht Northeim
futbol
17:00Inter Turkspor Kiel - Frisia
futbol
17:00Oldenburger - Husumer SV
futbol
17:00Levanger FK - Nardo FK
futbol
17:00Staal Jørpeland IL - Vindbjart FK
futbol
17:00Fana IL - Lysekloster Idrettslag
futbol
17:00SK Vard Haugesund - FK Fyllingsdalen
futbol
17:00SK Gjøvik-Lyn - Nybergsund IL-Trysil
futbol
17:00Strindheim IL - Orkla Fotballklubb
futbol
17:00Verdal Idrettslag - Tiller IL
futbol
17:00Keflavík FutbolClub - FC Fjölnir
futbol
17:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
17:00Leiknir Reykjavík - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
17:00Íþróttafélagið Grótta - Haukar
futbol
17:00Þór Akureyri - IF Magni Grenivik
futbol
17:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
17:00GPTS Avia Świdnik - Podlasie
futbol
17:00Górnik Zabrze II - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
17:00Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
futbol
17:00KP Starogard Gdanski - Gornik Konin
futbol
17:00Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
futbol
17:00Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko
futbol
17:00Stal Brzeg - Polonia Bytom
futbol
17:00KS Wisłoka Dębica - Korona Kielce II
futbol
17:00ZKS Olimpia Zambrów - Legia Warsaw II
futbol
17:00Piast Żmigród - LZS Starowice
futbol
17:00Cliftonville - Institute F.C.
futbol
17:00Forres Mechanics F.C. - Banks O' Dee F.C.
futbol
17:00Dalbeattie Star FC - Gala Fairydean Rovers FC
futbol
17:00SSV Jeddeloh - HSC Hannover
futbol
17:00Inverurie Loco Works - Wick Academy
futbol
17:00Turriff United F.C. - Formartine United
futbol
17:00Keith F.C. - Stirling University F.C.
futbol
17:00Edinburgh University A.F.C. - Lochee United
futbol
17:00Zorya Luhansk - Mariupol
futbol
17:00Ranheim FutbolII - Brumunddal Fotball
futbol
17:00Larne F.C. - Dungannon Swifts F.C.
futbol
17:00Coleraine F.C. - Crusaders F.C.
futbol
17:00Glenavon F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Glentoran Belfast United - Warrenpoint Town F.C.
futbol
17:00Buckie Thistle F.C. - Civil Service Strollers
futbol
17:00Fort William - Vale of Leithen F.C.
futbol
17:00Broxburn Athletic - East Stirlingshire F.C.
futbol
17:00Strathspey Thistle - Lossiemouth FC
futbol
17:00KF Skënderbeu Korçë - Teuta Durrës
futbol
17:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
17:00Nuneaton Town - Alvechurch
futbol
17:00SC Wiener Viktoria - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00Wolfsberger AC II - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
17:00ACSO Filiasi - FC Hunedoara
futbol
17:00Ghiroda - Progresul Pecica
futbol
17:00CS Naţional Sebiş - Crisul Chisineu-Cris
futbol
17:00ACS Gloria Popesti-Leordeni - Agricola Borcea
futbol
17:00Avenir Sportif de Gabes - Sbikha
futbol
17:00Southampton U23 - Chelsea U23
futbol
17:00Gretna F.C. - Hill Of Beath Hawthorn
futbol
17:00Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci
futbol
17:00FK Inđija - FK Radnički Niš
futbol
17:00Kazanka - Veles Moskova
futbol
17:00Yate Town - Walton Casuals F.C.
futbol
17:00Saturn Ramenskoe - FC Dynamo Bryansk
futbol
17:00Torns IF - Eskilsminne IF
futbol
17:00Bærum SK - Elverum Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Oppsal IF
futbol
17:00C.F. Monterrey U20 - Puebla F.C. U20
futbol
17:00Spartans FC - Deveronvale F.C.
futbol
17:00F.C. United of Manchester - Warrington Town F.C.
futbol
17:00Fraserburgh - Bonnyrigg Rose
futbol
17:00Edusport Academy - Rothes
futbol
17:00Farnborough - Wealdstone
futbol
17:00Nairn County F.C. - Clachnacuddin FC
futbol
17:00Linlithgow Rose F.C. - Huntly FC
futbol
17:00Hereford - Truro City
futbol
17:00Curzon Ashton - Blyth Spartans A.F.C.
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Swindon Supermarine - Bath City
futbol
17:00Gateshead - Ramsbottom United F.C.
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Lewes F.C. - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Billericay Town F.C. - Basildon United
futbol
17:00Kettering Town - Sutton Coldfield Town
futbol
17:00Kidderminster Harriers - Stafford Rangers
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Taunton Town F.C.
futbol
17:00Rukh Vinnyky - FC Obolon Kyiv
futbol
17:00Tiverton Town F.C. - Bristol Manor Farm
futbol
17:00Bishop's Stortford - Peterborough Sports
futbol
17:00Maidstone United - Cheshunt FC
futbol
17:00Chester - Altrincham
futbol
17:00Bradford Park Avenue - Morpeth Town
futbol
17:00Stamford A.F.C. - Boston United
futbol
17:00Oxford City - North Leigh F.C.
futbol
17:00Cirencester Town F.C. - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Moneyfields - Whyteleafe F.C.
futbol
17:00Alfreton Town - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - Ware F.C.
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Kidsgrove Athletic F.C.
futbol
17:00Weston-super-Mare - Merthyr Town FC
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Stourbridge
futbol
17:00Club Ferrocarril Midland - Deportivo Merlo
futbol
17:00Cleethorpes Town - Wisbech Town FC
futbol
17:00St Albans - Worthing FC
futbol
17:00Ashton United F.C. - Pontefract Collieries
futbol
17:00‪Sporting Club Ben Arous - Medenine
futbol
17:00Al-Najma - Al Hala SC
futbol
17:00CS M'saken - Sfax Railways
futbol
17:00Olympique Béja - AS Ariana
futbol
17:00FC Krasnodar III - Mahaçkale
futbol
17:15Volos NFC - OFI Crete
futbol
17:15Virgile Lacombe - PFC Montana
futbol
17:15Esteghlal F.C. - Niroye Zamini F.C.
diğer
17:30ZSK Gazprom-Ugra Surgut - NOWA
futbol
17:30ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Hermannstadt
futbol
17:30NK Slaven Belupo - HNK Gorica
futbol
17:301. FK Příbram - MFK Karviná
futbol
17:30SFC Opava - FC Slovan Liberec
futbol
17:301. FC Slovácko - Teplice
futbol
17:30FK Varnsdorf - FK Pardubice
futbol
17:30SK Lisen - 1. SK Prostějov
futbol
17:30Botev Vratsa - FC Dunav Ruse
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor
futbol
17:30Waldgirmes - TSV Lehnerz
futbol
17:30FC Kitzbuhel - SV Telfs
futbol
17:30NK Sesvete - HNK Šibenik
futbol
17:30CA Osasuna II - Real Unión
futbol
17:30Slovan Velvary - Dukla Prague II
futbol
17:30TJ Jiskra Domažlice - FC Viktoria Plzeň II
futbol
17:30TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Živanice
futbol
17:30Tuzla City - FK Sarajevo
futbol
17:30FK Mladost Doboj Kakanj - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30NK Solin - BSK Bijelo Brdo
futbol
17:30Orijent - NK Croatia Zmijavc
futbol
17:30NK Hrvatski Dragovoljac - Kustosja
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
17:30P.A.O.K. B.C. - Ohrid
basketbol
17:30Türk Telekom B.K. - Banvit B.K.
basketbol
17:30Mladost SP - OKK Beograd
tenis
17:30Yannick Mertens - Gregoire Jacq
futbol
17:45Marsta - Vallentuna BK
futbol
17:45Al-Wahda S.C.C. II - Fujairah SC II
futbol
17:45Al-Ittihad Kalba II - Al Ain II
futbol
17:45Al Wasl FC II - Al Nasr SC II
diğer
18:00NIS Vojvodina - Calcit Kamnik
diğer
18:00VC Dynamo Moskova - ASC Nizhny Novgorod
diğer
18:00DHV Odense - Skovbakken
diğer
18:00Trottur Nes - KA Akureyri
futbol
18:00SV Mattersburg - Sturm Graz
futbol
18:00WSG Swarovski Wattens - SK Rapid Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SKN St. Pölten
futbol
18:00FC Hradec Králové - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00FC Baltika Kaliningrad - FC Rotor Volgograd
futbol
18:00FC Chertanovo Moskova - FC Shinnik Yaroslavl
futbol
18:00FC Fakel Voronezh - FC Khimki
futbol
18:00HIFK - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:00R.E. Virton - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
18:00FC Torpedo Armavir - Luch Vladivostok
futbol
18:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00Lech Poznań II - Widzew Łódź
futbol
18:00Stal Mielec - GKS Belchatow
futbol
18:00Neman Grodno - Dnyapro MCHZ
futbol
18:00Eintracht Celle - SV Arminia Hannover
futbol
18:00CD Subiza - CF Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:00Villarreal CF II - FC Barcelona II
futbol
18:00Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
futbol
18:00JKS Jarota Jarocin - Swit Skolwin
futbol
18:00Rayo Majadahonda U19 - Real Valladolid U19
futbol
18:00Djurgårdens IF Fotboll U19 - IFK Norrköping U19
futbol
18:00G.D. Chaves - S.C. Covilhã
futbol
18:00Maccabi Netanya F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
futbol
18:00Nacional da Madeira - F.C. Penafiel
futbol
18:00Académico de Viseu FC - S.C. Farense
futbol
18:00Stade Lausanne-Ouchy - FC Chiasso
futbol
18:00Spartak Pleven - Pomorie
futbol
18:00Ittihad Khemisset - Chabab Benguerir
futbol
18:00Mouloudia Club d'Oujda - FUS de Rabat
futbol
18:00Genoa C.F.C. U19 - U.S. Sassuolo Calcio U19
futbol
18:00Buzanada - SD Tenisca
futbol
18:00Amal Bou Saâda - MC Saïda
futbol
18:00Racing Club Rélizane - MO Béjaïa
futbol
18:00Olympique de Médéa - DRB Tadjenant
futbol
18:00OM Arzew - USM El Harrach
futbol
18:00AD Fafe - Vitoria Guimarães SC II
futbol
18:00ASF Andrézieux - Montpellier II
futbol
18:00Mantois 78 - Chartres
futbol
18:00Unionistas de Salamanca CF II - CD Cristo Atletico
futbol
18:00Real Betis U19 - 26 de Febrero U19
futbol
18:00Racing de Casablanca - Association Salé
futbol
18:00RC Arba - AS Khroub
futbol
18:00Atletico San Luis U20 - Club Santos Laguna U20
futbol
18:00KAC Kénitra - Chabab Atlas Khénifra
basketbol
18:00Boulazac U21 - Le Mans Sarthe U21
basketbol
18:00Bourg-en-Bresse U21 - Strasbourg U21
basketbol
18:00Elan Chalon U21 - JSF Nanterre U21
basketbol
18:00Tofaş - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
18:00Dubrava - Bosco Zagreb
basketbol
18:00KK Zabok - KK Hermes Analitica
basketbol
18:00OKK Spars Sarajevo - BC Krka
tenis
18:00Maheu/Roger-Vasselin - Arends/Pel
tenis
18:00Carl Soderlund - Nick Chappell
futbol
18:15Ettifaq Dammam - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:15TPS Turku II U20 - TaFa U20
futbol
18:15Union Comercio II - Academia Deportiva Cantolao II
basketbol
18:15Panevezys Lietkabelis - BC Prienai
basketbol
18:15WKK Wroclaw - BK NH Ostrava
futbol
18:20Al-Fateh SC - Al-Ahli SC
diğer
18:30Rusya - Yunanistan
diğer
18:30Sırbistan - Çek Cumhuriyeti
diğer
18:30Sancti Spíritus - Pinar del Rio
futbol
18:30Olympique de Marseille - Montpellier HSC
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Korona Kielce
futbol
18:30Carpi F.C. 1909 - A.C. Rimini 1912
futbol
18:30MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
futbol
18:30El Gouna FC - Ismaily SC
futbol
18:30UD Samano - CD Bezana
futbol
18:30CD Vera - Atletico Union Guimar
basketbol
18:30BC Kolín - USK Future Stars Prague
basketbol
18:30JKL Dolphins - Betway Power
basketbol
18:30Porto II - Sampaense Basket
basketbol
18:30TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
18:30KK FMP - Dynamic
tenis
18:30Genaro Alberto Olivieri - Gonzalo Villanueva
tenis
18:30Cristian Rodríguez - Peter Bertran
tenis
18:30Marray/Smith - Gengel/Ramanathan
futbol
18:40Fanja SC - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:45Sabail - Gabala
diğer
19:00VC Lokomotiv-Belogorie - Tekhnolog-Belogorie
diğer
19:00Kps Siedlce - MCKiS Jaworzno
diğer
19:00HK - Vestri
futbol
19:00IFK Göteborg - IK Sirius Fotboll
futbol
19:00Juventus F.C. - Hellas Verona F.C.
futbol
19:00FC Tambov - FC Rostov
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Rubin Kazan
futbol
19:00R. Charleroi S.C. - Sint-Truidense
futbol
19:00SK Brann - FK Haugesund
futbol
19:00A.C. ChievoVerona - A.C. Pisa 1909
futbol
19:00Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - RKS Radomiak Radom
futbol
19:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
futbol
19:00Chrobry Głogów - OKS Odra Opole
futbol
19:00NK Aluminij - MND Tabor Sežana
futbol
19:00Real Zaragoza - CD Lugo
futbol
19:00IFK Eskilstuna - Angby
futbol
19:00Saham Club - Oman FC
futbol
19:00UP Langreo - Getafe CF II
futbol
19:00KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
futbol
19:00De Treffers - SVV Scheveningen
futbol
19:00SO Romorantin - Angoulême CFC
futbol
19:00Alencon - AF Virois
futbol
19:00FC Winterthur - Wil 1900
futbol
19:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
futbol
19:00Union Gurten - Allerheiligen
futbol
19:00SV Leobendorf - Stripfing Weiden
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor
futbol
19:00FK Napredak Kruševac - TSC Backa Topola
futbol
19:00FK Rad - FK Radnik Surdulica
futbol
19:00Kocaelispor - Turgutluspor
futbol
19:00FK Čukarički - FK Mladost Lučani
futbol
19:00Spartak Zdrepceva Krv - Javor Ivanjica
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Al-Duhail
futbol
19:00Hibernians - Senglea Athletic F.C.
futbol
19:00Atlético Saguntino - Atzeneta
futbol
19:00Ħamrun Spartans F.C. - Sirens F.C.
futbol
19:00Santfeliuenc FC - CE L'Hospitalet
futbol
19:00UD Benigánim - Vilamarxant
futbol
19:00MC El Eulma - USM Annaba
futbol
19:00Las Palmas III - Atletico Tacoronte
futbol
19:00Cultural y Deportiva Leonesa II - Club Deportivo La Virgen del Camino
futbol
19:00CD Pamplona - UD Mutilvera
futbol
19:00JSM Béjaïa - Skikda
futbol
19:00Metallist 1925 - FC Volyn Lutsk
futbol
19:00Orense Sporting Club - Independiente Juniors
futbol
19:00FC Saint-Louis Neuweg - FC Metz II
futbol
19:00Qormi F.C. - Fgura United F.C.
futbol
19:00Monts d'Or Azergues Foot - Olympique de Marseille II
futbol
19:00FC Martigues - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
19:00AS Yzeure - Hyeres
futbol
19:00AS Monaco II - Marignane Gignac
futbol
19:00US Colomiers Football - Blois Foof 41
futbol
19:00Racing Club de Lens II - Reims II
futbol
19:00Hessen Dreieich - TSV Steinbach
futbol
19:00US Lusitanos Saint-Maur - CS Sedan Ardennes
futbol
19:00Club America Mexico U20 - Querétaro F.C. U20
futbol
19:00CA San Telmo - Sacachispas FC
futbol
19:00Botev Galabovo - FC Strumska Slava
futbol
19:00FC Murom - FC Dolgoprudny
futbol
19:00Stade Rennais II - FC Guichen
futbol
19:00St. Pryve St. Hilaire - AS Saint-Étienne II
futbol
19:00Bourgoin Jallieu - Thiers
futbol
19:00FC Belshina Bobruisk II - SMI autotrans
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Juventus - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
19:00Guerino Vanoli Basket - Banco di Sardegna Sassari
basketbol
19:00Marbella - Iraurgi Saski Baloia
basketbol
19:00Panathinaikos B.C. - Maccabi Tel Aviv
basketbol
19:00Oliveirense Basquetebol - CB Bahía San Agustín
basketbol
19:00Fyllingen Bbk - Centrum Tigers Oslo
basketbol
19:00Bærum Basket - Gimle BBK Bergen
basketbol
19:00Pirot - BC Spartak Pleven
basketbol
19:00Munali Suns - Napsa Hurricanes
basketbol
19:00Lucenec - Spisska Nova Ves
basketbol
19:00Anadolu Efes S.K. - Alba Berlin
basketbol
19:00Anadolu Efes - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
tenis
19:00Peter Polansky - Roberto Quiroz
tenis
19:00Liam Caruana - Alexander Sarkissian
futbol
19:05Club Atlético Temperley - Estudiantes de Buenos Aires
futbol
19:15Estudiantes de La Plata - Club Atlético Patronato
basketbol
19:15KK Warszawa - MKS Znicz Basket Pruszkow
futbol
19:20Fylde - Eastleigh
futbol
19:30Newcastle United - Brighton & Hove Albion
futbol
19:30Werder Вremen - RasenBallsport Leipzig
futbol
19:30Atletico Madrid - Celta de Vigo
futbol
19:30Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
futbol
19:30Asteras Tripolis - Atromitos
futbol
19:30Ravenna - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30FC 08 Villingen - Freiburger FC
futbol
19:30CE Andratx - Santa Catalina Atletico
futbol
19:30Atletico de Pinto U19 - Mostoles U19
futbol
19:30UCAM Murcia CF - Granada CF II
futbol
19:30Club Siero - Union Club Ceares
futbol
19:30Gobelins - Stade Briochin
futbol
19:30Muleño CF - CA Pulpileño
futbol
19:30Al-Muharraq SC - Riffa S.C.
futbol
19:30Busaiteen Club - Manama Club
futbol
19:30FK Bačka Palanka - FK Kolubara Lazarevac
futbol
19:30FK Metalac Gornji Milanovac - Zarkovo
basketbol
19:30FC Barcelona Bàsquet - Valencia BC
basketbol
19:30Monako - BCM Gravelines
basketbol
19:30Pardinyes Lleida - FC Barcelona Bàsquet II
basketbol
19:30Zornotza Saskibaloi Taldea - Circulo Gijon
basketbol
19:30CB Granada - CB Lucentum Alicante
basketbol
19:30BC Rilski Sportist - BC Chernomorets
basketbol
19:30Monako U21 - Gravelines U21
tenis
19:30Takuto Niki - Rinky Hijikata
futbol
19:35Qadsia SC - Al-Arabi SC Kuwait
futbol
19:45CE Felanitx - CE Manacor
futbol
20:00Panetolikos - AEK Athens F.C.
futbol
20:00FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce
futbol
20:00ŠKF Sereď - FC ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00PFC Slavia Sofia - PFC Levski Sofia
futbol
20:00Fenerbahçe S.K. - MKE Ankaragücü
futbol
20:00MŠK Žilina - FK Pohronie
futbol
20:00AEL Limassol - Doxa Katokopias
futbol
20:00KS Polkowice - Elana Toruń
futbol
20:00Olimpia Elbląg - MKS Bytovia Bytów
futbol
20:00Córdoba CF - Badajoz
futbol
20:00Levante UD B - UE Llagostera
futbol
20:00Auch - Rodéo FC Toulouse
futbol
20:00FC Aarau - FC Schaffhausen
futbol
20:00HFX Wanderers - Valour Winnipeg
futbol
20:00VST Völkermarkt - SV Dellach/Gail
futbol
20:00FK Borac Banja Luka - NK Široki Brijeg
futbol
20:00FC Jove Español San Vicente - Olimpic de Xativa
futbol
20:00Club Universidad Nacional II - Yalmakan
futbol
20:00Coyotes de Tlaxcala - Tiburones Rojos de Veracruz II
futbol
20:00NK Međimurje - GNK Dinamo Zagreb II
futbol
20:00Debreceni EAC - Aqvital Csakvar
futbol
20:00CD Ourense - UD Ourense
futbol
20:00Alboraya U19 - CD Roda U19
futbol
20:00Chamalieres - Vendée Les Herbiers
futbol
20:00Lorient II - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00SC Bastia - Jeanne d'Arc de Drancy
futbol
20:00C.F. Pachuca U20 - FC Tijuana U20
futbol
20:00Kukesi - KF Tirana
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Phoenix Hagen - BV Chemnitz 99
basketbol
20:00Beşiktaş - Galatasaray Medical Park
basketbol
20:00Angra Vaquinha - S.C. Lusitânia
basketbol
20:00Radnicki - KK Dunav Stari Banovci
basketbol
20:00KK Mornar Basket Bar - KK Budućnost Podgorica
basketbol
20:00Almansa - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
20:00Cedevita Olimpija - KK Tajfun Sentjur
tenis
20:00Rafael Nadal - Milos Raonic
tenis
20:00Bugnon/Naya - Carle/Estable
tenis
20:00Dasha Ivanova - Jessica Livianu
tenis
20:00Lauren Proctor - Dalayna Hewitt
diğer
20:00Mayabeque - Industriales
diğer
20:00Matanzas - Holguín
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - FC Sion
futbol
20:00FC St. Gallen - Servette FC
futbol
20:00Belenenses SAD - Rio Ave F.C.
futbol
20:00NK Varaždin - GNK Dinamo Zagreb
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
diğer
20:05New York Yankees - Toronto Blue Jays
diğer
20:05Ev sahibi (run) - Deplasman (run)
futbol
20:10Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
futbol
20:20Ittihad FC - Al-Hilal FC
diğer
20:30Fransa - Finlandiya
diğer
20:30HAOK Mladost - ACH Volley Ljubljana
futbol
20:30FC Astra Giurgiu - FC Dinamo București
futbol
20:30K.F.C. Dessel Sport - Lierse Kempenzonen
futbol
20:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Beitar Jerusalem F.C.
futbol
20:30Maccabi Tel Aviv F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
20:30FK Željezničar Sarajevo - FK Radnik Bijeljina
basketbol
20:30Algeciras - Planasa Navarra
basketbol
20:30Real Canoe - Palencia Baloncesto
basketbol
20:30TBB Trier - PS Karlsruhe Lions
basketbol
20:30Academica Efapel - Beira Mar
basketbol
20:30KK Sencur - Podcetrtek
basketbol
20:30Schalke 04 - Nürnberger BC
tenis
20:30Emilio Gomez - Jeffrey John Wolf
tenis
20:30Austin Rapp - Hugo Gaston
tenis
20:30Tippabhatla/Chavez - Crawford/Riffice
futbol
20:45FC Groningen - PEC Zwolle
futbol
20:45Willem II - VVV-Venlo
futbol
20:45Helmond Sport - FC Oss
futbol
20:45FC Shakhtyor Salihorsk - FC Vitebsk
diğer
21:00Polonya - İspanya
diğer
21:00Artemisa - Santiago de Küba
diğer
21:00Camagüey - Villa Clara
diğer
21:00Las Tunas - Isla de la Juventud
diğer
21:00Guantánamo - Granma
futbol
21:00FC Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
futbol
21:00FC Metz - Amiens SC
futbol
21:00Stade de Reims - AS Monaco FC
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - Toulouse FC
futbol
21:00OGC Nice - Dijon FCO
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Royal Antwerp - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
21:00Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
futbol
21:00Willow Park - Dublin University
futbol
21:00FAC Team für Wien - FC Dornbirn 1913
futbol
21:00KMSK Deinze - Seraing United
futbol
21:00K.S.K. Heist - Thes Sport
futbol
21:00FCV Dender EH - UR La Louviere Centre
futbol
21:00LKS Nieciecza - Miedz Legnica
futbol
21:00Rayo Vallecano - UD Almería
futbol
21:00Pyramids - ENPPI Club
futbol
21:00FK Vojvodina - FK Voždovac
futbol
21:00FK Mačva Šabac - FK Proleter Novi Sad
futbol
21:00A.F.C. Tubize - RWD Molenbeek
futbol
21:00Balzan F.C. - Valletta F.C.
futbol
21:00Catanduva U20 - Independente Limeira U20
futbol
21:00WA Tlemcen - ASM Oran
futbol
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Mirassol Futebol Clube
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - Clube Atlético Linense
futbol
21:00EC Agua Santa - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - Desportivo Brasil
futbol
21:00Comercial de Ribeirão Preto - Associação Atlética Internacional
futbol
21:00Novorizontino U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
futbol
21:00Botafogo Ribeirao Preto U20 - Guarani SP U20
futbol
21:00Santa Cruz RS U19 - PRS U19
futbol
21:00MS Daburiya Osama - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
futbol
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Artsul F.C. - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Maccabi Ashdod - Holon Yermiyahu
futbol
21:00Sport Club do Recife U20 - Sao Paulo U20
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U19 - Vere U19
futbol
21:00Reims - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket
basketbol
21:00Cholet Basket - Chorale Roanne Basket
basketbol
21:00Élan Chalon - Nanterre
basketbol
21:00Besancon Avenir Comtois - BC Orchies
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Rueil
basketbol
21:00La Charite - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
21:00Stade de Vanves - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Feurs EF - SOPCC
basketbol
21:00Novipiu Casale Monferrato - Goyang Orions
basketbol
21:00Bayer Giants Leverkusen - Eisbären Bremerhaven
basketbol
21:00Hospitalet - Villarrobledo
tenis
21:00Vocel/Kellovsky - Chappell/Stalder
futbol
21:15Bidvest Wits F.C. - Orlando Pirates
futbol
21:15Unión Comercio - Academia Deportiva Cantolao
futbol
21:15Sliema Wanderers F.C. - Gudja United F.C.
futbol
21:15Tunus - Libya
diğer
21:20Chicago Cubs - St.Louis Cardinals
diğer
21:30Slovenya - Bulgaristan
diğer
21:30Belçika - Ukrayna
futbol
21:30K.R.C. Genk - K.V. Oostende
futbol
21:30K.V.C. Westerlo - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
21:30Albacete Balompié - Málaga CF
futbol
21:30Defensa y Justicia - Club Atlético Huracán
futbol
21:30Atletico Grau - Deportivo Cultural Santa Rosa
futbol
21:30CSyD Flandria - Club Almirante Brown
futbol
21:30All Boys - Atlético de Rafaela
futbol
21:30Villa Dalmine - Deportivo Riesta
futbol
21:30Club Almagro - Chacarita Juniors
futbol
21:30Club Atlético Atlanta - William Brown
futbol
21:30Las Palmas U19 - Maspalomas U19
futbol
21:30Canuelas - Deportivo Español
futbol
21:30Rentistas - Deportivo Maldonado
futbol
21:30Avai II - Brusque Futebol Clube
futbol
21:30Club Atlético Villa Teresa - Albion Montevideo
futbol
21:30Ceara SC Fortaleza II - Floresta EC
basketbol
21:30Bourg-en-Bresse - Strasbourg IG
basketbol
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - Liège Basket
basketbol
21:30Leuven Bears - Belfius Mons-Hainaut
basketbol
21:30Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
basketbol
21:30Croonen Lommel - Oxaco Boechout
tenis
21:30Nadal/Tsitsipas - Kyrgios/Sock
tenis
21:30Krueger/Fukuda - Portillo Ramirez/Sewing
futbol
21:45A.C. Milan - Internazionale Milano
futbol
21:45Vitesse - Fortuna Sittard
futbol
21:45Modena F.C. - FeralpiSalò
futbol
21:45A.C. Cesena - Piacenza Calcio 1919
futbol
21:45U.S. Pistoiese - Calcio Como
futbol
21:45Shelbourne F.C. - Limerick F.C.
futbol
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Drogheda United F.C.
futbol
21:45Athlone Town F.C. - Galway United F.C.
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely F.C.
futbol
21:45Cobh Ramblers F.C. - Longford Town F.C.
futbol
21:45Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:45Milan - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Granada CF - FC Barcelona
futbol
22:00Deportivo Pasto - Atletico Nacional
futbol
22:00Always Ready - The Strongest
futbol
22:00Juventud de Las Piedras - C.A. Peñarol
futbol
22:00Once de Abril - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
22:00Atletico Mineiro U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
22:00Curridabat - Sporting San Jose
futbol
22:00Monte Cristo - Inhumas
basketbol
22:00Real Madrid Baloncesto - Baloncesto Fuenlabrada
basketbol
22:00Patriots Kigali - REG
tenis
22:00Adams/Goldhoff - Rapp/Touliatos
tenis
22:00M. Redlicki/Withrow - Pasha/Schnur
futbol
22:30Moreirense F.C. - Benfica
futbol
22:30Atlanta United - San Jose Earthquakes
futbol
22:30Clube Atletico Bragantino - Londrina Esporte Clube
futbol
22:30FC Edmonton - York 9
futbol
22:30Municipal De Vinto - Virgen de Chijipata
futbol
22:30Stormer's Sporting Club - Wilstermann Cooperativas
futbol
22:30Yaracuy - Atletico Furrial
futbol
22:30Universidad Central de Venezuela FC - Angostura FC
futbol
22:30Hermanos Colmenares - Real Frontera
basketbol
22:30Terceira SUSIARTE - CAB Madeira
futbol
22:45Cezayir - Fas
futbol
23:00Cruzeiro Esporte Clube - Flamengo
futbol
23:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - FC Confianca SE
futbol
23:00Portuguesa - Deportivo Táchira
futbol
23:00Lala - Zamora
futbol
23:00Carabobo FC - Aragua
futbol
23:00Estudiantes De Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
23:00Chacaritas SC - CD D'Leon
futbol
23:00CA Independiente de La Chorrera II - Sporting San Miguelito II
futbol
23:00Club Deportivo Plaza Amador II - Costa del Este II
futbol
23:00Titanes - Universidad de Los Andes FC
diğer
23:10Cincinnati Reds - New York Mets
futbol
23:15America de Quito - Club Sport Emelec
futbol
23:30Deportivo Santaní - Club Libertad
futbol
23:30Juan Aurich - CD Coopsol
basketbol
23:30San Marcos Lima - Circolo
basketbol
23:30Esgueyra/Oli - Porto
futbol
23:45San Lorenzo de Almagro - Boca Juniors
futbol
00:00Patriotas - Atlético Huila
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Columbus Crew
futbol
00:00Uruapan - Deportivo Dongu
futbol
00:00C.S.D. Municipal - Siquinala
futbol
00:00Barcelona Sporting Club II - SD Aucas II
futbol
00:00Atletico Nacional - San Martin Del Este
futbol
00:00Sociedad Deportiva Panamá Oeste - SCD San Antonio
futbol
00:00Ciervos - Club Calor de San Pedro
futbol
00:00Universidad Autónoma de Zacatecas - UA de Chihuahua
futbol
00:00Atletico San Francisco - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
basketbol
00:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Corinthians
futbol
00:30Chalatenango II - Jocoro II
futbol
00:30Sport Huancayo II - Club Universitario de Deportes II
futbol
01:00C.F. Monterrey - Puebla F.C.
futbol
01:00Club Necaxa - Club León
futbol
01:00Atlético San Luis - Club Santos Laguna
futbol
01:00Independiente Medellín - Millonarios Fútbol Club
futbol
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Bajai LSE
futbol
01:00Cuiabá Esporte Clube - Oeste Futebol Clube
futbol
01:00Coritiba Foot Ball Club - CRB Maceio
futbol
01:00Cafetaleros de Chiapas II - Inter Playa del Carmen AC
futbol
01:00Zacatepec - Correcaminos UAT
futbol
01:00CA Los Andes - CA Fenix Pilar
futbol
01:00Juventus FC Managua - Deportivo Ocotal
futbol
01:00Club Sport Uruguay de Coronado - AD Juventud Escazuceña
futbol
01:00Real Canamy Tlayacapan - Dorados de Sinaloa II
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Deportivo Tepic
futbol
01:00Pioneros de Cancun - Sporting Canamy
basketbol
01:00Colegio Inmaculada - Ejercito
basketbol
01:00Club Athletico Paulistano - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
diğer
01:10Detroit Tigers - Chicago White Sox
diğer
01:10Miami Marlins - Washington Nationals
diğer
01:10Tampa Bay Rays - Boston Red Sox
futbol
01:30Club Social y Deportivo Macará - Delfin
futbol
01:30Real Esteli U20 - Diriangen U20
futbol
01:30Real Madriz U20 - Chinandega U20
futbol
01:45Sport Boys Warnes - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Once Caldas
futbol
02:00Atlético Tucumán - CA Independiente Avellaneda
futbol
02:00Club Guaraní - Club Olimpia
futbol
02:00Charlotte Independence - Swope Park Rangers
futbol
02:00Louisville City FC - FC New York Red Bulls II
futbol
02:00Defensor Sporting - Rampla Juniors
futbol
02:00CA Independiente de La Chorrera - AF Sporting San Miguelito
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Costa del Este FC
diğer
02:05Baltimore Orioles - Seattle Mariners
diğer
02:10Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates
diğer
02:10Cleveland Indians - Philadelphia Phillies
diğer
02:10Minnesota Twins - Kansas City Royals
diğer
02:10Houston Astros - Los Angeles Angels
diğer
02:20Atlanta Braves - San Francisco Giants
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Bethlehem Steel
basketbol
02:30Regatas Lima - Lima Norte
futbol
02:30Cincinnati - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30New İngiltere Revolution - Real Salt Lake
futbol
02:30Club Blooming - San Jose Oruro
futbol
03:00C.F. Pachuca - Club Tijuana
futbol
03:00Santos - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:00Memphis 901 - Saint Louis FC
futbol
03:00Tulsa Roughnecks - Orange County Blues
futbol
03:00Nashville FC - Pittsburgh Riverhounds
basketbol
03:00Angeles Puebla - Soles De Mexicali
basketbol
03:00Laguneros de La Comarca - Fuerza Regia
futbol
03:30Houston Dynamo - Orlando City Soccer Club
futbol
03:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids
futbol
03:30Rio Grande Valley - Real Monarchs SLC
diğer
03:40San Diego Padres - Arizona Diamondbacks
futbol
13:30Sassuolo - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Bologna - Roma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Rennes - Lille (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Angers - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Atalanta - Fiorentina (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Lazio - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:00Y.Çorumspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
15:00Muğlaspor - Bursaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Bursaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Şanlıurfaspor - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
futbol
18:30Balıkesirspor - Vanspor (A Spor HD)
futbol
20:30Kocaelispor - Sivas Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Hacettepe - Denizlispor (A Spor HD)
futbol
15:00Manisa FK - Elazığ Bld. (A Spor HD)
futbol
16:30Kahramanmaraş - Karagümrük (A Spor HD)
futbol
18:30Diyarbekirspor - Eskişehirspor (A Spor HD)
futbol
03:30Independiente DV - Corinthians (S SPORT HD)
futbol
14:30Hatayspor - Siirt İÖİ (A Spor HD)
basketbol
19:00Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
futbol
20:30Sakaryaspor - Çankırıspor (A Spor HD)
futbol
03:30Atletico Mineiro - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Sheffield Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
15:00Denizlispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Boluspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Aston Villa - Burnley (TRT Spor HD)
futbol
17:30Alanyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30Teksüt Bandırma - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Bursaspor - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
15:30Royal Halı Gaziantep - Darüşşafaka S.K.Canlı
basketbol
14:30Davao Occidental Tigers - Basilan SteelCanlı
basketbol
14:30Szolnoki U20 - U-BT Cluj-Napoca U20Canlı
basketbol
14:00Prometey - BC ZaporozhyeCanlı
basketbol
14:00BC Dnipro - Khimik YuzhnyCanlı
basketbol
16:00Lyon Villeurbanne U21 - Limogesa U21
basketbol
16:00Bankeryds - IK Eos
basketbol
16:00Frøya Basket - Ammerud Basket
basketbol
16:00Socar Petkimspor - Fethiye Belediye
basketbol
16:00Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı - Final Gençlik
basketbol
16:00Pınar Karşıyaka - Büyükçekmece
basketbol
16:00AEK Larnaca B.C. - Omonia BC
basketbol
16:00King Wilki Morskie Szczecin - Stargard Szczecinski
basketbol
16:15Rethymno Cretan Kings - GS Lavrio
basketbol
16:30Hogsbo - KFUM Nässjö
basketbol
16:45Fenerbahçe - Olimpia Milano
basketbol
16:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
17:00Neptūnas - BC Juventus Utena
basketbol
17:00Rytas Vilnius - BC Pieno žvaigždės
basketbol
17:00Koping Stars - Borås Basket
basketbol
17:00Euroins Cherno More - BC Yambol
basketbol
17:00Tromsø Storm - Nidaros Jets Trondheim
basketbol
17:00Green Eagles - Unza Pacers
basketbol
17:00Dziki Varşova - Ksiezak Lowicz
basketbol
17:00Ermis Lagkada Drop - Olympiacos SFP Pireus
basketbol
17:30P.A.O.K. B.C. - Ohrid
basketbol
17:30Türk Telekom B.K. - Banvit B.K.
basketbol
17:30Mladost SP - OKK Beograd
basketbol
18:00Boulazac U21 - Le Mans Sarthe U21
basketbol
18:00Bourg-en-Bresse U21 - Strasbourg U21
basketbol
18:00Elan Chalon U21 - JSF Nanterre U21
basketbol
18:00Tofaş - PBC Lokomotiv Kuban
basketbol
18:00Dubrava - Bosco Zagreb
basketbol
18:00KK Zabok - KK Hermes Analitica
basketbol
18:00OKK Spars Sarajevo - BC Krka
basketbol
18:15Panevezys Lietkabelis - BC Prienai
basketbol
18:15WKK Wroclaw - BK NH Ostrava
basketbol
18:30BC Kolín - USK Future Stars Prague
basketbol
18:30JKL Dolphins - Betway Power
basketbol
18:30Porto II - Sampaense Basket
basketbol
18:30TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
18:30KK FMP - Dynamic
basketbol
19:00Guerino Vanoli Basket - Banco di Sardegna Sassari
basketbol
19:00Marbella - Iraurgi Saski Baloia
basketbol
19:00Panathinaikos B.C. - Maccabi Tel Aviv
basketbol
19:00Oliveirense Basquetebol - CB Bahía San Agustín
basketbol
19:00Fyllingen Bbk - Centrum Tigers Oslo
basketbol
19:00Bærum Basket - Gimle BBK Bergen
basketbol
19:00Pirot - BC Spartak Pleven
basketbol
19:00Munali Suns - Napsa Hurricanes
basketbol
19:00Lucenec - Spisska Nova Ves
basketbol
19:00Anadolu Efes S.K. - Alba Berlin
basketbol
19:00Anadolu Efes - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:15KK Warszawa - MKS Znicz Basket Pruszkow
basketbol
19:30FC Barcelona Bàsquet - Valencia BC
basketbol
19:30Monako - BCM Gravelines
basketbol
19:30Pardinyes Lleida - FC Barcelona Bàsquet II
basketbol
19:30Zornotza Saskibaloi Taldea - Circulo Gijon
basketbol
19:30CB Granada - CB Lucentum Alicante
basketbol
19:30BC Rilski Sportist - BC Chernomorets
basketbol
19:30Monako U21 - Gravelines U21
basketbol
20:00Phoenix Hagen - BV Chemnitz 99
basketbol
20:00Beşiktaş - Galatasaray Medical Park
basketbol
20:00Angra Vaquinha - S.C. Lusitânia
basketbol
20:00Radnicki - KK Dunav Stari Banovci
basketbol
20:00KK Mornar Basket Bar - KK Budućnost Podgorica
basketbol
20:00Almansa - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
20:00Cedevita Olimpija - KK Tajfun Sentjur
basketbol
20:30Algeciras - Planasa Navarra
basketbol
20:30Real Canoe - Palencia Baloncesto
basketbol
20:30TBB Trier - PS Karlsruhe Lions
basketbol
20:30Academica Efapel - Beira Mar
basketbol
20:30KK Sencur - Podcetrtek
basketbol
20:30Schalke 04 - Nürnberger BC
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Le Mans Sarthe Basket
basketbol
21:00Cholet Basket - Chorale Roanne Basket
basketbol
21:00Élan Chalon - Nanterre
basketbol
21:00Besancon Avenir Comtois - BC Orchies
basketbol
21:00Kaysersberg Ammerschwihr - Rueil
basketbol
21:00La Charite - Saint Vallier Basket Drome
basketbol
21:00Stade de Vanves - Aurore de Vitre
basketbol
21:00Feurs EF - SOPCC
basketbol
21:00Novipiu Casale Monferrato - Goyang Orions
basketbol
21:00Bayer Giants Leverkusen - Eisbären Bremerhaven
basketbol
21:00Hospitalet - Villarrobledo
basketbol
21:30Bourg-en-Bresse - Strasbourg IG
basketbol
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - Liège Basket
basketbol
21:30Leuven Bears - Belfius Mons-Hainaut
basketbol
21:30Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
basketbol
21:30Croonen Lommel - Oxaco Boechout
basketbol
22:00Real Madrid Baloncesto - Baloncesto Fuenlabrada
basketbol
22:00Patriots Kigali - REG
basketbol
22:30Terceira SUSIARTE - CAB Madeira
basketbol
23:30San Marcos Lima - Circolo
basketbol
23:30Esgueyra/Oli - Porto
basketbol
00:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Corinthians
basketbol
01:00Colegio Inmaculada - Ejercito
basketbol
01:00Club Athletico Paulistano - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
basketbol
02:30Regatas Lima - Lima Norte
basketbol
03:00Angeles Puebla - Soles De Mexicali
basketbol
03:00Laguneros de La Comarca - Fuerza Regia
basketbol
19:00Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
basketbol
17:30Teksüt Bandırma - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
15:30FC Liefering Salzburg - Wacker InnsbruckCanlı
futbol
15:30HNK Cibalia - HNK Hajduk Split IICanlı
futbol
15:15Kuching FA - Tun RazakCanlı
futbol
15:07Åstorps FF - KullavagensCanlı
futbol
15:00Shirak F.C. - Ararat - ErmenistanCanlı
futbol
15:00Yerevan - UrartuCanlı
futbol
15:00Sanna Khanh Hoa F.C. - Nam Dinh F.C.Canlı
futbol
15:00FC Smolevichi - FC Volna PinskCanlı
futbol
15:00Fajr Sepasi F.C. - Arman GoharCanlı
futbol
15:00Kaysar - FC KayratCanlı
futbol
15:00FC Taraz - AtırauCanlı
futbol
15:00Leningradets - FC Zvezda Saint PetersburgCanlı
futbol
15:00FC Anzhi Makhachkala - FC Biolog-Novokubansk ProgressCanlı
futbol
15:00SKA Rostov-on-Don - Urozhay KrasnodarCanlı
futbol
15:00Tampere United - EPSCanlı
futbol
15:00Kasımpaşa - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
14:45FC Voluntari - Academica ClinceniCanlı
futbol
14:45FC Chikhura Sachkhere - FC Dinamo TbilisiCanlı
futbol
14:45Gümüşhanespor - PendiksporCanlı
futbol
14:45IF Gnistan - FC JazzCanlı
futbol
14:45Alashkert FC - Gandzasar FCCanlı
futbol
14:38Höganäs BK - Anderstorps IFCanlı
futbol
14:30Nei Mongol Zhongyou F.C. - Meizhou HakkaCanlı
futbol
14:30Leicester - Tottenham (S SPORT HD)Canlı
futbol
14:30Leeds United - Derby Country (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
14:15FC Sokol Saratov - FC Khimki IICanlı
futbol
14:15Hangzhou Greentown F.C. - Pekin Spor ÜniversitesiCanlı
futbol
14:14Wormo - Klippans FFCanlı
futbol
14:00Tarup-Paarup IF - Herning FremadCanlı
futbol
14:00FC Nosta Novotroitsk - FC TümenCanlı
futbol
14:00FC Zenit-Izhevsk - Zvezda PermCanlı
futbol
14:00Rotor Volgograd II - Khimik-ArsenalCanlı
futbol
14:00Ümraniyespor - BolusporCanlı
futbol
14:00Kolos Kovalevka U21 - Oleksandriya U21Canlı
futbol
14:00FC Vorskla Poltava U21 - FC Dynamo Kyiv U21Canlı
futbol
14:00Phrae United - Ranong F.C.Canlı
futbol
14:00Ümraniyespor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
13:45VfB Stuttgart - Greuther FurthCanlı
futbol
13:45Akhmat - Krylia SovetovCanlı
futbol
13:45SV Wehen Wiesbaden - Arminia ВielefeldCanlı
futbol
13:45Nurnberg - Karlsruher SCCanlı
futbol
13:45SV Sandhausen - VfL BochumCanlı
futbol
13:45Ararat Moskova - FC Metallurg LipetskCanlı
futbol
13:45FC Znamya Truda - FC Torpedo VladimirCanlı
futbol
13:45Hetman Zamość - Wisla PulawyCanlı
futbol
16:00Udinese Calcio - Brescia Calcio
futbol
16:00ŁKS Łódź - Arka Gdynia
futbol
16:00Empoli F.K - A.S. Cittadella
futbol
16:00FC Spartak Moskova II - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
16:00S.S. Juve Stabia - Ascoli Calcio 1898
futbol
16:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - ACD Virtus Entella
futbol
16:00A.S. Livorno Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
16:00Spezia Calcio - A.C. Perugia Calcio
futbol
16:00U.S. Cremonese - F.C. Krotone
futbol
16:00Polokwane City F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
16:00Stellenbosch - Black Leopards F.C.
futbol
16:00Chippa United F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
16:00UCC - Avondale United
futbol
16:00Athenry - West United
futbol
16:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - F.C. Südtirol
futbol
16:00F.C. Pro Vercelli 1892 - A.S.D.C. Gozzano
futbol
16:00Stade Malherbe Caen - RC Lens
futbol
16:00TS Sporting - Mbombela United
futbol
16:00Royal Eagles - Real Kings
futbol
16:00OKS - BK Marienlyst
futbol
16:00FC Slutsk - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
16:00CKS Chełmianka Chełm - Hutnik Nowa Huta
futbol
16:00Nordvärmland FF - Grebbestad
futbol
16:00Vänersborgs IF - IFK Tidaholm
futbol
16:00Tvååkers IF - Åtvidabergs FF
futbol
16:00Nykopings BIS - Rynninge IK
futbol
16:00Ohtana/Aapua FF - Gimonas Umea
futbol
16:00Brantevik/Rörum Österlen FF - Dalstorps IF
futbol
16:00Räppe GOIF - Karlskrona AIF
futbol
16:00Piteå IF - Umea Akademi
futbol
16:00Sandviks IK - IFK Östersund
futbol
16:00Holmalunds IF - Gerdskens
futbol
16:00Forsa IF - Bollnas
futbol
16:00Saters - Avesta AIK
futbol
16:00Slatta - Torsakers IF
futbol
16:00Asa IF - Laholms
futbol
16:00IFK Fjärås - Gnosjo
futbol
16:00Deisenhofen - SpVgg Hankofen-Hailing
futbol
16:00Lindsdals IF - IFK Karlshamn
futbol
16:00Sölvesborgs GoIF - Vaxjo Norra
futbol
16:00Grythyttans IF - Yxhults
futbol
16:00IFK Olme - FBK Karlstad
futbol
16:00IFK Sunne - Kungsör BK
futbol
16:001. Sand - DJK Don Bosco
futbol
16:00SpVgg Bayern Hof - Abtswind
futbol
16:00Wurzburger FV - ASV Cham
futbol
16:00Enhorna - Hargs
futbol
16:00Hanau 93 - FC 1931 Eddersheim e.V.
futbol
16:00Blumenthaler SV - Habenhauser FV
futbol
16:00TSV Eintracht Stadtallendorf - SV Neuhof 1910
futbol
16:00Türk Gücü Friedberg - Rot-Weiss Walldorf
futbol
16:00SV Röchling Völklingen - SV Gonsenheim
futbol
16:00Os Turn Fotball - Bergen Nord
futbol
16:00FC Rijnsburgse Boys - Jong Volendam
futbol
16:00SV Spakenburg - Sparta Rotterdam II
futbol
16:00ASWH - IJsselmeervogels
futbol
16:00Samut Sakhon F.C. - Rayong
futbol
16:00Polonia Środa Wielkopolska - SKS Bałtyk Gdynia
futbol
16:00Nielba Wągrowiec - K.S. Sokół Kleczew
futbol
16:00Bryne FC II - FK Mandalskameratene
futbol
16:00Bangkok United F.C. - Chiangrai United F.C.
futbol
16:00FC Gomel II - FC Dinamo Minsk II
futbol
16:00Skovshoved IF - FA 2000
futbol
16:00Tala'ea El-Gaish SC - Arab Contractors SC
futbol
16:00Sancaktepe Belediyespor - Çorum Belediyespor
futbol
16:00Sarıyer - Afjet Afyonspor
futbol
16:00Ergene Velimeşe Spor - Sivas Belediye Spor
futbol
16:00Tuzlaspor - Sakaryaspor
futbol
16:00Utaş Uşakspor - Ankara Demirspor
futbol
16:00Çatalca Spor - Serik Belediyespor
futbol
16:00Kızılcabölükspor - Sultanbeyli Belediyespor
futbol
16:00FC Levadia Tallinn - JK Narva Trans
futbol
16:00Bayrampaşa FC - Batman Petrolspor
futbol
16:00Karacabey Belediyespor - Nevşehirspor GK
futbol
16:00AB Tårnby - Gentofte-Vangede IF
futbol
16:00Alemannia Aachen U19 - Arminia Bielefeld U19
futbol
16:00Niva Vinnitsa - FC Bukovyna Chernivtsi
futbol
16:00Sogdiana Cizzak - Navbahor Namangan
futbol
16:00Maccabi Tel Aviv F.C. U19 - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C. U19
futbol
16:00S.S. Lazio U19 - Delfino Pescara 1936 U19
futbol
16:00Kabwe youth soccer academy - Kabwe Warriors
futbol
16:00Kansanshi Dynamos - Green Buffaloes
futbol
16:00Lee Woon-jae - Power Dynamos F.C.
futbol
16:00Akron Tolyatti - Ural II
futbol
16:00PFC Spartak Nalchik - Spartak Vladikavkaz
futbol
16:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Belediye Vanspor
futbol
16:00BK Karlstad - IF Sylvia Norrköping
futbol
16:00Sepidrood Rasht - Aluminium Arak
futbol
16:00Feirense U23 - Setubal U23
futbol
16:00MFC Kremin Kremenchuk - FC Chornomorets Odesa
futbol
16:00Sarvari - Debreceni VSC
futbol
16:00Ceglédi VSE - Papai Perutz
futbol
16:00FC Hatvan - Újpest
futbol
16:00Érdi VSE - Diósgyőri VTK
futbol
16:00FC Heviz - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
16:00Salgótarjáni BTC - Szolnoki MÁV FC
futbol
16:00Putnok VSE - Paksi SE
futbol
16:00Parma F.C. U19 - Udinese Calcio U19
futbol
16:00Brescia Calcio U19 - Virtus Entella Chiavari U19
futbol
16:00Dunaharaszti MTK - Budapest Honvéd
futbol
16:00Santos FC U20 - Mirassol U20
futbol
16:00JDR Stars - Cape Umoya
futbol
16:00C.S.D. Villa Española - Club Atlético Torque
futbol
16:00Lokomotiv Gomel - FC Lida
futbol
16:00Gamla Upsala SK - Kungsangens IF
futbol
16:00ANIF - Salzburger AK 1914
futbol
16:00IF Skjold Sæby - IF Lyseng
futbol
16:00Velence SE - Szeged 2011
futbol
16:00Metallurg Bekabad - Pahtakor Taşkent
futbol
16:00OGC Nice U19 - Bastia U19
futbol
16:30FK Púchov - FC ŠTK 1914 Šamorín
futbol
16:30KFC Komarno - FK Dukla Banská Bystrica
futbol
16:30Bala Town F.C. - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Pen-y-Bont FC - Airbus UK Broughton F.C.
futbol
16:30Carmarthen Town A.F.C. - The New Saints F.C.
futbol
16:30KIL Toppfotball - Ullensaker/Kisa IL
futbol
16:30SV Oberachern - Sandhausen II
futbol
16:30Turkspor Augsburg - TSV Nördlingen
futbol
16:30Engers - Wormatia Worms
futbol
16:30FV 07 Diefflen - TSV Schott Mainz
futbol
16:30Hassia Bingen - Karbach
futbol
16:30FC Hertha Wiesbach - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
16:30TSG Pfeddersheim - Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V.
futbol
16:30TuS Mechtersheim - SV Eintracht Trier 05
futbol
16:30Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ursus Warszawa
futbol
16:30Aalesunds II - Lørenskog IF
futbol
16:30Osmanlı Spor - Altınordu
futbol
16:30Altay SK - Keçiörengücü
futbol
16:30Kozakken Boys - Hardenberg Heemse Combinatie
futbol
16:30Sumqayit - Sabah Bakü
futbol
16:30ŠK Slovan II Bratislava - MŠK Žilina II
futbol
16:30ASU Poli Timisoara - FC Resita
futbol
16:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. U19 - Bnei Sakhnin F.C. U19
futbol
16:30Garbarnia Kraków - GKS Katowice
futbol
16:30Balkany Zarya - Prykarpatye
futbol
16:30MFK Frýdek-Místek - ČSK Uherský Brod
futbol
16:30FC Hlučín - SFK Vrchovina
futbol
16:30FC Slovan Rosice - FK Blansko
futbol
16:30Gaborone United FC - TAFIC F.C.
futbol
16:30Prisons Gaborone XI - Orapa United FC
futbol
16:30FK Borac Čačak - RSK Rabrovo
futbol
16:30FC Volgar Astrakhan - FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
futbol
16:30FC Omonia Aradippou - Ayia Napa F.C.
futbol
16:30Karmiotissa Polemidion - Alki Oroklinis
futbol
16:30ASIL Lysi - Omonia Psevda
futbol
16:30Akritas Chlorakas - Ermis Aradippou
futbol
16:30AEZ Zakakiou - Othellos Athienou F.C.
futbol
16:30Altay - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30FC Bayern Munich - 1. FC Köln
futbol
16:30Hertha BSC - SC Paderborn 07
futbol
16:30SC Freiburg - FC Augsburg
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Union Berlin
futbol
16:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:301. FC Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica
futbol
16:40Mirbat - Sohar
futbol
16:50Al Rayyan SC - Al-Khor Sports Club
futbol
17:00East Kilbride - Berwick Rangers
futbol
17:00PFC Hebar Pazardzhik - PFC Litex Lovech
futbol
17:00AC Bobigny - Lille OSC II
futbol
17:00Cumbernauld Colts - Penicuik Athletic
futbol
17:00Nantes U19 - Girondins de Bordeaux U19
futbol
17:00Everton - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Watford
futbol
17:00Everton - Sheffield United
futbol
17:00Burnley - Norwich City
futbol
17:00Levante UD - SD Eibar
futbol
17:00Kalmar FF - BK Häcken
futbol
17:00IFK Norrköping - Örebro SK
futbol
17:00Millwall - Queens Park Rangers
futbol
17:00Nottingham Forest - Barnsley
futbol
17:00Cardiff City - Middlesbrough
futbol
17:00Brentford - Stoke City
futbol
17:00Bristol City - Swansea City
futbol
17:00Reading - Blackburn Rovers
futbol
17:00Sheffield Wednesday - Fulham
futbol
17:00Birmingham City - Preston North End
futbol
17:00Wigan Athletic - Charlton Athletic
futbol
17:00Luton Town - Hull City
futbol
17:00Dundee United - Arbroath F.C.
futbol
17:00Alloa Athletic - Ayr United
futbol
17:00Greenock Morton - Dundee
futbol
17:00Gillingham - Ipswich Town
futbol
17:00Rotherham United - Shrewsbury Town
futbol
17:00Accrington Stanley - Blackpool
futbol
17:00Fleetwood Town - Rochdale
futbol
17:00AFC Wimbledon - Bristol Rovers
futbol
17:00Doncaster Rovers - Peterborough United
futbol
17:00Lincoln City - Oxford United
futbol
17:00Bolton Wanderers - Sunderland
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Southend United
futbol
17:00Tranmere Rovers - Burton Albion
futbol
17:00Partick Thistle - Dunfermline Athletic
futbol
17:00Inverness - Queen of the South
futbol
17:00St. Mirren - Hamilton Academical
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Portsmouth
futbol
17:00Livingston - Aberdeen
futbol
17:00Motherwell - Ross County
futbol
17:00Airdrie United - Raith Rovers
futbol
17:00Stranraer - Falkirk
futbol
17:00East Fife F.C. - Dumbarton
futbol
17:00Peterhead - Clyde F.C.
futbol
17:00Forfar Athletic - Montrose F.C.
futbol
17:00Stenhousemuir - Brechin City
futbol
17:00Queen's Park F.C. - Cowdenbeath
futbol
17:00Aldershot Town - Wrexham
futbol
17:00Annan Athletic F.C. - Stirling Albion
futbol
17:00Ebbsfleet United - Barrow
futbol
17:00Elgin City F.C. - Cove Rangers FC
futbol
17:00Albion Rovers - Edinburgh City FC
futbol
17:00Walsall - Scunthorpe United
futbol
17:00Crewe Alexandra - Salford City
futbol
17:00Bradford City - Carlisle United
futbol
17:00Cambridge United - Swindon Town
futbol
17:00Colchester United - Leyton Orient
futbol
17:00Grimsby Town - Macclesfield Town
futbol
17:00Oldham Athletic - Morecambe
futbol
17:00Forest Green Rovers - Stevenage
futbol
17:00Northampton Town - Crawley Town
futbol
17:00Newport County - Exeter City
futbol
17:00Port Vale - Mansfield Town
futbol
17:00Plymouth Argyle - Cheltenham Town
futbol
17:00Halifax Town - Barnet
futbol
17:00Chorley - Woking
futbol
17:00Bromley - Notts County
futbol
17:00Solihull Moors - Yeovil Town
futbol
17:00Maidenhead United - Harrogate Town
futbol
17:00Hartlepool United - Dover Athletic
futbol
17:00Boreham Wood - Stockport County
futbol
17:00Torquay United - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Sutton United - Chesterfield
futbol
17:00FC Mordovia Saransk - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Krasnodar II
futbol
17:00FC Torpedo Moskova - FC Tom Tomsk
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - Norrby IF
futbol
17:00Dalkurd FF - Östers IF
futbol
17:00Rende - Teramo
futbol
17:00Miedz Legnica II - Falubaz Zielona Gora
futbol
17:00Botafogo de Futebol e Regatas - São Paulo
futbol
17:00East Thurrock United - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
17:00KS Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
futbol
17:00Pogon - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
17:00KS Skra Czestochowa - Znicz Pruszków
futbol
17:00South Shields - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Atherton Collieries - Mickleover Sports F.C.
futbol
17:00Stalybridge Celtic - Redcliffe FC
futbol
17:00Grantham Town - Bamber Bridge F.C.
futbol
17:00AC Kajaani - Ekenäs IF
futbol
17:00Cádiz CF - Deportivo de La Coruña
futbol
17:00Guarani - Paraná Clube
futbol
17:00IFK Uddevalla - Savedalens IF
futbol
17:00Lidköpings - Örebro Syrianska IF
futbol
17:00Assyriska Turabdin IK - Utsiktens BK
futbol
17:00Lindö FF - Högsby
futbol
17:00Ängelholms FF - FC Rosengard
futbol
17:00Härnösands FF - Ope
futbol
17:00Odsmals IK - Melleruds IF
futbol
17:00Viktoria Kahl - DJK Ammerthal
futbol
17:00Karlburg - SpVgg Ansbach
futbol
17:00SC Union Nettetal - TVD Velbert
futbol
17:00HSC BW Schwalbe Tundern - FC Eintracht Northeim
futbol
17:00Inter Turkspor Kiel - Frisia
futbol
17:00Oldenburger - Husumer SV
futbol
17:00Levanger FK - Nardo FK
futbol
17:00Staal Jørpeland IL - Vindbjart FK
futbol
17:00Fana IL - Lysekloster Idrettslag
futbol
17:00SK Vard Haugesund - FK Fyllingsdalen
futbol
17:00SK Gjøvik-Lyn - Nybergsund IL-Trysil
futbol
17:00Strindheim IL - Orkla Fotballklubb
futbol
17:00Verdal Idrettslag - Tiller IL
futbol
17:00Keflavík FutbolClub - FC Fjölnir
futbol
17:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
17:00Leiknir Reykjavík - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
17:00Íþróttafélagið Grótta - Haukar
futbol
17:00Þór Akureyri - IF Magni Grenivik
futbol
17:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
17:00GPTS Avia Świdnik - Podlasie
futbol
17:00Górnik Zabrze II - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
17:00Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
futbol
17:00KP Starogard Gdanski - Gornik Konin
futbol
17:00Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
futbol
17:00Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko
futbol
17:00Stal Brzeg - Polonia Bytom
futbol
17:00KS Wisłoka Dębica - Korona Kielce II
futbol
17:00ZKS Olimpia Zambrów - Legia Warsaw II
futbol
17:00Piast Żmigród - LZS Starowice
futbol
17:00Cliftonville - Institute F.C.
futbol
17:00Forres Mechanics F.C. - Banks O' Dee F.C.
futbol
17:00Dalbeattie Star FC - Gala Fairydean Rovers FC
futbol
17:00SSV Jeddeloh - HSC Hannover
futbol
17:00Inverurie Loco Works - Wick Academy
futbol
17:00Turriff United F.C. - Formartine United
futbol
17:00Keith F.C. - Stirling University F.C.
futbol
17:00Edinburgh University A.F.C. - Lochee United
futbol
17:00Zorya Luhansk - Mariupol
futbol
17:00Ranheim FutbolII - Brumunddal Fotball
futbol
17:00Larne F.C. - Dungannon Swifts F.C.
futbol
17:00Coleraine F.C. - Crusaders F.C.
futbol
17:00Glenavon F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Glentoran Belfast United - Warrenpoint Town F.C.
futbol
17:00Buckie Thistle F.C. - Civil Service Strollers
futbol
17:00Fort William - Vale of Leithen F.C.
futbol
17:00Broxburn Athletic - East Stirlingshire F.C.
futbol
17:00Strathspey Thistle - Lossiemouth FC
futbol
17:00KF Skënderbeu Korçë - Teuta Durrës
futbol
17:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
17:00Nuneaton Town - Alvechurch
futbol
17:00SC Wiener Viktoria - SC Wiener Neustadt
futbol
17:00Wolfsberger AC II - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
17:00ACSO Filiasi - FC Hunedoara
futbol
17:00Ghiroda - Progresul Pecica
futbol
17:00CS Naţional Sebiş - Crisul Chisineu-Cris
futbol
17:00ACS Gloria Popesti-Leordeni - Agricola Borcea
futbol
17:00Avenir Sportif de Gabes - Sbikha
futbol
17:00Southampton U23 - Chelsea U23
futbol
17:00Gretna F.C. - Hill Of Beath Hawthorn
futbol
17:00Dinamo Vranje - Buducnost Dobanovci
futbol
17:00FK Inđija - FK Radnički Niš
futbol
17:00Kazanka - Veles Moskova
futbol
17:00Yate Town - Walton Casuals F.C.
futbol
17:00Saturn Ramenskoe - FC Dynamo Bryansk
futbol
17:00Torns IF - Eskilsminne IF
futbol
17:00Bærum SK - Elverum Fotball
futbol
17:00Idrettsforeningen Fram - Oppsal IF
futbol
17:00C.F. Monterrey U20 - Puebla F.C. U20
futbol
17:00Spartans FC - Deveronvale F.C.
futbol
17:00F.C. United of Manchester - Warrington Town F.C.
futbol
17:00Fraserburgh - Bonnyrigg Rose
futbol
17:00Edusport Academy - Rothes
futbol
17:00Farnborough - Wealdstone
futbol
17:00Nairn County F.C. - Clachnacuddin FC
futbol
17:00Linlithgow Rose F.C. - Huntly FC
futbol
17:00Hereford - Truro City
futbol
17:00Curzon Ashton - Blyth Spartans A.F.C.
futbol
17:00Lancaster City F.C. - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Swindon Supermarine - Bath City
futbol
17:00Gateshead - Ramsbottom United F.C.
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Lewes F.C. - Bowers & Pitsea
futbol
17:00Billericay Town F.C. - Basildon United
futbol
17:00Kettering Town - Sutton Coldfield Town
futbol
17:00Kidderminster Harriers - Stafford Rangers
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Taunton Town F.C.
futbol
17:00Rukh Vinnyky - FC Obolon Kyiv
futbol
17:00Tiverton Town F.C. - Bristol Manor Farm
futbol
17:00Bishop's Stortford - Peterborough Sports
futbol
17:00Maidstone United - Cheshunt FC
futbol
17:00Chester - Altrincham
futbol
17:00Bradford Park Avenue - Morpeth Town
futbol
17:00Stamford A.F.C. - Boston United
futbol
17:00Oxford City - North Leigh F.C.
futbol
17:00Cirencester Town F.C. - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Dulwich Hamlet F.C. - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Moneyfields - Whyteleafe F.C.
futbol
17:00Alfreton Town - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Biggleswade Town F.C. - Ware F.C.
futbol
17:00Matlock Town F.C. - Kidsgrove Athletic F.C.
futbol
17:00Weston-super-Mare - Merthyr Town FC
futbol
17:00Coalville Town F.C. - Stourbridge
futbol
17:00Club Ferrocarril Midland - Deportivo Merlo
futbol
17:00Cleethorpes Town - Wisbech Town FC
futbol
17:00St Albans - Worthing FC
futbol
17:00Ashton United F.C. - Pontefract Collieries
futbol
17:00‪Sporting Club Ben Arous - Medenine
futbol
17:00Al-Najma - Al Hala SC
futbol
17:00CS M'saken - Sfax Railways
futbol
17:00Olympique Béja - AS Ariana
futbol
17:00FC Krasnodar III - Mahaçkale
futbol
17:15Volos NFC - OFI Crete
futbol
17:15Virgile Lacombe - PFC Montana
futbol
17:15Esteghlal F.C. - Niroye Zamini F.C.
futbol
17:30ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - Hermannstadt
futbol
17:30NK Slaven Belupo - HNK Gorica
futbol
17:301. FK Příbram - MFK Karviná
futbol
17:30SFC Opava - FC Slovan Liberec
futbol
17:301. FC Slovácko - Teplice
futbol
17:30FK Varnsdorf - FK Pardubice
futbol
17:30SK Lisen - 1. SK Prostějov
futbol
17:30Botev Vratsa - FC Dunav Ruse
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor
futbol
17:30Waldgirmes - TSV Lehnerz
futbol
17:30FC Kitzbuhel - SV Telfs
futbol
17:30NK Sesvete - HNK Šibenik
futbol
17:30CA Osasuna II - Real Unión
futbol
17:30Slovan Velvary - Dukla Prague II
futbol
17:30TJ Jiskra Domažlice - FC Viktoria Plzeň II
futbol
17:30TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Živanice
futbol
17:30Tuzla City - FK Sarajevo
futbol
17:30FK Mladost Doboj Kakanj - FK Sloboda Tuzla
futbol
17:30NK Solin - BSK Bijelo Brdo
futbol
17:30Orijent - NK Croatia Zmijavc
futbol
17:30NK Hrvatski Dragovoljac - Kustosja
futbol
17:30Kayserispor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:45Marsta - Vallentuna BK
futbol
17:45Al-Wahda S.C.C. II - Fujairah SC II
futbol
17:45Al-Ittihad Kalba II - Al Ain II
futbol
17:45Al Wasl FC II - Al Nasr SC II
futbol
18:00SV Mattersburg - Sturm Graz
futbol
18:00WSG Swarovski Wattens - SK Rapid Wien
futbol
18:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - SKN St. Pölten
futbol
18:00FC Hradec Králové - Slavoj Vysehrad
futbol
18:00FC Baltika Kaliningrad - FC Rotor Volgograd
futbol
18:00FC Chertanovo Moskova - FC Shinnik Yaroslavl
futbol
18:00FC Fakel Voronezh - FC Khimki
futbol
18:00HIFK - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:00R.E. Virton - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
18:00FC Torpedo Armavir - Luch Vladivostok
futbol
18:00FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok
futbol
18:00AC Omonia - Apollon Limassol
futbol
18:00Lech Poznań II - Widzew Łódź
futbol
18:00Stal Mielec - GKS Belchatow
futbol
18:00Neman Grodno - Dnyapro MCHZ
futbol
18:00Eintracht Celle - SV Arminia Hannover
futbol
18:00CD Subiza - CF Ardoi Futbol Elkartea
futbol
18:00Villarreal CF II - FC Barcelona II
futbol
18:00Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
futbol
18:00JKS Jarota Jarocin - Swit Skolwin
futbol
18:00Rayo Majadahonda U19 - Real Valladolid U19
futbol
18:00Djurgårdens IF Fotboll U19 - IFK Norrköping U19
futbol
18:00G.D. Chaves - S.C. Covilhã
futbol
18:00Maccabi Netanya F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
futbol
18:00Nacional da Madeira - F.C. Penafiel
futbol
18:00Académico de Viseu FC - S.C. Farense
futbol
18:00Stade Lausanne-Ouchy - FC Chiasso
futbol
18:00Spartak Pleven - Pomorie
futbol
18:00Ittihad Khemisset - Chabab Benguerir
futbol
18:00Mouloudia Club d'Oujda - FUS de Rabat
futbol
18:00Genoa C.F.C. U19 - U.S. Sassuolo Calcio U19
futbol
18:00Buzanada - SD Tenisca
futbol
18:00Amal Bou Saâda - MC Saïda
futbol
18:00Racing Club Rélizane - MO Béjaïa
futbol
18:00Olympique de Médéa - DRB Tadjenant
futbol
18:00OM Arzew - USM El Harrach
futbol
18:00AD Fafe - Vitoria Guimarães SC II
futbol
18:00ASF Andrézieux - Montpellier II
futbol
18:00Mantois 78 - Chartres
futbol
18:00Unionistas de Salamanca CF II - CD Cristo Atletico
futbol
18:00Real Betis U19 - 26 de Febrero U19
futbol
18:00Racing de Casablanca - Association Salé
futbol
18:00RC Arba - AS Khroub
futbol
18:00Atletico San Luis U20 - Club Santos Laguna U20
futbol
18:00KAC Kénitra - Chabab Atlas Khénifra
futbol
18:15Ettifaq Dammam - Al-Faisaly Harmah
futbol
18:15TPS Turku II U20 - TaFa U20
futbol
18:15Union Comercio II - Academia Deportiva Cantolao II
futbol
18:20Al-Fateh SC - Al-Ahli SC
futbol
18:30Olympique de Marseille - Montpellier HSC
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Korona Kielce
futbol
18:30Carpi F.C. 1909 - A.C. Rimini 1912
futbol
18:30MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
futbol
18:30El Gouna FC - Ismaily SC
futbol
18:30UD Samano - CD Bezana
futbol
18:30CD Vera - Atletico Union Guimar
futbol
18:40Fanja SC - Al-Seeb Sports Club
futbol
18:45Sabail - Gabala
futbol
19:00IFK Göteborg - IK Sirius Fotboll
futbol
19:00Juventus F.C. - Hellas Verona F.C.
futbol
19:00FC Tambov - FC Rostov
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Rubin Kazan
futbol
19:00R. Charleroi S.C. - Sint-Truidense
futbol
19:00SK Brann - FK Haugesund
futbol
19:00A.C. ChievoVerona - A.C. Pisa 1909
futbol
19:00Mamelodi Sundowns F.C. - Maritzburg United F.C.
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - RKS Radomiak Radom
futbol
19:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Jastrzębie
futbol
19:00Chrobry Głogów - OKS Odra Opole
futbol
19:00NK Aluminij - MND Tabor Sežana
futbol
19:00Real Zaragoza - CD Lugo
futbol
19:00IFK Eskilstuna - Angby
futbol
19:00Saham Club - Oman FC
futbol
19:00UP Langreo - Getafe CF II
futbol
19:00KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin
futbol
19:00De Treffers - SVV Scheveningen
futbol
19:00SO Romorantin - Angoulême CFC
futbol
19:00Alencon - AF Virois
futbol
19:00FC Winterthur - Wil 1900
futbol
19:00Sektzia Nes Tziona F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
futbol
19:00Union Gurten - Allerheiligen
futbol
19:00SV Leobendorf - Stripfing Weiden
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor
futbol
19:00FK Napredak Kruševac - TSC Backa Topola
futbol
19:00FK Rad - FK Radnik Surdulica
futbol
19:00Kocaelispor - Turgutluspor
futbol
19:00FK Čukarički - FK Mladost Lučani
futbol
19:00Spartak Zdrepceva Krv - Javor Ivanjica
futbol
19:00Al-Wakrah Sport Club - Al-Duhail
futbol
19:00Hibernians - Senglea Athletic F.C.
futbol
19:00Atlético Saguntino - Atzeneta
futbol
19:00Ħamrun Spartans F.C. - Sirens F.C.
futbol
19:00Santfeliuenc FC - CE L'Hospitalet
futbol
19:00UD Benigánim - Vilamarxant
futbol
19:00MC El Eulma - USM Annaba
futbol
19:00Las Palmas III - Atletico Tacoronte
futbol
19:00Cultural y Deportiva Leonesa II - Club Deportivo La Virgen del Camino
futbol
19:00CD Pamplona - UD Mutilvera
futbol
19:00JSM Béjaïa - Skikda
futbol
19:00Metallist 1925 - FC Volyn Lutsk
futbol
19:00Orense Sporting Club - Independiente Juniors
futbol
19:00FC Saint-Louis Neuweg - FC Metz II
futbol
19:00Qormi F.C. - Fgura United F.C.
futbol
19:00Monts d'Or Azergues Foot - Olympique de Marseille II
futbol
19:00FC Martigues - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
19:00AS Yzeure - Hyeres
futbol
19:00AS Monaco II - Marignane Gignac
futbol
19:00US Colomiers Football - Blois Foof 41
futbol
19:00Racing Club de Lens II - Reims II
futbol
19:00Hessen Dreieich - TSV Steinbach
futbol
19:00US Lusitanos Saint-Maur - CS Sedan Ardennes
futbol
19:00Club America Mexico U20 - Querétaro F.C. U20
futbol
19:00CA San Telmo - Sacachispas FC
futbol
19:00Botev Galabovo - FC Strumska Slava
futbol
19:00FC Murom - FC Dolgoprudny
futbol
19:00Stade Rennais II - FC Guichen
futbol
19:00St. Pryve St. Hilaire - AS Saint-Étienne II
futbol
19:00Bourgoin Jallieu - Thiers
futbol
19:00FC Belshina Bobruisk II - SMI autotrans
futbol
19:00Adana Demirspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Juventus - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:05Club Atlético Temperley - Estudiantes de Buenos Aires
futbol
19:15Estudiantes de La Plata - Club Atlético Patronato
futbol
19:20Fylde - Eastleigh
futbol
19:30Newcastle United - Brighton & Hove Albion
futbol
19:30Werder Вremen - RasenBallsport Leipzig
futbol
19:30Atletico Madrid - Celta de Vigo
futbol
19:30Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
futbol
19:30Asteras Tripolis - Atromitos
futbol
19:30Ravenna - Imolese Calcio 1919
futbol
19:30FC 08 Villingen - Freiburger FC
futbol
19:30CE Andratx - Santa Catalina Atletico
futbol
19:30Atletico de Pinto U19 - Mostoles U19
futbol
19:30UCAM Murcia CF - Granada CF II
futbol
19:30Club Siero - Union Club Ceares
futbol
19:30Gobelins - Stade Briochin
futbol
19:30Muleño CF - CA Pulpileño
futbol
19:30Al-Muharraq SC - Riffa S.C.
futbol
19:30Busaiteen Club - Manama Club
futbol
19:30FK Bačka Palanka - FK Kolubara Lazarevac
futbol
19:30FK Metalac Gornji Milanovac - Zarkovo
futbol
19:35Qadsia SC - Al-Arabi SC Kuwait
futbol
19:45CE Felanitx - CE Manacor
futbol
20:00Panetolikos - AEK Athens F.C.
futbol
20:00FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce
futbol
20:00ŠKF Sereď - FC ViOn Zlaté Moravce
futbol
20:00PFC Slavia Sofia - PFC Levski Sofia
futbol
20:00Fenerbahçe S.K. - MKE Ankaragücü
futbol
20:00MŠK Žilina - FK Pohronie
futbol
20:00AEL Limassol - Doxa Katokopias
futbol
20:00KS Polkowice - Elana Toruń
futbol
20:00Olimpia Elbląg - MKS Bytovia Bytów
futbol
20:00Córdoba CF - Badajoz
futbol
20:00Levante UD B - UE Llagostera
futbol
20:00Auch - Rodéo FC Toulouse
futbol
20:00FC Aarau - FC Schaffhausen
futbol
20:00HFX Wanderers - Valour Winnipeg
futbol
20:00VST Völkermarkt - SV Dellach/Gail
futbol
20:00FK Borac Banja Luka - NK Široki Brijeg
futbol
20:00FC Jove Español San Vicente - Olimpic de Xativa
futbol
20:00Club Universidad Nacional II - Yalmakan
futbol
20:00Coyotes de Tlaxcala - Tiburones Rojos de Veracruz II
futbol
20:00NK Međimurje - GNK Dinamo Zagreb II
futbol
20:00Debreceni EAC - Aqvital Csakvar
futbol
20:00CD Ourense - UD Ourense
futbol
20:00Alboraya U19 - CD Roda U19
futbol
20:00Chamalieres - Vendée Les Herbiers
futbol
20:00Lorient II - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
20:00SC Bastia - Jeanne d'Arc de Drancy
futbol
20:00C.F. Pachuca U20 - FC Tijuana U20
futbol
20:00Kukesi - KF Tirana
futbol
20:00Fenerbahçe - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Neuchâtel Xamax - FC Sion
futbol
20:00FC St. Gallen - Servette FC
futbol
20:00Belenenses SAD - Rio Ave F.C.
futbol
20:00NK Varaždin - GNK Dinamo Zagreb
futbol
20:00Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen
futbol
20:10Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
futbol
20:20Ittihad FC - Al-Hilal FC
futbol
20:30FC Astra Giurgiu - FC Dinamo București
futbol
20:30K.F.C. Dessel Sport - Lierse Kempenzonen
futbol
20:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C - Beitar Jerusalem F.C.
futbol
20:30Maccabi Tel Aviv F.C. - Maccabi Haifa F.C.
futbol
20:30FK Željezničar Sarajevo - FK Radnik Bijeljina
futbol
20:45FC Groningen - PEC Zwolle
futbol
20:45Willem II - VVV-Venlo
futbol
20:45Helmond Sport - FC Oss
futbol
20:45FC Shakhtyor Salihorsk - FC Vitebsk
futbol
21:00FC Girondins de Bordeaux - Stade Brestois 29
futbol
21:00FC Metz - Amiens SC
futbol
21:00Stade de Reims - AS Monaco FC
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - Toulouse FC
futbol
21:00OGC Nice - Dijon FCO
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Royal Antwerp - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
21:00Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
futbol
21:00Willow Park - Dublin University
futbol
21:00FAC Team für Wien - FC Dornbirn 1913
futbol
21:00KMSK Deinze - Seraing United
futbol
21:00K.S.K. Heist - Thes Sport
futbol
21:00FCV Dender EH - UR La Louviere Centre
futbol
21:00LKS Nieciecza - Miedz Legnica
futbol
21:00Rayo Vallecano - UD Almería
futbol
21:00Pyramids - ENPPI Club
futbol
21:00FK Vojvodina - FK Voždovac
futbol
21:00FK Mačva Šabac - FK Proleter Novi Sad
futbol
21:00A.F.C. Tubize - RWD Molenbeek
futbol
21:00Balzan F.C. - Valletta F.C.
futbol
21:00Catanduva U20 - Independente Limeira U20
futbol
21:00WA Tlemcen - ASM Oran
futbol
21:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Mirassol Futebol Clube
futbol
21:00Clube Atlético Juventus - Sant Andreu Sao Paulo
futbol
21:00Rio Claro Futebol Clube - Clube Atlético Linense
futbol
21:00EC Agua Santa - Nacional Sao Paulo
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano - Desportivo Brasil
futbol
21:00Comercial de Ribeirão Preto - Associação Atlética Internacional
futbol
21:00Novorizontino U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
futbol
21:00Botafogo Ribeirao Preto U20 - Guarani SP U20
futbol
21:00Santa Cruz RS U19 - PRS U19
futbol
21:00MS Daburiya Osama - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
futbol
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - America FutbolClub
futbol
21:00Artsul F.C. - Friburguense Atlético Clube
futbol
21:00Maccabi Ashdod - Holon Yermiyahu
futbol
21:00Sport Club do Recife U20 - Sao Paulo U20
futbol
21:00Coritiba Foot Ball Club U19 - Vere U19
futbol
21:00Reims - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Nice - JDA Dijon (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:15Bidvest Wits F.C. - Orlando Pirates
futbol
21:15Unión Comercio - Academia Deportiva Cantolao
futbol
21:15Sliema Wanderers F.C. - Gudja United F.C.
futbol
21:15Tunus - Libya
futbol
21:30K.R.C. Genk - K.V. Oostende
futbol
21:30K.V.C. Westerlo - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
21:30Albacete Balompié - Málaga CF
futbol
21:30Defensa y Justicia - Club Atlético Huracán
futbol
21:30Atletico Grau - Deportivo Cultural Santa Rosa
futbol
21:30CSyD Flandria - Club Almirante Brown
futbol
21:30All Boys - Atlético de Rafaela
futbol
21:30Villa Dalmine - Deportivo Riesta
futbol
21:30Club Almagro - Chacarita Juniors
futbol
21:30Club Atlético Atlanta - William Brown
futbol
21:30Las Palmas U19 - Maspalomas U19
futbol
21:30Canuelas - Deportivo Español
futbol
21:30Rentistas - Deportivo Maldonado
futbol
21:30Avai II - Brusque Futebol Clube
futbol
21:30Club Atlético Villa Teresa - Albion Montevideo
futbol
21:30Ceara SC Fortaleza II - Floresta EC
futbol
21:45A.C. Milan - Internazionale Milano
futbol
21:45Vitesse - Fortuna Sittard
futbol
21:45Modena F.C. - FeralpiSalò
futbol
21:45A.C. Cesena - Piacenza Calcio 1919
futbol
21:45U.S. Pistoiese - Calcio Como
futbol
21:45Shelbourne F.C. - Limerick F.C.
futbol
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Drogheda United F.C.
futbol
21:45Athlone Town F.C. - Galway United F.C.
futbol
21:45Wexford Gençlers - Cabinteely F.C.
futbol
21:45Cobh Ramblers F.C. - Longford Town F.C.
futbol
21:45Víkingur Gøta - Havnar Bóltfelag
futbol
21:45Milan - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Granada CF - FC Barcelona
futbol
22:00Deportivo Pasto - Atletico Nacional
futbol
22:00Always Ready - The Strongest
futbol
22:00Juventud de Las Piedras - C.A. Peñarol
futbol
22:00Once de Abril - Asociación Deportiva Carmelita
futbol
22:00Atletico Mineiro U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
22:00Curridabat - Sporting San Jose
futbol
22:00Monte Cristo - Inhumas
futbol
22:30Moreirense F.C. - Benfica
futbol
22:30Atlanta United - San Jose Earthquakes
futbol
22:30Clube Atletico Bragantino - Londrina Esporte Clube
futbol
22:30FC Edmonton - York 9
futbol
22:30Municipal De Vinto - Virgen de Chijipata
futbol
22:30Stormer's Sporting Club - Wilstermann Cooperativas
futbol
22:30Yaracuy - Atletico Furrial
futbol
22:30Universidad Central de Venezuela FC - Angostura FC
futbol
22:30Hermanos Colmenares - Real Frontera
futbol
22:45Cezayir - Fas
futbol
23:00Cruzeiro Esporte Clube - Flamengo
futbol
23:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - FC Confianca SE
futbol
23:00Portuguesa - Deportivo Táchira
futbol
23:00Lala - Zamora
futbol
23:00Carabobo FC - Aragua
futbol
23:00Estudiantes De Caracas - Academia Puerto Cabello
futbol
23:00Chacaritas SC - CD D'Leon
futbol
23:00CA Independiente de La Chorrera II - Sporting San Miguelito II
futbol
23:00Club Deportivo Plaza Amador II - Costa del Este II
futbol
23:00Titanes - Universidad de Los Andes FC
futbol
23:15America de Quito - Club Sport Emelec
futbol
23:30Deportivo Santaní - Club Libertad
futbol
23:30Juan Aurich - CD Coopsol
futbol
23:45San Lorenzo de Almagro - Boca Juniors
futbol
00:00Patriotas - Atlético Huila
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Columbus Crew
futbol
00:00Uruapan - Deportivo Dongu
futbol
00:00C.S.D. Municipal - Siquinala
futbol
00:00Barcelona Sporting Club II - SD Aucas II
futbol
00:00Atletico Nacional - San Martin Del Este
futbol
00:00Sociedad Deportiva Panamá Oeste - SCD San Antonio
futbol
00:00Ciervos - Club Calor de San Pedro
futbol
00:00Universidad Autónoma de Zacatecas - UA de Chihuahua
futbol
00:00Atletico San Francisco - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
futbol
00:30Chalatenango II - Jocoro II
futbol
00:30Sport Huancayo II - Club Universitario de Deportes II
futbol
01:00C.F. Monterrey - Puebla F.C.
futbol
01:00Club Necaxa - Club León
futbol
01:00Atlético San Luis - Club Santos Laguna
futbol
01:00Independiente Medellín - Millonarios Fútbol Club
futbol
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Bajai LSE
futbol
01:00Cuiabá Esporte Clube - Oeste Futebol Clube
futbol
01:00Coritiba Foot Ball Club - CRB Maceio
futbol
01:00Cafetaleros de Chiapas II - Inter Playa del Carmen AC
futbol
01:00Zacatepec - Correcaminos UAT
futbol
01:00CA Los Andes - CA Fenix Pilar
futbol
01:00Juventus FC Managua - Deportivo Ocotal
futbol
01:00Club Sport Uruguay de Coronado - AD Juventud Escazuceña
futbol
01:00Real Canamy Tlayacapan - Dorados de Sinaloa II
futbol
01:00Tepatitlan de Morelos - Deportivo Tepic
futbol
01:00Pioneros de Cancun - Sporting Canamy
futbol
01:30Club Social y Deportivo Macará - Delfin
futbol
01:30Real Esteli U20 - Diriangen U20
futbol
01:30Real Madriz U20 - Chinandega U20
futbol
01:45Sport Boys Warnes - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
02:00Rionegro Aguilas - Once Caldas
futbol
02:00Atlético Tucumán - CA Independiente Avellaneda
futbol
02:00Club Guaraní - Club Olimpia
futbol
02:00Charlotte Independence - Swope Park Rangers
futbol
02:00Louisville City FC - FC New York Red Bulls II
futbol
02:00Defensor Sporting - Rampla Juniors
futbol
02:00CA Independiente de La Chorrera - AF Sporting San Miguelito
futbol
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Costa del Este FC
futbol
02:30Tampa Bay Rowdies - Bethlehem Steel
futbol
02:30Cincinnati - Chicago Fire Soccer Club
futbol
02:30New İngiltere Revolution - Real Salt Lake
futbol
02:30Club Blooming - San Jose Oruro
futbol
03:00C.F. Pachuca - Club Tijuana
futbol
03:00Santos - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:00Memphis 901 - Saint Louis FC
futbol
03:00Tulsa Roughnecks - Orange County Blues
futbol
03:00Nashville FC - Pittsburgh Riverhounds
futbol
03:30Houston Dynamo - Orlando City Soccer Club
futbol
03:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids
futbol
03:30Rio Grande Valley - Real Monarchs SLC
futbol
13:30Sassuolo - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Giresunspor - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00West Ham - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Bologna - Roma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Rennes - Lille (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Gençlerbirliği - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Eskişehirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Angers - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Arsenal - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Akhisarspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Atalanta - Fiorentina (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Lazio - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:00Y.Çorumspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
15:00Muğlaspor - Bursaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Bursaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Şanlıurfaspor - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
futbol
18:30Balıkesirspor - Vanspor (A Spor HD)
futbol
20:30Kocaelispor - Sivas Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Hacettepe - Denizlispor (A Spor HD)
futbol
15:00Manisa FK - Elazığ Bld. (A Spor HD)
futbol
16:30Kahramanmaraş - Karagümrük (A Spor HD)
futbol
18:30Diyarbekirspor - Eskişehirspor (A Spor HD)
futbol
03:30Independiente DV - Corinthians (S SPORT HD)
futbol
14:30Hatayspor - Siirt İÖİ (A Spor HD)
futbol
20:30Sakaryaspor - Çankırıspor (A Spor HD)
futbol
03:30Atletico Mineiro - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Sheffield Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
15:00Denizlispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Boluspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Aston Villa - Burnley (TRT Spor HD)
futbol
17:30Alanyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)